3. aşılama da pozitif

Dokturumla konuştum progestana başla dedi basladm kesilmişti ama bugün sabah yine gelmeye başladı . Birde bel solunum aşırı ağrı yapior
Progestan ben de kullandım 3 aşılamada ve hamileliğimde. Fitil olarak mı verdi? Fitil isteseydin. Kuzum valla ağrılar olabiliyor bende de ilk aşılamamda olmuştu böyle ağrılar ama önemsiz demişti doktorum

Progestan ben de kullandım 3 aşılamada ve hamileliğimde. Fitil olarak mı verdi? Fitil isteseydin. Kuzum valla ağrılar olabiliyor bende de ilk aşılamamda olmuştu böyle ağrılar ama önemsiz demişti doktorum
Benim ilkinde fitildi ikicisinde ağızdan verdi çünkü alttan kanamn olduğu için daha çok etkiler dedi . Benim vajinamda darlık vardaa . Bu arada siz nerde oturuyorsunuz ben Aydın da oturuyorum

Daha sonucu bekliorum. Bugün daha 6 günüm sancım devam edior dontor bana istirahat önerdi bol bol dinlen ayaklarını yukarıya dik dedi ben öyle yapıyorum

Benim ilkinde fitildi ikicisinde ağızdan verdi çünkü alttan kanamn olduğu için daha çok etkiler dedi . Benim vajinamda darlık vardaa . Bu arada siz nerde oturuyorsunuz ben Aydın da oturuyorum
Anladım canım dikkat et ağızdan kullanırken çok etkisi olabiliyor. Antalya kuzum

X