Gelinbaşı ve Gelin Tacı Trabzonda kuaför

hayataa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2010
50
1
arkadaşlar ekim ayında düğünüm var.ben kendim ordudayım.düğünüm trabzonda nişanlımın memleketinde olacak. trabzonda saç ve makyajı güzel yaptığını bildiğiniz kuaför varmı.tabi bide uygun fiyatlı.ben hiç bilmiyorum trabzondaki kuaförleri.önerilerinizi bekliyorum

benim temmuzda düğünüm var. royal sinemasının arasında kuaföz 333 var ordan randevu aldım. makyajı fevkalade yapıyo. saçıda iyi yapıyo. zaten benim modelim belli onu göstericem.
ercan kuaförde iyidir mesela.
bu ikisini öenerebilirim şimdilik.
bde trbznda çok duyulmuş emine kuaför var ama tavsiye etmem. eskiden çok iyiydi şuan iyi değil. millet eskiye aldanarak gidiyo ama fos çıkıyo. arkadaşım orda gelin oldu mahvettiler onu. tırnağına sürmeye beyaz oje bile yoktu kuaförde düşün. bide aldırmadılarda. allahtan arkadaşım ne olur ne olmaz diye yanında getirmiş. kendi kendine french yaptı.

saol canım.peki bu kuaför meydanda bi yerdemi?ben bi meydanı biliyorumda :KK43:(
bide fiyat konuştunuzmu?

meydana yakın. kiler marketi biliyonmu onun karşısında.
fiyat şöyle ben porselen makyaj istedim. porselen makyajda 70 mi 80mi ne daha pahalı.
yani saç makyaj 230 dedi bana. tamda hatırlamıyorum üç beş oynayabilir. normal makyaj istersen toplamda sadece gelin 180 demişti bana.. ama tabi ben randevu alalı çok oluyo fiyatlar değiştiyse bilemem.
eşinin tarafından kuaför için ne diyolar. hani onlarında bildikleri bi kuaför olur belki.

meydana yakın. kiler marketi biliyonmu onun karşısında.
fiyat şöyle ben porselen makyaj istedim. porselen makyajda 70 mi 80mi ne daha pahalı.
yani saç makyaj 230 dedi bana. tamda hatırlamıyorum üç beş oynayabilir. normal makyaj istersen toplamda sadece gelin 180 demişti bana.. ama tabi ben randevu alalı çok oluyo fiyatlar değiştiyse bilemem.
eşinin tarafından kuaför için ne diyolar. hani onlarında bildikleri bi kuaför olur belki.

canımcım randevu alalı çok oluyo demişsin.ben geçmi kaldım yani bu aralar ayarlamalımıyım kuaförü. 230 sadece gelin başı ve makyajsa yanımızda geleceklerle 400ü bulur heralde. pahalı olmuyo mu yaaa.
canım görümcem de bana güngör diye bi yer dedi.sen biliyomusun orayı.
bide normal makyaj gece sonuna kadar dayanmazmı akarmıki porselen makyaj düşünüyosun

canım ben de trabzona gelin gelicem. ercan kuaförle anlaştık bilmiorum ama rastgele seçtik ii dediler.200 dedi saç ve makyaj manikür pedikür. bi de yanımda bir kişi daha ona da 50 daha alıcak. toplam 250 lira.öncesinde prova yapıcak.
güngör nasıl bilmem ama gidecek olan duydum

canım ben de trabzona gelin gelicem. ercan kuaförle anlaştık bilmiorum ama rastgele seçtik ii dediler.200 dedi saç ve makyaj manikür pedikür. bi de yanımda bir kişi daha ona da 50 daha alıcak. toplam 250 lira.öncesinde prova yapıcak.
güngör nasıl bilmem ama gidecek olan duydum

saol canım ben bi ara trabzona gidiyimde bakıyim kuaförlere.daha geç kalmadan randevuda alıyim.

ben trabzonda hiçbir kuaförü önermem birinin saçı iyiyse makyajı kötü , makyajı iyi olanında saçı kötü ikisini güzel yapan böyle tam oturtan bi bulsam zaten 2 hafta sonra düğünüm var halaaa muallaktayım...

ben trabzonda hiçbir kuaförü önermem birinin saçı iyiyse makyajı kötü , makyajı iyi olanında saçı kötü ikisini güzel yapan böyle tam oturtan bi bulsam zaten 2 hafta sonra düğünüm var halaaa muallaktayım...

canım nasıl yani 2 hafta sonraki düğününe kuaför ayarlamadın mı ?
sanırım düğünün Trabzonda nasıl bi çözüm bulmayı düşünüyosun.
ama o galiba her yerde öyle biri saçı iyi yapar biri makyajı. ama bunun bi ortalaması olan bi kuaför vardır heralde.

canım nasıl yani 2 hafta sonraki düğününe kuaför ayarlamadın mı ?
Sanırım düğünün trabzonda nasıl bi çözüm bulmayı düşünüyosun.
Ama o galiba her yerde öyle biri saçı iyi yapar biri makyajı. Ama bunun bi ortalaması olan bi kuaför vardır heralde.

ayarlamaz olurmuyum 2 kuaförde randevum var son anda birini eliycem :)

kızlaar bnde trabzonda düğün yapıcam ama gelin saçımı giresunda bora kuaföre yaptıracam..2 ay öncesinden zor yer verdi..millet gün almak için sıraya giriomuş,harika yapıolarmış..bakalım inş. güzel olur herşey...

kızlaar bnde trabzonda düğün yapıcam ama gelin saçımı giresunda bora kuaföre yaptıracam..2 ay öncesinden zor yer verdi..millet gün almak için sıraya giriomuş,harika yapıolarmış..bakalım inş. güzel olur herşey...

canım trabzonda hangi kuaföre gideceksin belli mi

ben trabzonda oturuyorum meydanda suluhan pasajının arkasındaki pasajda yasemin&gökhan var oraya gidiyorum saç ve makyajda çok iyiler tavsiye ederim.istersen telefon nosu verebilirim.

ben trabzonda oturuyorum meydanda suluhan pasajının arkasındaki pasajda yasemin&gökhan var oraya gidiyorum saç ve makyajda çok iyiler tavsiye ederim.istersen telefon nosu verebilirim.

teşekkür ederim canım bu hafta sonu kuaför araştırmasına gitcem trabzona orayada bakarım

teşekkür ederim canım bu hafta sonu kuaför araştırmasına gitcem trabzona orayada bakarım

anladım canım.ama aynı pasajda 2 tane kuaför var benim dediğim 2.kat da kapısındada yazıyor zaten.hani yanlış yere gidersen sorumlu olmayım yerimseniben

düğünüm oldu kızlar ercana gitmiştim. güzel yaptı fakat 150 lira kazıkladı bizi.eğer giderseniz de dikkat edin. kapora almıştı onu bi daha almış. üstüne de 100 lira fazladan aldı.saç ve makyaj güzeldi. ama makyajda kryolan kullanmıyorlar. normal makyaj malzemesi kullandı

düğünüm oldu kızlar ercana gitmiştim. güzel yaptı fakat 150 lira kazıkladı bizi.eğer giderseniz de dikkat edin. kapora almıştı onu bi daha almış. üstüne de 100 lira fazladan aldı.saç ve makyaj güzeldi. ama makyajda kryolan kullanmıyorlar. normal makyaj malzemesi kullandı

tebrik ederim canım allah mesut etsin.ben hala kuaför arıyorum akannehir. Güngör diye bi kuaförle konuşmuştum onunda makyaj falan yapan kızları ayrılmış başka bi kuaför açmışlar. şaştım şimdi bi daha kuaför arıyorum

azelya bayan kuaförü adres istersen veririm teyzemin kızı :) oluyo kendisi :)

X