Tozu suya çeken süpürgemi? torbaya çeken süpürgemi?hangisini önerirsiniz arkadaslar?

XtUrkiyem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2008
608
1
slm canlarım yıne sızın fıkrınızı almak ıstedım hangı marka supurgeyı önerıyorsunuz suya cekenınımı torbaya cekenınımı ben kucuk olan supurgeden dusunuyorum ama onunda torbası cabuk dolarmı?:enbuyukkk:

bence tozu suya çekenlerden al ihlasın var böyle bir aleti manyak birsey biraz pahalı ama gerçekten kullanışlı tavsiye edebilirim...

tabiki suya çeken öneririm nedenmi tozlu süpürgeler tozun aliyor arkdan geri veriyor... Ama su hapsedityor.........

ben de torbalı almayı düşünüyodum sonra herkes suluyu tavsiye edince bunu almaya karar verdim kullanan bilgisi olan var mı acaba nasıl:uhm:

Fakir Prestige Duo Sulu Sistem Süpürge, Beş Aşamalı Filtre Özellikli

sprgevf2.png

w500.png

evfakirpresduonm9.jpg

w395.png

özellikleri
Max 1500 Watt,
Yüksek emiş gücü,
SAFBAG sistemi,
HEPA Filtre,
Elektronik güç kontrolü,
Üfleme özelliği,
Su filtreli veya Kağıt torbalı kullanım,
Aroma terapi ve balsamik terapi fonksiyonu,
Park pozisyonu,
Beş aşamalı filtre özelliği:
Su filtresi, ,
Köpük filtresi,
Motor koruma filtresi,
Hava filtresi 'S sınıfı,
SAFBAG Sistemi.

canım benim baktığım sitede peşin 426, 12 taksitli fiyatı da 449 ytl bonusa:)

eğer çalışan bi hanımsan ve zamanım kıymetli diyosan sıluyu kesinlikle önermem..Evet temizlemesi süper, fakat bakımı ve külfeti ve taşıması bi o kadar zordur.. Elektrik süpürgesinde sadece temizlik gözönüne alınmamalı bence..Sonuçta hepsi öyle veya böyle temizliyor tozu çekiyor..Fakat pratik olması ve evin içinde dolaşımının rahat olması da bi bu kadar önemli bence..

Ya canlar ne kadar iyi olmuş bu konunun açildiği böyle.bende bu konuda kararsizim çok annem sulu kullaniyor ve ev süpürmekten nefret ettimyok aleti aç içine su koy

Sonra süngerleri yerleştir.süpürme işi bittikten sonra süngerleri yika içini boşalt yika.15 dk lik iş oluyor yarim saat.torbali olanlara gelecek olursak ta torba bulma derdi var.napcam ben bilmiyorum yardim edin ne olur :KK43:

çok basit terbasız ve susuz alıcaksın hihoyyyt ben philips marathon almayı düşünüyorum..Hem torba alma derdi yok, hem de sulular gibi hantal değil ve çekiş gücü çok güzel.. Tozları haznesi dolana kadar biriktir ve balkonda dök poşete,suluda tozu bırakamıyosun içinde kokuşuyo hemen..

suya çekenler daha hijenik ama işi de daha zor, eşim bana hiç taşıtmaz, süpürme işi ona ait :)

çok basit terbasız ve susuz alıcaksın hihoyyyt ben philips marathon almayı düşünüyorum..hem torba alma derdi yok, hem de sulular gibi hantal değil ve çekiş gücü çok güzel.. Tozları haznesi dolana kadar biriktir ve balkonda dök poşete,suluda tozu bırakamıyosun içinde kokuşuyo hemen..
tucecim kaç gayme bu süpürge?

çok basit terbasız ve susuz alıcaksın hihoyyyt ben philips marathon almayı düşünüyorum..hem torba alma derdi yok, hem de sulular gibi hantal değil ve çekiş gücü çok güzel.. Tozları haznesi dolana kadar biriktir ve balkonda dök poşete,suluda tozu bırakamıyosun içinde kokuşuyo hemen..
pardon yaw isauracim sana soracaktim karişti hatlar pardon :9

Bişey değil caannniimmm 400 cük mü? Ben o parayi kazanmak için ne terler döküyorum biliyon mu sennn

zaten fiyatının çok olduğunu kastettim cnm.. yani bana da çok pahalı geliyo fakat şimdiye kadar gördüklerim içinde özellikleri istediğim gibi olanı da buydu..kıycam paraya artık napim

canım isauraya katılıyorum ben aldım philips hepa filtreli susuz ve torbasız ama emiş gücü çok yüksek.ben alerjim olduğu için aldım ama 400 küsür vermedim o kadar olanlarda vardı ama bi ön modelini aldım 330 du sanırım

Kizlar sağolun yaa bakicam yarin bi philips mağazasina keseme ne uygunsa onu alicam artik

bende torbalı alma taraftarıyım
evimi süpürücem yoksa süpürgenin suyu ile mi uğraşıcam. zaten akşama kadar çalışmış olmanın yorgunluğu olacak üzerimde. yıllardır torbalı kullanıyoruz. hem çok pratik hemde çok güzel temizliyor..

X