Üstteki Kişinin Bir Sıkıntısı İçin Dua Oku

lalegul52 lalegul52 sizn için 10 fatıha süresi ve 10 el hayum el kayyum okudum Allah ım kabıl etsn elinizi ne için açıp dua edyrsanz Allah ım kabul etsın
Bende Queen21 kardesim icin 3 ayetel kursu 3 fatiha 3 ihlas okudum. Rabbim butun dertlerini sıkıntisiz sekilde gidersin Allah cc dert vermesin sevdiklerini sana ve senide sevdiklerine bagislasin aci keder gostermesin Rabbim. Amin.

Bende Queen21 kardesim icin 3 ayetel kursu 3 fatiha 3 ihlas okudum. Rabbim butun dertlerini sıkıntisiz sekilde gidersin Allah cc dert vermesin sevdiklerini sana ve senide sevdiklerine bagislasin aci keder gostermesin Rabbim. Amin.
bende sizin için 3 Ayetel kürsi 3 felak 3 nas okudum. Rabbim ne muradınız varsa nasip etsin. Dualarınızın oldu sevincini yaşarsınız inşallah. Rabbim banada hayırlısıyla evlat sahibi olmamı nasip etsin inşallah

Sizin için 3 ayet-el kürsü 1 fatiha 50 ya fettah okudum gonlundekiler kabul olsun

sizin için 3 ihlas 1 fatiha 1 ayetel kürsi okudum rabbim dualarınızın çok şükür oldu sevincini yaşatsın inşallah..
ismim özlem bana okuyacak arkadaşım olmasını istediğim,beklediğim biri var rabbim afiyetle yollarımızı birleştirsin diyeyim :)

sizin için 3 ihlas 1 fatiha 1 ayetel kürsi okudum rabbim dualarınızın çok şükür oldu sevincini yaşatsın inşallah..
ismim özlem bana okuyacak arkadaşım olmasını istediğim,beklediğim biri var rabbim afiyetle yollarımızı birleştirsin diyeyim :)
3 ihlas 3 Fatiha ve 1 Kenzül Arş duası okudum. Rabbim gönlündekini hayatına hayırlısıysa ve hayırlısıyla almayı nasip etsin 🙏

100 Ya Şafi okudum sana. Rabbim şafi adının hürmetine şifa versin sana. Su bile içerken şifa niyetine diyerek iç. Mutlaka bi doktora sor ama :emir_bebek:hayırla sağlıkla gelsin bebüş

100 Ya Şafi okudum sana. Rabbim şafi adının hürmetine şifa versin sana. Su bile içerken şifa niyetine diyerek iç. Mutlaka bi doktora sor ama :emir_bebek:hayırla sağlıkla gelsin bebüş
Allah razı olsun, valla geçsin adak adadım resmen o kadar canım acıyor ki hiç bir sey geçirmedi inş rabbim güzel gönlünden hiç tanımadığın bana okuduğun iyi niyetli dualarını kabul eylesin sana kat ve kat misliyle iyilikle döndürsün amiiin

Allah razı olsun, valla geçsin adak adadım resmen o kadar canım acıyor ki hiç bir sey geçirmedi inş rabbim güzel gönlünden hiç tanımadığın bana okuduğun iyi niyetli dualarını kabul eylesin sana kat ve kat misliyle iyilikle döndürsün amiiin
Nilperisi senin için Amenerrasulü, haşr suresi son 3 ayet,inşirah suresini okudum. Rabbim niyetimi kabul edip boğaz acını tez vakitte geçirsin inşallah. Bebeğine sağlıcakla kavuşasın🤲❣️

biscolataamm için beş amenerrasulü beş ayetel kürsi okudum. Rabbim ne sıkıntısı varsa kalbinden geçen ne dileği varsa hayırlıya çevirip kabul etsin.
Çok zorlandığım bir sürecin içerisindeyim, olmasını istediğim bir iş var fakat önüme engel çıkıyor hep, hem sağlığım olumsuz etkileniyor hem de psikolojik olarak hiç iyi değilim artık çok çaresiz hissediyorum:KK43:. Alltaki üye dua eder misin bunun için lütfen

Nolur benim için de okuyun, geçmeyen boğaz acıma allahım şifa versin aylardır çekiyorum hamileyim elimi kolumu bağladı bu acı. allah razı olsun herkesten
Ben sizin yorumu görünce Ayetel Kürsi ve Fatiha okudum ve çok dua ettim. İnşallah hamileliğiniz çok kolay geçer sağlıklıca ve kolayca doğum yaparsınız.

Nilperisi senin için Amenerrasulü, haşr suresi son 3 ayet,inşirah suresini okudum. Rabbim niyetimi kabul edip boğaz acını tez vakitte geçirsin inşallah. Bebeğine sağlıcakla kavuşasın🤲❣️
Allah bin kez razı olsun, allahım inş kabul eylesin. Çok teşekkür ederim, inş geçer inş güzel haberleri paylasırım sağlıklı olmayı unuttum resmen

X