Tiyatro önerilerimizi paylaşalım

mutluyduk belki bugüne kadar.

pek çok ülke filmini uyarlamış. farklı bir konu, cüretkar bir dil, sergileyiş var. oyunu ben oyun atölyesi'nde izledim fakat takip edilirse farklı sahnelere de konuk oluyorlar.

Baba Sahne’nin ‘Donkişot’um ben’ oyunu :sampiyon: Nasıl güzel bi oyun..
Günay Karacaoğlu döktürmüş resmen, Ozan Güven’de ona keza.. O kadar birbirleriyle uyumlular ki o 2 saat nasıl geçiyor anlamıyorsunuz. Bizim ağzımız acıdı artık gülmekten... Parasını sonuna kadar da hakediyor.
Fırsatını bulur da denk gelirseniz mutlaka değerlendirin :KK9:

neler izledin zor gelmezse yazar misin ? çok seviyorum oyunlar hakkında konuşmayı ama konumuz baya ölü
Yurdaer Okur’un Nazım Hikmet Ran, *
Derya Alabora Beyaz,
Ali Poyrazoğlu Tamamla bizi ey aşk,
Lale Mansur iyi geceler anne, *
Fırat Tanış- Gelin tanış olalım, *
Cemal Hünal patron,
Genco Erkal Yaşamaya Dair, *
Bir baba hamlet, *
Açık aile,
Donkişotum ben, *
Sunay Akın-İlhan şeşen, *
Ben Frida Kahlo *

Aklıma gelenler bunlar bir bu kadar da devlet tiyatrosundaki oyunlara gittim. (*) olanlar bende ayrı bi his uyandırdı. Fırat tanış’a mesela 2. Kez gittim seneye gelsin tekrar giderim o derece bambaşka bi tat bıraktı.. Genco erkal’ın bütün oyunları özellikle ‘Bir delinin hatıra defteri’ mesela...
Bütün oyunlar koca bi emek tabiki orası ayrı ama bazıları sahnede yaşıyolar resmen. Bende çok seviyorum oyunlar hakkında konuşmayı. Saatlerce bahsedebilirim :KK52:

Yurdaer Okur’un Nazım Hikmet Ran, *
Derya Alabora Beyaz,
Ali Poyrazoğlu Tamamla bizi ey aşk,
Lale Mansur iyi geceler anne, *
Fırat Tanış- Gelin tanış olalım, *
Cemal Hünal patron,
Genco Erkal Yaşamaya Dair, *
Bir baba hamlet, *
Açık aile,
Donkişotum ben, *
Sunay Akın-İlhan şeşen, *
Ben Frida Kahlo *

Aklıma gelenler bunlar bir bu kadar da devlet tiyatrosundaki oyunlara gittim. (*) olanlar bende ayrı bi his uyandırdı. Fırat tanış’a mesela 2. Kez gittim seneye gelsin tekrar giderim o derece bambaşka bi tat bıraktı.. Genco erkal’ın bütün oyunları özellikle ‘Bir delinin hatıra defteri’ mesela...
Bütün oyunlar koca bi emek tabiki orası ayrı ama bazıları sahnede yaşıyolar resmen. Bende çok seviyorum oyunlar hakkında konuşmayı. Saatlerce bahsedebilirim :KK52:
tek ortak oyunumuz açık aile :)
ben de
1. kürklü venüs
2.zabel
3.azizname
4.teftişor
5.meçhul paşa
6. 12 öfkeli adam
7. bir peri masalı radyum kızları
8. hisseyi sahiya
9. şahane züğürtler
10. naşit bey
11. matruşka
diğer 6 tanesi aklımda yok :)) aklımda olsun tanış olalım:)

tek ortak oyunumuz açık aile :)
ben de
1. kürklü venüs
2.zabel
3.azizname
4.teftişor
5.meçhul paşa
6. 12 öfkeli adam
7. bir peri masalı radyum kızları
8. hisseyi sahiya
9. şahane züğürtler
10. naşit bey
11. matruşka
diğer 6 tanesi aklımda yok :)) aklımda olsun tanış olalım:)
Meçhul paşa’yı izleyememiştim. Kaçırmıştım maalesef hala aklımda :)
Bana da fikir oldu, iyi oldu :KK52:

Ben de bu sezonu yaklaşık 7 oyunla kapattım.

Bir Baba Hamlet.
Meçhul Paşa
Varyemez
Akidezadeler
Yetersiz Bakiye
Yaşamaya Dair
Ölün Bizi Ayırana Dek.

Gittiğim bütün oyunları çok severek, keyif alarak izledim. Bir tek Varyemez oyununda sıkıldım az biraz, yine de oyundan erken çıkmayı oyunculara saygısızlık olarak düşündüğüm için sonuna kadar izledim oyunu. Yeni sezonda daha fazla oyun izleme fırsatı yakalarım umarım. Tiyatro iyi ki var, sanat iyi ki var. :KK9::KK36:

Ben de bu sezonu yaklaşık 7 oyunla kapattım.

Bir Baba Hamlet.
Meçhul Paşa
Varyemez
Akidezadeler
Yetersiz Bakiye
Yaşamaya Dair
Ölün Bizi Ayırana Dek.

Gittiğim bütün oyunları çok severek, keyif alarak izledim. Bir tek Varyemez oyununda sıkıldım az biraz, yine de oyundan erken çıkmayı oyunculara saygısızlık olarak düşündüğüm için sonuna kadar izledim oyunu. Yeni sezonda daha fazla oyun izleme fırsatı yakalarım umarım. Tiyatro iyi ki var, sanat iyi ki var. :KK9::KK36:
ınsallah hepimiz daha çok oyun goruruz:)

burası çok boş kalmış gördüğüm ve canlandırayım dedim. moda sahnesi'n de gösterimde olan sevgili arsız ölüm dirmit ve maraton son zamanlarda izlediğim güzel oyunlar arasında tavsiye ediyorum. hali hazırda gitmek için meraklandığım ama fırsat bulamadığım da pek çok oyun var ama gidip görmeden yazmak istemedim.

burası çok boş kalmış gördüğüm ve canlandırayım dedim. moda sahnesi'n de gösterimde olan sevgili arsız ölüm dirmit ve maraton son zamanlarda izlediğim güzel oyunlar arasında tavsiye ediyorum. hali hazırda gitmek için meraklandığım ama fırsat bulamadığım da pek çok oyun var ama gidip görmeden yazmak istemedim.
çok iyi yaptın:) ben konuyu unutmusum ya :)

‘Sevgili arsız ölüm’ adlı oyunu kaçırmıştım. Hala merak ettiklerim arasındadır bu oyun...

sahibinin sesini izledim fazlasıyla ilginç bi oyundu .Dekor , kostüm vs çok güzeldi öneririm . biraz zor bir oyun yorgun gitmeyin

Şu karantina günleri geçerse eğer herkese kadıköy'de ki istanbulimpro yu öneririm. çok ufak bir ekip. insan için sanat şiarıyla yapıyorlar işleri ve bu yüzden ücret alınmıyor. Her oyunlarına gidilebilir ama özellikle othello önerilir.

Şu karantina günleri geçerse eğer herkese kadıköy'de ki istanbulimpro yu öneririm. çok ufak bir ekip. insan için sanat şiarıyla yapıyorlar işleri ve bu yüzden ücret alınmıyor. Her oyunlarına gidilebilir ama özellikle othello önerilir.
cok tesekkurler inşallah izlemek nasip olur

Ah canım konum :KK43: pandemi girdi tiyatroyu unuttuk . Sahneyi çok özledim güzel gunlerde guzel oyunlar izleyelim :)

Keske
Ah canım konum :KK43: pandemi girdi tiyatroyu unuttuk . Sahneyi çok özledim güzel gunlerde guzel oyunlar izleyelim :)
Keske... Olsa imkanim... En son Mayis ayinda maske ile bir oyun izledim. Yazmıyorum bile buraya. Bir bulvar komedisi... (O derece düştüm kendimce)

Zamanda yolculuk olsa 2013 Craft Tiyatro "Garaj"'i izlemek isterdim. Muhtesem oldugunu duymustum. Insan gidemediği bir oyunu bu kadar merak eder mi?

X