TİBET' İN 5 GENÇLİK PINARI İLE GENÇLİK VE SAĞLIK KAZANIN

Bugün 21 tekrarda 5. Ayım doldu :KK200::nazar: Beyazlar da bi değişiklik yok ama yeni çıkan saçların bir kısmı siyah bir kısmı beyaz bu bir gelişme sayılır mı bilemedim. Bu ayın dolmasını sabırsızlıkla bekliycem 4 ya da 6 ay dolunca oluyormuş beyaz değişimi, inşallah bi mani çıkmadan tamamlarım :KK55::nazar:

Göbiş yağları için biberiye çayı çok iyiymiş, ona da başladım bu akşam :confused:
Sabah akşam birer fincan 5 gün içiliyor, 2 gün ara veriliyor :ıslık:
Bel: 80
Karın: 93
Kilo: 62
Bakalım 5 gün sonunda ne değişiklikler olacak :KK9::KK68:

Kesinlikle devam etmek istiyorum ama boynum tutuldu 2 günden fazla ara vermemek için 2,4,5 hareketlerin alternatifini yapıyorum.
Bacaklarda bir şey fark etmedim şimdilik..
Geçmiş olsun Bende devam edicem en azından sürekli spor yapamıyorum ama bunu hayatıma disipline edip sürekli yapmak istiyorum.

Bugün 21 tekrarda 5. Ayım doldu :KK200::nazar: Beyazlar da bi değişiklik yok ama yeni çıkan saçların bir kısmı siyah bir kısmı beyaz bu bir gelişme sayılır mı bilemedim. Bu ayın dolmasını sabırsızlıkla bekliycem 4 ya da 6 ay dolunca oluyormuş beyaz değişimi, inşallah bi mani çıkmadan tamamlarım :KK55::nazar:
bence oda bir etki devamını yapınca en net şekilde cevabını anlıcaksın.:rapci::rapci:

Bugün göbiş sorunundan kurtulmak için 21 gün un, şeker detoksuna başladım :KK36: hadi bakalım gitsin göbiş gelsin moral motivasyon :KK9:
yeni bitirdim şeker orucunu inan büyük sınav :KK53::KK53:

Göbiş yağları için biberiye çayı çok iyiymiş, ona da başladım bu akşam :confused:
Sabah akşam birer fincan 5 gün içiliyor, 2 gün ara veriliyor :ıslık:
Bel: 80
Karın: 93
Kilo: 62
Bakalım 5 gün sonunda ne değişiklikler olacak :KK9::KK68:
değişimi beklyorum aynı anda tibete devam değilmi göbeğinde değişme oldu mu başlangıçtan beri :spor::KK49::KK49:

bence oda bir etki devamını yapınca en net şekilde cevabını anlıcaksın.:rapci::rapci:

İnşallah, sabırsızlıkla bekliyorum boyadan kurtulacağım günleri :KK73:
yeni bitirdim şeker orucunu inan büyük sınav :KK53::KK53:
Bilmem mi, hele benim gibi kahveyi illa çikolata ile içen biri için :mad:

değişimi beklyorum aynı anda tibete devam değilmi göbeğinde değişme oldu mu başlangıçtan beri :spor::KK49::KK49:
tabi ki Tibet e devam :KK24: eveeeeettttttt göbişte değişiklik var, çok mutluyum çokkkkkkkk :KK68:
Hedefim en kısa zamanda 55 olmak :super:

Geçmiş olsun Bende devam edicem en azından sürekli spor yapamıyorum ama bunu hayatıma disipline edip sürekli yapmak istiyorum.
Teşekkür ederim, çok şükür daha iyiyim, bengay sürüp boyun egzersizleri yapıyorum sabah akşam, ağrım oldukça azaldı :KK9:
Önemli olan hayatına sokman ve kararlı olman, bu ikisi de sende olduğuna göre aynen devam :KK66:

tabi ki Tibet e devam :KK24: eveeeeettttttt göbişte değişiklik var, çok mutluyum çokkkkkkkk :KK68:
Hedefim en kısa zamanda 55 olmak :super:
Yaa o zman bende devam durmak yok :rapci:

Teşekkür ederim, çok şükür daha iyiyim, bengay sürüp boyun egzersizleri yapıyorum sabah akşam, ağrım oldukça azaldı :KK9:
Önemli olan hayatına sokman ve kararlı olman, bu ikisi de sende olduğuna göre aynen devam :KK66:
günde iki defa mı yapıyorsun egzersizleri yoksa boynun içn mi yapıyorsun

Yaa o zman bende devam durmak yok :rapci:

günde iki defa mı yapıyorsun egzersizleri yoksa boynun içn mi yapıyorsun
Ben Tibet i sabah yapıyorum, kahvaltıdan sonra boyun egzersizimi yapıyorum ya da önce boyun egzersizlerimi yapıyorum hemen ardından Tibet i yapıyorum; çünkü Tibet arkası başka egzersiz yapılması önerilmiyor..

gel gel ben ufak bir tatil yaptık ara girdi yedi tekrardan tekrar başladım bugün

tibet yedi tekrar 1. gün

3 gün ara vermiştim, 2 geriden başladım. 17 ve 19 u tamamladım. Pazartesi tekrar 21 le devam edeceğim inşallah :KK9:

X