Stokçuluk :)

Ben hepsiburada dan 54,89TL den 10kg ariel toz deterjan aldım stoğa attım.
Maaş yatsın birkaç stok parçası alacağım yeniyıl gelip fiyatlar yükselmeden

benim ariel 6 kg var şu an kullanıyorum omonun 8 kilo toz deterjanını migros indiirminden 36,90a almıştım.Tanesi 10ar tL den,vernel supreme serilerinden 5 tane var elimde.uzun süre almam

Butun sayfalari okudum guzel fikirler edinip not aldim tesekkurler hanimlar :)

Simdi gelelim benim stokcukuk hakkindaki yorumuma :)
Stoklu olunca insan kendini garantide hissediyor iyi oluyor ben de imkanim olan uygun fiyatli seyleri alip koyuyorum mesela bulaşik sungeri :KK53:

Ama isin bir de su boyutu var ki stok yapabilmek de bir maddi imkan gerektiriyor. Benim evime 1 asgari ucret giriyor kredi borcu kira var. Elime aylik 150 tl ya kaliyor ya kalmiyor. Bir sekilde idare etmeye calisiyorum markettir pazardir. Kiyafet cok nadir alabiliyoruz. Elinde fazladan paran varsa stok urune para verebiliyorsun :KK43:
Mesela bir de buyuk boy urun almak uzun vadede cok daha iyi bunun farkindayim ama cogu zaman o ayi cikarabilmek icin mecburi kisa vade dusunup daha o an icin kucuk boy buyukten daha ucuz oldugundan ve baska seylere de para lazim oldugundan kucugunu alip her seyden alabilmeye calisiyorum.
Allah herkese bereketli kazanclar versin :KK54:
Bennbunu yazdığım ertesi günü doğum yaptım... burayı okuyarak sabahlamıştım... şimdi tekrar okurken mesajım karşıma çıkınca duygulandım :))

Aslında şuan aktif olması gerek bir topik burası malum önümüz de neyle karşılaşacağız belli degil

Ve şu zamanda hem uygun fiyata alabileceği miz şeyleri birbirimize bildirmek için en iyi yer olduğunu düşünüyorum :super:

Aslında şuan aktif olması gerek bir topik burası malum önümüz de neyle karşılaşacağız belli degil

Ve şu zamanda hem uygun fiyata alabileceği miz şeyleri birbirimize bildirmek için en iyi yer olduğunu düşünüyorum :super:
Aynen ben de stok listesi yapmak için geçmişten okudum biraz şuan pek bütçem yok ama en azından 2 ay beni idare edecek şeyler almak istiyorum martın ilk haftadı bunları halletmek istiyorum.
İnstagramda ne dese çıkan ne dese olan birisini takip ediyorum inanır mısınız bilmem ama... gece bir gönderi paylaştı çok kötü hissediyorum...

Aynen ben de stok listesi yapmak için geçmişten okudum biraz şuan pek bütçem yok ama en azından 2 ay beni idare edecek şeyler almak istiyorum martın ilk haftadı bunları halletmek istiyorum.
İnstagramda ne dese çıkan ne dese olan birisini takip ediyorum inanır mısınız bilmem ama... gece bir gönderi paylaştı çok kötü hissediyorum...
Ne ile ilgili demeye korkuyorim şuan 😔

Ne ile ilgili demeye korkuyorim şuan 😔
Gezegen dizilimlerinin dğnyaya olan etkisine inanıyorsanız astrolognilaydinc hesabı bahssttiğim hesap. Olay burçların olayı değil. Bu bizim sandığımızdannbaşka bir ilim. Söylediği dönemlerde söylediği şeylerin yaşanmasının tesadüf olmadığını görüyorum tanık oldukça. Genelde anlatınca reddediyor çevrem o yğzden çekiniyorum anlatırken. Gaybı Allah bilir inanma böle şeylere diyorlar ama kadının sayfasında gaybın ne olduğunu bu ilimin farkını anlattığı hikaye başlığı da var.
Sizi sonradan gördüm kusura bakmayın size de cevabım olmuş bakabilirsiniz hikayelerine ama sanırım hesabını gizledi gelen yorumlar yüzünden. @audreyama hamilesiniz öğrenmeniz ne kadar iyi olur bilemedim yaa :KK43:

Gezegen dizilimlerinin dğnyaya olan etkisine inanıyorsanız astrolognilaydinc hesabı bahssttiğim hesap. Olay burçların olayı değil. Bu bizim sandığımızdannbaşka bir ilim. Söylediği dönemlerde söylediği şeylerin yaşanmasının tesadüf olmadığını görüyorum tanık oldukça. Genelde anlatınca reddediyor çevrem o yğzden çekiniyorum anlatırken. Gaybı Allah bilir inanma böle şeylere diyorlar ama kadının sayfasında gaybın ne olduğunu bu ilimin farkını anlattığı hikaye başlığı da var.
Sizi sonradan gördüm kusura bakmayın size de cevabım olmuş bakabilirsiniz hikayelerine ama sanırım hesabını gizledi gelen yorumlar yüzünden. @audreyama hamilesiniz öğrenmeniz ne kadar iyi olur bilemedim yaa :KK43:

mart ayında savaş büyüyecek sözünden mi bahsediyorsunuz?

Konu ile ilgili olarak da

Tereeyag kilosunu maçtan aliypeusnuz

Migros kendi markası 38.90 a 1 kilo tereyağ ve kullananlar asiiriiiiiii memnunmuş

Bu arada ben de konu ile ilgili bir indirim haber vereyim, Migros’ta çamaşır deterjanları %25 indirimde.

Geçenlerde müdür yardımcısı bahsediyordu
Köylüler bile margarin alıyormuş tereyağında kullanmak için tereyağı ile margarini karıştırıp satıyorlar dedi

X