tüp bebeğe başladık hadi hayırlısı

deryahakan

Guru
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2007
506
6
44
selam arkadaşlar nasılsınız uzun zamandır forma giremiyordum şöle bir baktımda yeni arkadaşlar gelmiş bir çok arkadaşım hamile kalmış çok sevindim valla darısı kalamayanların başına rabbim hepimize sağlıklı eli ayağı düzgün bebişler nasip etsin

bende pcos hastasıyım prolaktin yüksekliğinden dolayı hamile kalamıyorum 3 aşılama oldu ama sonuç negatif şimdi bende tüp bebeğe başladım tavsiyelerinize ve dualarınıza ihtiyacım var canlarım

canım, tedavinde bol şanslar... senin için hayırlısı olsun.. yakında bende başlayacağım.. umarım bu sene hepimiz için verimli bir sene olur..
sana tavsiyem tedavine olumlu düşünerek başla, ayağını bu dönem çok sıcak tut ve en önemlisi bol bol dua et..
Allahım inşallah hepimize sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip eyler...

canım çok sağol sıcak su torbalarıyla geziyorum zaten halimi bir görsen kat kat giyiniyorum sürekli sıcak sıvılar alıyorum kandolaşımını hızlandırması için çünkü erken kan pıhtılaşmasıda var inşallah 2008 hepimiz için hayırlı olur çifter çifter bebişler nasip eder senin sorunun neydi tedavin ne aşamada ve hangi hastanede yaptırcağına karar verdin mi

selam arkadaşlar nasılsınız uzun zamandır forma giremiyordum şöle bir baktımda yeni arkadaşlar gelmiş bir çok arkadaşım hamile kalmış çok sevindim valla darısı kalamayanların başına rabbim hepimize sağlıklı eli ayağı düzgün bebişler nasip etsin

bende pcos hastasıyım prolaktin yüksekliğinden dolayı hamile kalamıyorum 3 aşılama oldu ama sonuç negatif şimdi bende tüp bebeğe başladım tavsiyelerinize ve dualarınıza ihtiyacım var canlarım

canım bol şanslar ....inşallah en kısa zamanda bebişini kucağına alırsın...annelerini üzmeden sana sıkı sıkı tutunurlar inşallah..tabi herşeyin hayırlısı:1hug::1hug:

:nazar:

Hayırlısı olsun canım en başta ürkütmesin seni canım bu süreç. Ben kasımda tedavi olup aralıktada transfer yaptırdım. Soracağın sorular olursa memnuniyetle yaşadıklarım doğrultusunda seni bilgilendiririm canım.

uzun zamandır görünmüyordun buralarda güzelim dediğin gibi birçok arkadaş hamile kaldı benim gibi kalamayanlarda var :KK43:(((
güzel haberlerini almak duasıylaaa

canım çok sağol sıcak su torbalarıyla geziyorum zaten halimi bir görsen kat kat giyiniyorum sürekli sıcak sıvılar alıyorum kandolaşımını hızlandırması için çünkü erken kan pıhtılaşmasıda var inşallah 2008 hepimiz için hayırlı olur çifter çifter bebişler nasip eder senin sorunun neydi tedavin ne aşamada ve hangi hastanede yaptırcağına karar verdin mi
selam, bendede pco var benimki sonradan ilaçların etkisiyle ve kilo almamla oluşan bir durum.. eşimin değerleride şimdilik normal sayılır.. ben yumurta takibi artı 4 aşılama yaptırdım olmadı malesef şimdi adetimi bekliyorum gelince dr. gideceğim rapor işlemleri için..uzun protokolle adetimin 21 günü ilaçlara başlanacak.. ben marmara üniv. hastanesinde yaptırıyorum..
inşallah bu tedaviler sonucu bebişlerimie kavuşuruz...

canım merhaba. ben de pkos hastayım.2 ocakta tüp bebek tedavisine başladık ve 15 ocakta transferim oldu.şimdi bekleme sürecindeyim.bu süreçte yaşadıklarımı ben de bu forumda yazdım istersen inceleyebilirsin.bence moral çok önemli.bu süreçteki tüm aşamaları büyük bir mutlulukla ve pozitif bir ruh haliyle geçirdim. allah da yardımcım oldu. ne iğnelerimi vururken,ne yumurtalarım toplandıktan sonra,ne de transfer işleminde ve sonrasında en ufak bir ağrım sızım olmadı. hem de benden tam 17 yumurta toplandı.doktorum bile şaşırdı hiçbir ağrım olmamasına. bunların hepsini olumlu düşünmeme, doktoruma güvenmeme ve gerisini allaha bırakmama bağlıyorum. sormak istediğin birşey olursa seve seve yanıtlarım. benim kan testim ocak 28 olacak. o zamana kadar umutsuzluğa düşmeden beklemek zorundayım. allah hepimizin yardımcısı olsun....

Canım tedavin hayırlı olsun herşeyden önce....İnşallah herşey yolunda gider sağlıkla bebişlerini kucağına alırsın...

Bende tüp bebek tedavisi deneyenlerdenim soracağın bişey olursa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım .....

Müjdeli haberlerini bekliyoruz canım kendine dikkat et ve iyi bak sevgiler....

hayırlı olur inşallah, Allah yardımcın olsun

canım bol şanslar ....inşallah en kısa zamanda bebişini kucağına alırsın...annelerini üzmeden sana sıkı sıkı tutunurlar inşallah..tabi herşeyin hayırlısı:1hug::1hug:[/Q

neslihancım çok sağol bu sefer sonuç pozitif olur inşaallah şuanda psikolojik olarak çok iyiyim bu sefer Allah ın da izniyle başaracağımı sanıyorum sizlere güzel haberler vermek isterim

:nazar:

Hayırlısı olsun canım en başta ürkütmesin seni canım bu süreç. Ben kasımda tedavi olup aralıktada transfer yaptırdım. Soracağın sorular olursa memnuniyetle yaşadıklarım doğrultusunda seni bilgilendiririm canım.

uzun zamandır görünmüyordun buralarda güzelim dediğin gibi birçok arkadaş hamile kaldı benim gibi kalamayanlarda var :KK43:(((
güzel haberlerini almak duasıylaaa

canım merhaba. ben de pkos hastayım.2 ocakta tüp bebek tedavisine başladık ve 15 ocakta transferim oldu.şimdi bekleme sürecindeyim.bu süreçte yaşadıklarımı ben de bu forumda yazdım istersen inceleyebilirsin.bence moral çok önemli.bu süreçteki tüm aşamaları büyük bir mutlulukla ve pozitif bir ruh haliyle geçirdim. allah da yardımcım oldu. ne iğnelerimi vururken,ne yumurtalarım toplandıktan sonra,ne de transfer işleminde ve sonrasında en ufak bir ağrım sızım olmadı. hem de benden tam 17 yumurta toplandı.doktorum bile şaşırdı hiçbir ağrım olmamasına. bunların hepsini olumlu düşünmeme, doktoruma güvenmeme ve gerisini allaha bırakmama bağlıyorum. sormak istediğin birşey olursa seve seve yanıtlarım. benim kan testim ocak 28 olacak. o zamana kadar umutsuzluğa düşmeden beklemek zorundayım. allah hepimizin yardımcısı olsun....

Canım tedavin hayırlı olsun herşeyden önce....İnşallah herşey yolunda gider sağlıkla bebişlerini kucağına alırsın...

Bende tüp bebek tedavisi deneyenlerdenim soracağın bişey olursa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım .....

Müjdeli haberlerini bekliyoruz canım kendine dikkat et ve iyi bak sevgiler....

hayırlı olur inşallah, Allah yardımcın olsun

canım bol şanslar ....inşallah en kısa zamanda bebişini kucağına alırsın...annelerini üzmeden sana sıkı sıkı tutunurlar inşallah..tabi herşeyin hayırlısı:1hug::1hug:

arkadaşlar desteğiniz için çok teşekkürler burda olmak beni gerçekten çok rahatlatıyor sizlerin desteği ile kendimi daha da iyi hissediyorum hepimiz biran önce bebişlerimize kavuşuruz inşallah

neslihancım sende izmittenmişsin merkezde misin?

yağmurcum dileklerin için teşekkürler senin sonuç nedir inşallah bebeğini bekliyorsundur güzelim

birçingene arkadaşım hayırlı olsun bebişlerini kucağına alırsın inşallah bekleme süreci çok korkutuyor beni aslında senin kısa protokol olmuş sanırım herşeyin hayırlısı güzelim yalnız değilsin bizler burdayız hernekadar ben gündüzleri giremesemde gece burdayım inan dualarım da hep benim gibi bebek özlemi çeken arkadaşlarıma da ver Allahım sadece kendim için istemiyorum diyorum inşallah hepimiz bir gün kucağımıza alacağız müjdeli haberlerini bekliyoruz

ebrizm canım sağol şuan bişi yok ama olursa da burda sizlerle paylaşırım tüp bebek sonucun ne güzelim ben bayadır yoktum :enbuyukkk:

X