Spor Günlüğümüz

Bu gün:
25 dk eliptik b.
15 dk twister
8 dk mekik 200 kez

Bu gün:
25 dk eliptik b.
15 dk twister
9 dk mekik 200 kez
Klasik bir program daha :)

Yeniden spor :)
20 dk eliptik b.
10 dk mekik 200 kez
Twister yapamadim belimde ağrı oldu :KK43:

Eliptik 20 dk
Twister 15 dk
Mekik 11 dakika 220 kez
20 artırdım artik mekiği insallah devam edebilirim :)

Ben de geldim :) haftaya başlayacagım ben spora, kendi imkanimdan ziyade bir spor salonuna yazılmayi planlıyorum :)

Ben de geldim :) haftaya başlayacagım ben spora, kendi imkanimdan ziyade bir spor salonuna yazılmayi planlıyorum :)

Hoşgeldin canım :)
Spor salonunda hocan olacağı için cok daha iyi olacağına eminim :)
Spora baslamadan önce kilonu ve vücut ölçülerini kaydetmeni isticem senden , aradaki farki görüp moral bulman için :)

Bu günlük:
25 dk eliptik b.
15 dk twister
11 dk mekik 220 kez
:KK76: :KK76:

Bugün:
25 dk eliptik b
15 dk twister
11 dk mekik 220 kez

Bu günlük :
25 dk eliptik b
15 dk twister
11 dk mekik 220 kez
:KK24::21::KK8::KK76::KK76::KK16::KK16:

bende geldım kuzucum :KK3: bende askerımı gonderdıkten sonra haftaya baslıyorum ınsallah. annemın gıttıgı bı salon var oraya yazılmayı dusunuodum ama once kendım bı cabalayım bakalım :KK53:

bende geldım kuzucum :KK3: bende askerımı gonderdıkten sonra haftaya baslıyorum ınsallah. annemın gıttıgı bı salon var oraya yazılmayı dusunuodum ama once kendım bı cabalayım bakalım :KK53:
Merhaba hoşgeldin tatlim,
Kendin cabalayacaksan inernette cokca video var ordan bak istersen, spor aletin varsa da sorun yok zaten :)
Spor salonunda hocan olacagi için daha iyi sonuçlar alabilirsin sana program falan da yaparlar ,
Ne zaman başlarsan gel burdayim ben hep :)
Ama bu ara özel günumdeyim o yuzden birkaç gün ara verdim: )

Kisa bir aradan sonra yeniden günlüğüm :)
25 dk eliptik bisiklet
15 dk twister
220 kez mekik (dakikasini tutmamışim yeni farkettim :KK1: )

Klasik bir günlük daha
25 dk eliptik bisiklet
15 dk twister
220 mekik 11-12 dk:21::21: :130: :130:

$indir.jpg

merhaba kızlar elim boş gelmek istemedim bu çiçeği sevdiceğinizden gelen bi çiçek olarak kabul edin kızlar :KK16::KK16:

ben de bu hafta sonu spora başlıycam başladıktan sonra neler yaptığımı yazmaya başlarım inşallah şimdiden vatana millete hayırlı olsun :KK53: :KK53:

banucumm, eliptik bisiklet nasıl? tavsiye ediyo musun? oturmalı mı ayakta mı, nasıl olmalı?

heeeeeeelp :KK17:

Eki Görüntüle 973324

merhaba kızlar elim boş gelmek istemedim bu çiçeği sevdiceğinizden gelen bi çiçek olarak kabul edin kızlar :KK16::KK16:

ben de bu hafta sonu spora başlıycam başladıktan sonra neler yaptığımı yazmaya başlarım inşallah şimdiden vatana millete hayırlı olsun :KK53: :KK53:
Cicek cok güzellll :KK69:
Teşekkür ederiz renk kattiniz efenim :)
Hadi insallah sporcu yaren beklerim :KK19:

banucumm, eliptik bisiklet nasıl? tavsiye ediyo musun? oturmalı mı ayakta mı, nasıl olmalı?

heeeeeeelp :KK17:
Genelde bennu derlerdi ilk defa sen banu olduğunu çözdün walla :KK60:
Canım eliptik bisikleti şiddetle tavsiye ediyorum ne yürüyüş bandi ne kondisyon bisikleti hepsi eliptiklerin yanında solda sıfır.
Eliptiklerin bazılarının koltuğu oluyor bende de var ama gereksiz ,koltuk kullanılmaması gerekiyor.
Ses istemiyorsan manyetik almani tavsiye ederim ,ücreti biraz daha fazla oluyor.
Eliptik sporda bir devrim bence ,alt bedeni de ust bedeni de çalıştırıyor.üstelik eklem agrisi yapmiyor,yani eklemlere agir basınçlar yüklenmiyor hatta eklem rahatsizligi olanlara eliptik öneriliyor.
Kollari kullanmdan yaparsan göbek basen bacak alt beden komple çalışıyor, gerçi kollari kulanirsan da yine bu kaslar çalışıyor tabi,yani cok marifeti var canim :))

X