tontişlik kader değil

Benim hedef 55 ama kilo yerinden oynamiyor yaptığım diyeti başkası yapsa simdiye iskelet olmuştu

Hayır canım açmadım ama düşünüyorum konu açmayı ..
Eğer 75 e falan düşebilirsem :KK66:
Zayıflama yarismasina gelsene
Diyet gruplarında 5. Takım cuma yarışması ortamı harika oraya hergün ne yediğini falan yaziyosun kızlar çok iyi baya yardimci oluyorlar moralin bozuk olduğunda destekler hep bende ordayım beklerim

Zayıflama yarismasina gelsene
Diyet gruplarında 5. Takım cuma yarışması ortamı harika oraya hergün ne yediğini falan yaziyosun kızlar çok iyi baya yardimci oluyorlar moralin bozuk olduğunda destekler hep bende ordayım beklerim

Bakalım :KK66:
Gelirim inşallah ..
Ama ben pek motive olamıyorum öyle yerlerde :)
Kendi başıma tutturdum bir şetler bakim ..
Sporda yapmıyorum zaten ..

Kızlar bende bugun bir cok kezoldugu gibi diyete basladim ama bu sefer son olsun istiyorum yanimda birbirimizi motive edebilecegimiz bir yoldas ariyorum bana bu konuda yardimci olmak isteyen olursa birlikte kilolarimizi vermeye baskolayalim

Kızlar bende bugun bir cok kezoldugu gibi diyete basladim ama bu sefer son olsun istiyorum yanimda birbirimizi motive edebilecegimiz bir yoldas ariyorum bana bu konuda yardimci olmak isteyen olursa birlikte kilolarimizi vermeye baskolayalim
Ben burdayım bana takıl canım ayrıca cuma yarışması 5. Takimdayim orda ortam güzel motive oluyorsun beklerim

kaç kilosun hedefin kaç ? Bende bazen ipleri birakacak gibi oluyorum ne zman düşecek olsam tutuyor kızlar işine yarayacagini düşünüyorum.

X