tüp bebek için start verdik yaptıran arkadaşar deneyimlerinizi yazınız

beyazkaramel

Guru
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2007
118
2
37
arkadaşlar bildiğiniz gibi 2 defa aşılama ve sonucu negatif:1no2: bu gün dr gittik ve artık tüp bebeğe geçtik bu ay dinlenmedeyim adetimin 21. günü lukrin diye bir iğneyi kullanıcam gelecek ayda işlem yapılcak allah hakkımızda hayırlı uğurlu eder inş allah isteyen herkese evlat nasip etsin:emir_bebek:

Seninle aynı dönemlere denk gelicek sanırım 4 gün sonra doğum kontrol haplarını bitiriyorum ve 22 kasımda lucrin e başlıyorum ondan sonraki aşamaları tam bilmiyorum ama az kaldı dr söylediğine göre her şey olumlu giderse 12- 15 aralık gibi transfer yapılabilirmiş hem sabırsızım hem korkuyorum garip bir haldeyim neler yaşıyacağım konusunda çok fikrim yok.Yumurta toplama anestezi ile yapılacak ama hsg çekimi iğneler tahliller çok acı çektim daha ne kadar çekiceğimide merak ediyorum. Hakkımızda hepimiz için hayırlısı canım inşallah emeklerimiz boşa çıkmaz.:teselli:

saolun arkadaşlar şu karmakarışık durumdayken beni yanlız bırakmadınız bende çok tuhaf duygular içerisindeyim şansım yüksek diye sevineyim mi yoksa tutmaz diye korkayım mı anlayamadım yaaa kızlar ben iğneden çok korkardım ama şimdi iğnelerin esiri oldum bide şu yumurta toplama işleminden korkuyorum galiba genel anestezi yapacaklarmış allah yardımcımız olsun

Seninle aynı dönemlere denk gelicek sanırım 4 gün sonra doğum kontrol haplarını bitiriyorum ve 22 kasımda lucrin e başlıyorum ondan sonraki aşamaları tam bilmiyorum ama az kaldı dr söylediğine göre her şey olumlu giderse 12- 15 aralık gibi transfer yapılabilirmiş hem sabırsızım hem korkuyorum garip bir haldeyim neler yaşıyacağım konusunda çok fikrim yok.Yumurta toplama anestezi ile yapılacak ama hsg çekimi iğneler tahliller çok acı çektim daha ne kadar çekiceğimide merak ediyorum. Hakkımızda hepimiz için hayırlısı canım inşallah emeklerimiz boşa çıkmaz.:teselli:

canım ben doğum kontrol hapı kullanmıyom kullanmak mı gerekiyo ben lucrine 2 aralıkta başlıycam benim transferda bayramdan sonra yapılkcak galiba allah emeğimizi boş çıkarmasın kimsenin kucağını boş bırakmasın:emir_bebek:

Aynı işlemler aslında ama farklı ön yöntemlerle yapılıyor: açıkçası benim bu ay d. kontrol ilacı kullanmam çok anlamsız geldi zaten bi bebek için uğraşıyorum ama vardır drlarımızın bi bildiği. Sana katılıyorum şeker bende aklıma gelince nefesim daralıyor yumurta toplama işlemiyle ilgili her gün saatlerce site ve araştırma yapıyorum ama korkum geçmiyor. Açıkçası ben kan verirken bile her defasında bayılırım öyle korkağım. Aşılamalarda iğneyi kendim yapamadım ve her gün bir polikliniğe gittim şimdi bir sürü iğne var ne yapıcağımı bilmiyorum. Bu sitedede geçen gün biri o iğneler bi şeymi daha ne acılar yaşıycaksın demiş neler bekliyor bizi acaba.:bbo:

allah gönlüne göre versin insallah elin bos dönmezsin güzel allahim herkesin gönlündeki muradi versin insallah

iyi dileklerin için çok teşekkürler canım çok istiyorum bende burdan bende hamileyim demeyi

Aynı işlemler aslında ama farklı ön yöntemlerle yapılıyor: açıkçası benim bu ay d. kontrol ilacı kullanmam çok anlamsız geldi zaten bi bebek için uğraşıyorum ama vardır drlarımızın bi bildiği. Sana katılıyorum şeker bende aklıma gelince nefesim daralıyor yumurta toplama işlemiyle ilgili her gün saatlerce site ve araştırma yapıyorum ama korkum geçmiyor. Açıkçası ben kan verirken bile her defasında bayılırım öyle korkağım. Aşılamalarda iğneyi kendim yapamadım ve her gün bir polikliniğe gittim şimdi bir sürü iğne var ne yapıcağımı bilmiyorum. Bu sitedede geçen gün biri o iğneler bi şeymi daha ne acılar yaşıycaksın demiş neler bekliyor bizi acaba.:bbo:

ebrizim yaaa bende o üğneleri düşünüyom yaa düşünsene lucrini 14 gün kullanacaz göbekten yapılcak mış ve o bitmeden yada bittikten bir kaç gün sonra puregona başlıycam ee o da göbekten artık bizim göbek kevgire döner su sızdırmaya başlar düşündükçe içim daralıyo senağlama ama inş allah sonycunda bize bu çektiklereimizi unuttururve bizde hamişiz diye buraya yazar :dance:böyle seviniriz tek tesellim bu

ebrizim yaaa bende o üğneleri düşünüyom yaa düşünsene lucrini 14 gün kullanacaz göbekten yapılcak mış ve o bitmeden yada bittikten bir kaç gün sonra puregona başlıycam ee o da göbekten artık bizim göbek kevgire döner su sızdırmaya başlar düşündükçe içim daralıyo senağlama ama inş allah sonycunda bize bu çektiklereimizi unuttururve bizde hamişiz diye buraya yazar :dance:böyle seviniriz tek tesellim bu

Beyaz karamel,igneleri hic kafana takma canim,igneler hic canini acitmiyor inan bana,zaten kil gibi igneler,hic stres yapma olurmu canim benim,kolay gelsin,allah hepimizin cansenligini biran once kucaklarimiza versin.amiiiiiiiiinnnnn

aminnn gülşehrii canım sanada çok geçmiş olsun hadi ilk aşamayı atlattın hayırlısıyla bizde bi atlatsak ama bana daha 1 ay var gelecek ay işlem yapılcak bu ay hazırlık lucrin kullanacam allahım bizi görüyor ve duyuyor inş muradımızı verir

Dediğin gibi beyaz karamel lucrin puregon iğneler derken göbeğim kevkire döndü.Tabikide morluklar falanda var.Ama sonucu inşallah hayırlı olur.

arkadaşlar inşallah bu kadar sıkıntıdan sonra bebeklerimize kavuşuruz. benim dün doğum kontrol hapları bitti. cumartesi lukrine başlıycak adetin 3 ncü ve 4 ncü gününe kadar daha sonra diğer iğnelere geçecek

esingül bol şans canım bende salı günü lucrin e başlıycam inşşallah allah hepimizin yüzünü güldürür. Aşamalarını yazarmısın canım bir kaç günde olsa benden önce takip ediceksin.

esingül bol şans canım bende salı günü lucrin e başlıycam inşşallah allah hepimizin yüzünü güldürür. Aşamalarını yazarmısın canım bir kaç günde olsa benden önce takip ediceksin.

inşallah canım hepimiz bebeklerimize kavuşuruz. tedavi sürecinde yaşadıklarımı yazarım

beyaz karamel'ciğim,Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın...ümidimizi kaybetmeyelim...MEVLA GÖRELİM NEYLER NEYLERSE GÜZEL EYLER.

Merhaba arkadaslar TÜP bebek
bende adetin 2. gunu punegon iğnesiyle 425 dozla başladım 29 ekim gunuydu 4 kutu kullandım cumaya kadar karnımdam her aksam esım vurdu ıgneyı Cuma gunu doktora gıttım bu ıgnelere devam etmem gerktiğini söyledi yanında da
Başka b iki çeşit iğne daha verdi bunlarda göbekten vuruluyordu avertis adlı iğne 10 tane yumurtam olduğunu soyledi bu gun daha sonra pazartesı tekrar cagırdı 3 kutu daha verdı bu ılaclardan pazartesı gıttım bayutlarını ulaştırmaya çalısıyorlardı.
1 er gun arayla doktor cagırdı carsamba gıttım ve yumurta toplama gunu geldı Cuma gunu dedı yumurta toplanıcak 9 kasımda carsamba aksamı catlatma ıgnesı vurdurduk kalcadan
6 yumurtayı ısleme aldılar cumartesı aradılar Pazar transfer ıslemı vardı 1 embrıyo transfer oldu sımdı 23 kasımda sonuc bellı olucak ınsallah Allah yuzumuze gulerrrrrr

inş allah emeğini boş çıkarmasın RABBİM HAYIRLI SAĞLIKLI EVLAT VERSİN niçin 1 embriyo transfer ettiler ki 2 olsa tutma olasılığı artmaz mı:uhm:

X