tontişlik kader değil

dysania

İÇİNE ATIYON ATMA
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2009
2.156
2.794
Şuan için bir başarı öyküm yok fakat olacak. Vermem gereken 15 kilo var 10 gündür diyet ve spor yapıyorum. 3 aylık spor salonu üyeliği aldım haftada 6 gün spora gidiyorum.ayni zamanda çalışan bir çocuk sahibi biriyim bütün bunlar beni biraz zorluyor fakat kararliyim.

Meyvelerden armuta benziyorum yüzü
m ise adeta bir dolunay. Her tontis gibisi ortamlarda laf sokmaları ve karsilastirmalara maruz kalıyorum. Olsun seninde yüzün güzel diyorlar. Evet ama ben bunu hiç sormamistim ki.

Daha önce 40 kilo vermiştim (doğum kilolari) yine yapabilirim. Ailem senin yapın bu kabul et diyor.Her konu benim kilomla son buluyor. Güzel olmak yetmiyor kilo varsa guzelliginde bir önemi kalmıyor.
Popoma ve göbeğime takmadigim isim kalmadı utanirim belki diye fakat bu seferde gözüme sevimli geliyorlar kabulleniyorum.
kilo 72 boy 165 yazması bile zor ya üstünde taşıması daha kötü. Aynaya bakmıyorum.Hayat tontislere cok zor arkadaşlar. Diyebilirsiniz sende boğazını tutsaydin diye tutamadım işte.

Öncesi sonrası fotografimi koymak için heyecan laniyorum öncesi fotomu çektim fakat koymaya cesaretim bile yok. Aksama kadar cesaret toplayıp koyacağım. Benimle başlamak isteyen birileri varsa çok memnun olurum. Yanımda olur musunuz?

Son düzenleme:
Birazdan spora gideceğim izinli olduğum için ordaki kadınları gördüm baya verenler varmış herkes 10 lu 20li kilolardan bahsediyor motive oluyorum taa ki hoca ön tarafa alıp aynayla başbaşa kalana kadar
Baya fit kızlar da var verdik kilolarimizi böyle değildik diyorlar
Spor bitince baya üstümden bir Sürahi şu dökülmüş gibi oluyor.
Hoca spordan sonra 2 saat hiçbişey yeme dedi o biraz zor oluyor

Birazdan spora gideceğim izinli olduğum için ordaki kadınları gördüm baya verenler varmış herkes 10 lu 20li kilolardan bahsediyor motive oluyorum taa ki hoca ön tarafa alıp aynayla başbaşa kalana kadar
Baya fit kızlar da var verdik kilolarimizi böyle değildik diyorlar
Spor bitince baya üstümden bir Sürahi şu dökülmüş gibi oluyor.
Hoca spordan sonra 2 saat hiçbişey yeme dedi o biraz zor oluyor
Slm gunde kaç saat spor yapıyorsun keşke bende 72 olsam 84 kiloyum ve 20 gundur diyet yapıyorum kocaman bir karnım var bacaklarım ona göre daha ince

Slm gunde kaç saat spor yapıyorsun keşke bende 72 olsam 84 kiloyum ve 20 gundur diyet yapıyorum kocaman bir karnım var bacaklarım ona göre daha ince
Bir bucuk saat hergün farklı bişey zumba step aerobik plates birgunde karışık aletleri kullanıp sonra başlıyoruz haftada 6gün

Bugün spora gidemeyecegim için 8 km yürüdüm dusumu aldım ise gidiyorum sporun beni bu kadar mutlu edeceğini hiç dusunmemistim hayat çok guzel

Şuan için bir başarı öyküm yok fakat olacak. Vermem gereken 15 kilo var 10 gündür diyet ve spor yapıyorum. 3 aylık spor salonu üyeliği aldım haftada 6 gün spora gidiyorum.ayni zamanda çalışan bir çocuk sahibi biriyim bütün bunlar beni biraz zorluyor fakat kararliyim.

Meyvelerden armuta benziyorum yüzü
m ise adeta bir dolunay. Her tontis gibisi ortamlarda laf sokmaları ve karsilastirmalara maruz kalıyorum. Olsun seninde yüzün güzel diyorlar. Evet ama ben bunu hiç sormamistim ki.

Daha önce 40 kilo vermiştim (doğum kilolari) yine yapabilirim. Ailem senin yapın bu kabul et diyor.Her konu benim kilomla son buluyor. Güzel olmak yetmiyor kilo varsa guzelliginde bir önemi kalmıyor.
Popoma ve göbeğime takmadigim isim kalmadı utanirim belki diye fakat bu seferde gözüme sevimli geliyorlar kabulleniyorum.
kilo 72 boy 165 yazması bile zor ya üstünde taşıması daha kötü. Aynaya bakmıyorum.Hayat tontislere cok zor arkadaşlar. Diyebilirsiniz sende boğazını tutsaydin diye tutamadım işte.

Öncesi sonrası fotografimi koymak için heyecan laniyorum öncesi fotomu çektim fakat koymaya cesaretim bile yok. Aksama kadar cesaret toplayıp koyacağım. Benimle başlamak isteyen birileri varsa çok memnun olurum. Yanımda olur musunuz?
beni çok güldürdün canım :) aynı boydayız ve ben 83 le başladım.şu anda 78 kiloyum.keşke 72 ile başlasaydım.şimdiye 60 ları görmüştüm.bence abartılacak kadar bi fazlan yok :KK66: sen balık etlisin.tontiş olan benim.dolunay benzetmesi de tam bana göre zaten :KK66:

Aksam spora da yetisebildim. Bugün ki hareketler baya bi zorladı fakat aklıma ince günler geldi hirsla devam ettim. akşam kabak hasladim yoğurtla üstüne yazın yaptığım domates soslarindan koydum hem lezzetli hem de doydum.
Bu balık eti halimden kurtulmak için herşeyi yapacağım. 4-5 gün her gün kabus gördüm ağrılardan uyuyamadım sanki sopayla dayak yemisim gibi. Ama değecek buna ilk kez bu kadar inanıyorum. Şimdi ağrıların geçti .
bir Burhan Altıntop atasözü der ki:
Dondurma topları gibi popo olsun istiyorum:))

beni çok güldürdün canım :) aynı boydayız ve ben 83 le başladım.şu anda 78 kiloyum.keşke 72 ile başlasaydım.şimdiye 60 ları görmüştüm.bence abartılacak kadar bi fazlan yok :KK66: sen balık etlisin.tontiş olan benim.dolunay benzetmesi de tam bana göre zaten :KK66:
Canim Estağfurullah ben geyik olsun diye yazdım kendimle çok dalga geçerim ben. Veririz yeter ki devam edelim bence diyet spor nasıl yaptığın değil ne kadar süre yaptığın onemli yani istikrar 1 ay sonra bikmamak lazım şahsen ben hep.oyle yaparim. Bu sefer böyle olmayacak yazdığın biyer var ise takip etmek.isterim

Kızlar toplasin
Süper bi tarifi m var adı. Gobis eriten iksir
Belki.duymussunuzdur ödemde atıyor
Maden suyuyla 4 5kasik yogurdu karıştırıyoruz yarım limon sıkıp yatmadan bi.saat kadar önce iciyoruz. Ben yeni basladim 4 gun oldu

Canim Estağfurullah ben geyik olsun diye yazdım kendimle çok dalga geçerim ben. Veririz yeter ki devam edelim bence diyet spor nasıl yaptığın değil ne kadar süre yaptığın onemli yani istikrar 1 ay sonra bikmamak lazım şahsen ben hep.oyle yaparim. Bu sefer böyle olmayacak yazdığın biyer var ise takip etmek.isterim
diyete başlayanlar nerdesiniz birlik olalım :))) benim sayfam bu.mesajlarımı beğenmişsin zaten canım,bulmuşsun çoktan :KK66: bende de istikrar sıfır bu yüzden sonuca ulaşamıyorum :KK43:

aslında çok isterim ama kurallarını okudum ve biraz tırstım.yoğun çalışıyorum ve her zaman nete giremiyorum düzenli olarak.sorumluluk alamam yani o anlamda.ama istikrar olarak yarışmak isterim.
Canım bi zorluğu yokki her cuma tartiliyoruz ve takıma yazıyoruz. Her akşam yada sabah menü,su,spor bildirimi yapıyoruz. Gerisi aynı diğer tropiklerde olduğu gibi hayatı ve sorunları paylaşmak. Çok iyi arkadaşlıklar oluyor.

X