evde spor günlüğüm

ben hiç vacuum hareketi yapmadım. 76 cm beli 69 a indirdim. nasıl oluyor bu peki açıklar mısınız. kaynak nedir? ben çok araştırma yaptım videolar izledim bi tanesinde bile şu hareket beli kalınlaştırıyor diye duymadım da. tam tersi yaptığım hareketler belimi inceltti :KK70:
Ben de yıllarca yaptım ama son pilates antrenörüm sağolsun güzel güzel açıkladı

Şunu izleyebilirsiniz vacum ile ilgili
Ve spor forumlarında onlarca konu var bel kalınlaşması ile ilgili

Mesela ilk yazdığımda çıkanlardan biri.

Yıllarca squat kalça hareketi sandık ama örneğin aslında aksine bacak hareketi olması gibi baya şey yanlış biliniyor.
Bu biraz da insanın istediği vücut tipiyle alakalı aslında . Ben kaslı karın görüntüsünü biraz erkeksi buluyorum o sebeple hiç istemiyorum benim tek derdim inceli olması.
Ama siz daha seksi bulursunuz o halde çalışırsınız. Mantıken çalışılan kas gelişir ve hacim kazanır

Ben de yıllarca yaptım ama son pilates antrenörüm sağolsun güzel güzel açıkladı

Şunu izleyebilirsiniz vacum ile ilgili
Ve spor forumlarında onlarca konu var bel kalınlaşması ile ilgili

Mesela ilk yazdığımda çıkanlardan biri.

Yıllarca squat kalça hareketi sandık ama örneğin aslında aksine bacak hareketi olması gibi baya şey yanlış biliniyor.
Bu biraz da insanın istediği vücut tipiyle alakalı aslında . Ben kaslı karın görüntüsünü biraz erkeksi buluyorum o sebeple hiç istemiyorum benim tek derdim inceli olması.
Ama siz daha seksi bulursunuz o halde çalışırsınız. Mantıken çalışılan kas gelişir ve hacim kazanır

bir sürü antrenör, spor hocası dinledim. hatta bi tanesi de bu vacuum dediğiniz yöntemle ilgili konuşmuş onu da dinledim. ama beli inceletebileceğiniz bir yöntem diyor tek yöntem demiyor. zaten tek yöntem diyen bir kişiye de inanmam. o kadar spor hocaları şu hareketleri yapın edin diyorlar boşa mı yani o zaman tek bu hareketi yapalım olsun bitsin olur mu öyle şey. ben kaç aydır spor yapıyorum yazdığım gibi belim inceliyor. demekki doğru yapıyorum . sizinde araştırmanızı öneririm. tek yöntem bu diye bişey olamaz. ayrıca ben kas istiyorum zaten ona yönelikte çalışıyorum dışardan insanlarda olumlu şeyler söylüyor motive ediyor beni. neyse böyle mutluyum ben :KK70:

günaydınlar

cuma günü sırt- arka kol göbek hareketleri yapıldı. programda yoktu ama ben hızımı alamadım hııt antrenmanı da yaptım :KK70:
cumartesi günü sabah yürüyüşe çıktım 10.000 adım attım. sonrasında şöyle güzel sağlıklı kahvaltı yaptım :) pazar günü trekkinge katıldım. 14 km yürüdüm. :KK70: 23.272 adım atıldı. güzel bir hafta sonu oldu.
bu hafta sporumuza tekrar başlayalım bakalım. bugün omuz-kalça antrenmanım var. yansın kalçalar diyelim :KK70: sporla kalın :)

Günaydınlar

dün itibarıyla omuz- kalça antrenmanı yapıldı. ay dün popoma bakıp durdum aynadan görüntüsü çok hoştu. vücudum artık şekle girmeye başladı. bugün giydiğim pantolonda fark ediyorum. bacaklarım incelmiş :KK70: bu cumartesi günü ölçülme günü ay çok heyecanlıyım bakalım n'olacak :)

bugün göğüs-ön kol ve hııt antrenmanım var. hadi bakalım sporla kalın :)

Merhabalar, bu surecte izlediginiz videolar varsa paylasabilir misiniz? Başlangıç seviye adim adim izleyebileceğim video serisi ariyorum.

X