Tozu suya çeken süpürgemi? torbaya çeken süpürgemi?hangisini önerirsiniz arkadaslar?

Kızlar bizde evde bosch kullanıyoruz torbalı ama çok güzel çok çok kullanışlı üstelik minik. Torbasıda tüm bosch mağazalarında var baya uzun kullanımdan sonra doluyo torbası:kahve:

Son düzenleme:
pekı kızlar su arcelıgın kucuk olan supurgelerıne ne dıyorsunuz torbası benım cok hosuma gıttı kucuk heryere gırıo hafıf ama torbası cabuk dolarmı sızce? kullanan varsa yardımcı olabılırmı?

ben su haznesi olanlardan şiddetle tavsiye ediyorum ben kullanıyorum çoooooook memnunum suyun içine yumuşatıcı koyuyorm süpürürkende sonrada misler gibi kokuyo.torbalı bi taraftan çekerken arkasından tozu bırakıyo bide alerjiye neden oluyo.ben kullanamıyorum hep hapşuruyorm ve kaşınıyorm.sulu olanın emiş gücü daha iyi

ablam da su hazneli olanlardan kullanıyo
o kadar memnun ki en yakın zamanda ben de alıcam
normal elektrik süpürgeleri resmen işe yaramıyor kızlar
tanıtıma gelen adamlar ilk başta ablamın süpürgesiyle halıyı temizlediler
sonra da kendi getirdikleri tozu suya çeken makineyle tekrar aynı temizlenmiş halıyı süpürdüler
gözlerime inanamadım
sanki halı hiç süpürülmemiş gibi tozlar,saçlar ,kıllar ne isterseniz vardı sıuın içinde
üstelik rengi de simsiyah oldu suyun

aradaki fark bariz belli
kesinlikle tozu suya çeken makinelerden tavsiye ediyorum
fiyatları biraz pahalı ama inanın değer

sevgilera.s.

suya cekenı canım diğerınde toz oluyo yınede.ben torbayagekenı kulanıyorum aannemde suya gecekın i

suya çekeni bende tavsiye ederim libelle aldık mütiş bişi su haznesi temizliğide kolay boşaltıyosun ve yıkıyosun içine koku damlattığın zaman içerisi mis gibi kokuyo.

Ben kendi torbalı süpürgemi süpürge sanıyordum annemin su hazneli olanı kullanan kadar...
Kesinlikle su hazneli makineler çok daha iyi.
Toz torbasına girmesen kaçan tozlar filtreyi geçip tekrar ortama yayılıyo bir kere , ama su haznelide böyle bir sorun yok..
Tek kötü yanı büyük oluşu , ağır oluşu , yer kaplaması..

annemde sulu süpürgeden hiç memnun kalmamıştı.
bakımı çok zahmetliydi.birde annemde eklem romatizması var.
hergün içini boşalt,temizle ,doldur suyu,süngeri sonradan torba taktı
sulu artık kullanmıyor. su içinde kaldığı vakit çok kötü kokuyor.......

Ben çeyizime sulu olanlardan aldım ablamdada var aynısından çok memnun birde içine koku koydun mu misler gibi :kahve:

Canım bence suya çekenlerden al daha hijyenik ve pisliği gördüğüm için şahsen benim içim rahat oluyo. Birde suyun içine kokusunu döküyosunuz süpürürken etrafa hoş koku veriyor oda parfümü gibi birşey yani.

evet suya çekenler daha güzel temizliyor fakat şunu da unutmayalım..Artık kuraklık başladı ve ilerki günlerde susuz kalmamız işten bile değil..Sular kesildiğinde de kalırsınız öle pis pis :dilcikar: ayrıca tasarruf yapmak lazım diye basbas bağırıyolar..:enbuyukkk:

tamam belki suya çeken süpürgeler iyi temizliyor ama

bizde halı yıkama makinesi vardı ve halıyı güzel temizliyor ama sonrası çok zor. bütün parçaları çıkart tekrar yıka temizle birde onları kurut (kışın daha zor oluyor tabiki) ve tekrar kutusuna koyup, büyük bir yer kaplaması da cabası. biz halı yıkama makinesini kaldırdık ve annemin kaç senelik normal süpürgesine geri döndük

bende normal süpürgelerden en çok philips maraton u beğeniyorum ve kendime almayı düşünüyorum

canım kaynanam ihlasınkini temizlik robotu 114A diye geçiyo almış daha eşim bekarken baya tuzluya almışlar ama çok iyi.fazla agır degil bide bütün parçalarını sökmüyosun benimkinde sadece su haznesini söküp takıyosun

canımcım ben hem elektrikli hemde sulu almıştım . sulu olan libellenin temizlik robotu halı yıkamasıda var . ilk zamanlar torbalıyı kullandım arçeliğin ama temizliği içime sinmedi o yüzden suluyu kullanıyorum ve çok memnunun öyle aman aman vaktimide almıyo açıkçası ve yaptığın temizlik belli oluyo

çok tşk edrm kızlar fakirin hem sulu hem toz haznelı süpürgesi varmıs ondan almayı dusunuyorum cok tşk edrm cok sagolun canlarım

ben phılıps marathon almayı düşünüyordum ama bir servis filtrelerin çok pahalı olduğunu söylemiş nişanlıma kafam karıştı

kesinlikle tozu suya çeken diyorum ve bundada fiyat olarak pahalı gerçekten kullandıkçada şaşaıcağınız bir makina thomas diyorum.

X