Türk kadınının ayak bakımında dünya ortalaması altında olması sorunsalı

tezgahtarnebahat

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2019
40
102
31
Belki bana kızacaksınız fakat gecenin 02:14 ünde çoraplarımı çıkarıp kokuyor mu diye kontrol ettikten sonra kirli sepetine atmamla birlikte yüzüme tokat gibi çarpan bir gerçekle bir gece daha karşılaştım ve sizlerden öneri almak için heyecanla derdimi anlatmak istedim. Tabii aramızda ayak bakımına önem veren insanlar varsa. Arkadaşlar ayaklarımız neden bu kadar kötü neden bizim de pamuk gibi bembeyaz pürüzsüz kılsız ayaklarımız yok? Adaletin bu mu dünya dememek için zor tutuyorum kendimi. Neden elin Almanyalı, Adolph'u Helana'nın ayaklarına nutella çalıp yalıyorken. Bizim Ahmet'ler ayaklarımız görünce yüzünü ekşitiyor. Lütfen bir çare bulun bana ayak bakımımı nasıl yapmalıyım ?

Bizim Ahmetlerdeki Ahmet sen oluyorsun galiba..? Kendi ayağınla karıştırmış olmayasın 😂
Hanfendi burada aciz bir durumda yardım çığlığı atarken, kendinizce komiklikler yapmaya çalışmanız ne kadar etik?

Hanfendi burada aciz bir durumda yardım çığlığı atarken, kendinizce komiklikler yapmaya çalışmanız ne kadar etik?
Yardım çığlığı mı? 😂😂 Sesini duyamamışım pardon biraz daha bağır istersen

Oğlum isin yok mu la senin? Sende var bi i....lik heralde kadinlarin arasinda gezinip duruyosun kucukken anan hamamda cok gezdirdi sanirim seni :rolleyes: :rolleyes:
Gece gece,diş fırçası ve çamaşır suyu ile mutfak fayanslarının beyaz derzlerini temizlemeye çalışan annemin bu konuya neden dahil olduğunu anlamadım fakat yine de teşekkür ederim nadide yorumunuz için.

Gece gece,diş fırçası ve çamaşır suyu ile mutfak fayanslarının beyaz derzlerini temizlemeye çalışan annemin bu konuya neden dahil olduğunu anlamadım fakat yine de teşekkür ederim nadide yorumunuz için.
Bu saatte mutfak derzlerini dis fircasi ile temizleyen bi kadindan normal bi erkek evlat cikmaz zaten :rolleyes: :rolleyes:

Mune Mune şu gereksizi ait olduğu yere şutlar mısın, iki gram aklını buralarda harcıyo yazık
Lütfen biraz sakin olur musunuz? Bi melisa çayı falan iyi gelebilir, ya da önce kırmızı bindallıya sonra beyaz gelinliğe mi ihtiyacınız var?

Senden Serdar Nalçakar havası alıyorum biraz o da Gelinlerin Tatlı Telaşı'nı Seda Nalçakar adıyla trollediydi okumayanlar kaldıysa okusun :)

Serdar, sensen el salla hahsjjsjs.

Lütfen biraz sakin olur musunuz? Bi melisa çayı falan iyi gelebilir, ya da önce kırmızı bindallıya sonra beyaz gelinliğe mi ihtiyacınız var?
O hatun evli yanlis yerden yuruyon aslanim bu gidisle sana da beyaz kefen iyi gelicek 😂😂 o degilde erkek milleti kadinsal muhabbetlerden pek hoslanmazz bak diyorum sana sende var bi i..nelik bi baktir hormonlara kestir gel kapi acik sana :rolleyes: :rolleyes:

O hatun evli yanlis yerden yuruyon aslanim bu gidisle sana da beyaz kefen iyi gelicek 😂😂 o degilde erkek milleti kadinsal muhabbetlerden pek hoslanmazz bak diyorum sana sende var bi i..nelik bi baktir hormonlara kestir gel kapi acik sana :rolleyes: :rolleyes:
Ne kadar misafirperversiniz fakat nedense aslanım derken kolunu omzuma atmış devremle sohbet ediyormuş gibi hissettim. Dilerseniz sizi de buraya alabiliriz. Dikim kesim işlerine pek hakim değilim ama var örnekleri.

Senin gibi zekasızın verdiği tavsiye de bel altı olurdu zaten çalışan başka bi tarafın olduğunu da zannetmiyorum. Yok türk kadınına bk atmalar yok burdakilerin kültürüne, ülke yararına kadınlarından, üyeler yararına da siteden uzak durabilirsin mesela elindeki peçeteyle beraber seni def edebilirmiyiz artık

Son düzenleme:
Senin gibi zekasızın verdiği tavsiye de bel altı olurdu zaten çalışan başka bi tarafın olduğunu da zannetmiyorum. Yok türk kadınına bk atmalar yok burdakilerin kültürüne, ülke yararına kadınlarından, üyelerin yararına da siteden uzak durabilirsin mesela elindeki peçeteyle beraber seni def edebilirmiyiz artık
elimde sigaram vardı yahu. peçete faslını kaçırdın.

X