Türk kadınının ayak bakımında dünya ortalaması altında olması sorunsalı

Ne kadar misafirperversiniz fakat nedense aslanım derken kolunu omzuma atmış devremle sohbet ediyormuş gibi hissettim. Dilerseniz sizi de buraya alabiliriz. Dikim kesim işlerine pek hakim değilim ama var örnekleri.
Canim milletin elini degil baska seyini hissediyosundur sen yoksa yolun buralara dusmez senin 😂😂 belli saglam elletmissin ruhuna kadar gecmis kim gecirdiysee 😂😂 dikim bilmem de iyi keserim ugra yanima sen benim :rolleyes::rolleyes: sey bisey dicem insaata mi kacti topun yada seker vericem diye mi oldu ilk?

Canim milletin elini degil baska seyini hissediyosundur sen yoksa yolun buralara dusmez senin 😂😂 belli saglam elletmissin ruhuna kadar gecmis kim gecirdiysee 😂😂 dikim bilmem de iyi keserim ugra yanima sen benim :rolleyes::rolleyes: sey bisey dicem insaata mi kacti topun yada seker vericem diye mi oldu ilk?
terbiyesiz.

Canım ayacıklarım bu ortalama ile ilgilencegımıze bilimle sanatla ilgilensek ne güzel olur İs guc libido fantezi dıpdirik zırttirik şeyler.
Gayette bakımlıyız türk hatunları olarak senin ayakların kazuletse b.k atma millete naşş abi 😅
Hee hatırlatmak isterim elin avrupalıları zamanında o kadar pislermiş ne zaman banyo yapmış bile bilmezlermiş biti kutsal sayarlarmış bi asil kadına tırnakların ne öyle demişler sen bide ayaklarımı gör demiş 😆😆😆😆😆😅

Fake abimizi salla da , hayatımda gördüğüm en bombastik laflar siz de yaa. Vaov diyerek okudum. Notlarıma kaydedicem bir gün lazım olursa diye😂😂♥️♥️

Belki bana kızacaksınız fakat gecenin 02:14 ünde çoraplarımı çıkarıp kokuyor mu diye kontrol ettikten sonra kirli sepetine atmamla birlikte yüzüme tokat gibi çarpan bir gerçekle bir gece daha karşılaştım ve sizlerden öneri almak için heyecanla derdimi anlatmak istedim. Tabii aramızda ayak bakımına önem veren insanlar varsa. Arkadaşlar ayaklarımız neden bu kadar kötü neden bizim de pamuk gibi bembeyaz pürüzsüz kılsız ayaklarımız yok? Adaletin bu mu dünya dememek için zor tutuyorum kendimi. Neden elin Almanyalı, Adolph'u Helana'nın ayaklarına nutella çalıp yalıyorken. Bizim Ahmet'ler ayaklarımız görünce yüzünü ekşitiyor. Lütfen bir çare bulun bana ayak bakımımı nasıl yapmalıyım ?
Şimdi abicim bir odun rendesi buluyorsun,ince ve kalin.
Once kalin rendeyle bi sepet talas cikartiyosun,ardindan ince rendeye geç.
Hatta neren rastgelirse rendele,adam milleti kolay kolay incelmez:KK66:
Ardindan dericilerin kullandigi zirniktan bul,yat icine,onlar derileri bununla arindirirlarmiş kıllardan.
Gör bak Ahmetler seni gorsun,nasil gözleri parliyor:)

X