Gelinbaşı ve Gelin Tacı Trabzonda kuaför

Gün yaklaştıkça kuaför bulamamanın stresi basıyor,bir de bilmediğin şehir olunca :KK43:

trabzonda uzun sokakta temel kuafor var.kesimi çok çok iyidir.ustelık nıkahta sacımı orda yaptırdım oldukca ıyıydı.sadece gıttıgımde makyaj yapan asıl elaman yoktu.temeli mutlaka ara

Trabzonda bir arkadaşın tavsiyesi üzerine gittiğim bir mekan ve süper ötesi memnun kaldım...yeni açılmış beşirlide SUZİ STYLE BAYAN KUAFÖRÜ...özellikle saç kesim-fön ve kaşda bir numara...ilgi ve alaka + güleryüz....daha ne olsun...bundan sonra sanırım vazgeçilmezlerim arasına girdi...:KK9:

arkadaşlar ekim ayında düğünüm var.ben kendim ordudayım.düğünüm trabzonda nişanlımın memleketinde olacak. trabzonda saç ve makyajı güzel yaptığını bildiğiniz kuaför varmı.tabi bide uygun fiyatlı.ben hiç bilmiyorum trabzondaki kuaförleri.önerilerinizi bekliyorum

Cnm ben reyhan kuaförde ustayim nezih bir mekandir güvenebilirsin gelmek isterseniz buyrun

Cumhuriyet caddesi DS galer ya is merkezi ReyHan kuaför mekanımız nezih bir mekandır bugüne kadar kimseden bi şikayet almadık mekanimiza bekleriz

X