tüp bebek için start verdik yaptıran arkadaşar deneyimlerinizi yazınız

merhaba arkadaslar yazdiklarinizi okudum baya stresli gibisiniz.hepinizi cok iyi anliyorum bende iki defa mikro yaptim.ikincisinin sonucunu gecen gun aldim gene tutmadi.sormak istediginiz bisey olursa cevaplarim cunku baa tecrubem oldu.allah insallah hepimize birer melek verir

merhaba arkadaslar yazdiklarinizi okudum baya stresli gibisiniz.hepinizi cok iyi anliyorum bende iki defa mikro yaptim.ikincisinin sonucunu gecen gun aldim gene tutmadi.sormak istediginiz bisey olursa cevaplarim cunku baa tecrubem oldu.allah insallah hepimize birer melek verir

ÜZÜLDÜM CANIM AMA BU TEDAVİYE BAŞLADIĞIMIZ AN OLUMLU OLUMSUZ HAZIRLIKLI OLMAMIZ LAZIM ASLINDA ÜÇÜNCÜ DENEMEDE TUTAN ÇOK FAZLA İNSAN VAR... DEMEKKİ SABIR GEREKKKK.... SİZİN SORUNUNUZ NEYDİ?:emir_bebek::emir_bebek:

arkadaşlar adet gecikmesinin lucrinle bir ilgisi yokmuş. Salı günü lukrin e başladım dr um 2-3 gün sonra adet olursun dedi ve dün adet oldum hiç bir aksama yaşamadan. şimdi gonal f ve lucrin oluyorum günde 4 iğne yani sabırlarımızın sonu inşallah mutluluktur.

Kalbim sizlerle arkadaşlar.Ben şu an dinlenmedeyim sonrasında belki bi aşılama ve sonra mikroenjeksiyon yaptırabilirim.Karar vermedim daha.Umarım birer birer güzel haberler verirsiniz.

arkadaşlar bende tüp bebek tedavisine başlıyorum. Daha önce tüp bebek yaptırıp yumurta toplatan varsa lütfen açıklama yapsın nasıl oluyo birde ben hiç anestezi almadım genel anestezi nasıl oluyo yazarmısınız

MERHABA aynuröz ben de tokatlıyım hemşoymuşuz ben turhallıyım :)

yakında ben de tüpbebeğe başlıcam canım

günaydınnnnn her keze bende tüp bebek tedavisinin sonlarına yaklaştım perşembeden beri gonal f kullanıyorum lukrin ve merionalda devam ve yarın kontrolüm var yarın yumurta toplamanın tarihi belli olucak çok heycanlıyım ve korkuyorum...Allah hepimizin yardımcısı olsun.

günaydınnnnn her keze bende tüp bebek tedavisinin sonlarına yaklaştım perşembeden beri gonal f kullanıyorum lukrin ve merionalda devam ve yarın kontrolüm var yarın yumurta toplamanın tarihi belli olucak çok heycanlıyım ve korkuyorum...Allah hepimizin yardımcısı olsun.

MERHABA EBRİZM, SEN BENDEN 4 GÜN ÖNDE GİDİYORSUN a.s BEN PAZARTESİ GONAL F'YE BAŞLADIM 150 ÜNİTE GÜNDE, LUCRINDE 10 ÜNİTEDEN 5 ÜNİTEYE DÜŞTÜ AMA BEN MERİONALDA DİE BİR İLACI İLK DEFA DUYUYORUM O NEKİ ? HADİ BAKALIM HAYIRLI HABERLERİNİ BEKLİYCEM... :emir_bebek: :emir_bebek:
BİRDE BEN PAZARTESİ BAŞLADIM DOKTORUM CUMA GEL DEDİ SENDE KONTROLE FİLAN GİTTİNMİ?

allah yardımcın olsun merionalda ne ilacı oluyo bilgi verirmisin:emir_bebek:inş hayırlı haberlerini duyarız

İnşallah hepinizin hayırlısıyla tutar bebekleri arkadaşlar, ben Ocakta başlıycam bi aksilik olmazsa Allah yardımcımız olsun.

slm arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım.ismimden anlaşıldıgı gibi kendimi bu konuda yalnız hissediyorum.yardımınıza ihtiyacım var.tüp bebe yaptıran arkadaşlar acaba tedaviye başlamadan düzenleyici olarak herhangi biilaç kullandınızmı.bana hast neden cyclo progynova verdiler 2 ay kullan kasımda tüp bebek yapılacak dediler.2. kutu da bitti.5 gün oldu adet görmedim bu konuda bilgisi olan arkadaşlar bana yardımcı olurmusunuz.hepinize teşklr.inşllh hepimiz emegimizin mükafatını alırız.

slm arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım.ismimden anlaşıldıgı gibi kendimi bu konuda yalnız hissediyorum.yardımınıza ihtiyacım var.tüp bebe yaptıran arkadaşlar acaba tedaviye başlamadan düzenleyici olarak herhangi biilaç kullandınızmı.bana hast neden cyclo progynova verdiler 2 ay kullan kasımda tüp bebek yapılacak dediler.2. kutu da bitti.5 gün oldu adet görmedim bu konuda bilgisi olan arkadaşlar bana yardımcı olurmusunuz.hepinize teşklr.inşllh hepimiz emegimizin mükafatını alırız.

canım hiç yalnız değilsin biz burada hep aynı sorunları konuşuyoruz

yani ayıptır sölemesi herşeyi konuştuk birbirimizle

ama olsun öyle kapan kapan çatlıyor insan

melela eşine tüpbebek ilaçlarını 3 kere sor ne olur ÇILDIRIRlaelaelaelaelae

ama bize sor valla bi yığın insan çıkar sana güzel güzel anlatır

Aramıza hoşgeldin canım yalnız değilsin Şeniz

Aramıza hoşgeldin artık yalnız değilsin.
"SiL Gözünün yaLnızLıkLarını....."(Emre Aydın senin için gelsin :) )
Hiç bi bilgim yok sorun hakkında inşallah bu denemenin sonucu pozitif olur.Bol şanslar.

Karamel sen nasılsın canım?Pek anlamıyorum tüp bebek sohbetlerini ya inşallah da anlamama gerek kalmaz dimi :KK43:
Bende moladayım bu ay belki önümüzdeki ayda öyle olabilir.Sonra aşılama tekrar.Tüp raporu için 3 kez aşılama iğneylemi olmalı kızlar.Öyleymiş duyduğuma göre.Acaba hastaneden hastaneye değişir mi?
Ben aşılamaları üniversite hastanesinde yaptırdım ama biri iğneli biri haplı oldu?

X