evde spor günlüğüm

günaydınlar

bayadır yoktum. çünkü grip oldum 1 haftadır yatıyorum. spor filan hak getire tabi. bugün de biraz dinleneceğim. yarına iyi olursam yarın spora başlarım tekrardan.
bu arada her ay aybaşı vücudumu ölçüyorum cumartesi günü ölçüldüm.

geçen ayki vücut ölçüm
bel 72 cm
göbek 84
kalça 95

bu ayki vücut ölçüm
bel 69
göbek 83
kalça 94

belimi incelttim :halay: hedefim 70di. :) göbeğim çok zor inceliyor. inceliyor ama yavaş. ocakta spora başladığımda 88 cmmiş. şuan 83 5 ayda 5 cm. neyse yine fena değil. kalçam 1 cm küçüldü :KK43: o üzdü işte. neyse kalça hareketlerine başladım zaten bakalım.

bu ayki hedefim bel 67 cm. göbek 81 kalça 95. hadi bakalım. belde 65 cme inene kadar devam. göbeği bilmiyorum aynada görüntümü beğenene kadar devam hala kenardan simit bölgem çok kalın gözüküyor 80 cm olursam duruma göre bakacağım artık :) hadi sporla kalın :)
Merhaba göbek ölçüsü tam olarak nereden alınıyor? Göbek deliğinin oradan mı yoksa daha aşağıdan mı?

günaydınnn

ay nazarlara mı geldim nedir. kendime nazarım değdi sanırım. inceldim derken sen hastalan. 1 haftadan fazladır geçmedi bu hastalık. öksürük var geçmiyor. bugün biraz daha iyim. 1 haftadır spor yapamadım ya. hafta sonu yürüyüş yaptım biraz. bugün başlıyorum tekrardan sanırım yine aldım yanlardan kilo. göbeğim çıktı yine hissediyorum. bugün başlamam lazım artık. bugün omuz ve kalça günüm. başlıyoruzzzz let's gooooooo sporla kalın :)

günaydın dın dın :)

hastalık sonrası dün itibarıyla sporumu yaptım. omuz ve kalça çalışıldı. hamlamışım ya bu kadar az sürede. zor geldi yapmak. normalde 3 kilo dambıl ile yaptığım hareketler zorladı. 1 kg ile yaptım bazılarını. neyse bu hafta biraz böyle geçer. haftaya alışırım tekrar. şuan iyim ama spor sonrası kas ağrısı yaşamıyorum.
bugün göğüs- ön kol ve hııt antrenmanım var. hadi sporla kalın :)

günaydınlar

dün itibarıyla ön kol- göğüs ve hııt antrenım yapıldı. kollarım şuan bile ağrıyor. 1 seti 3 kg dambılla yaptım diğer seti 1 kg ile dönüşümlü kullandım. 2 kg lık dambıl siparişi vereceğim 3 kg sanki çok geliyor zorlanıyorum. hamlamışım zor geliyor spor yapmak ama devam vazgeçmek yok. :KK70: bugün dinlenme günüm zaten kursum var ona gideceğim. yarın görüşürüz sporla kalın :)

günaydınlar

dün itibarıyla ön kol- göğüs ve hııt antrenım yapıldı. kollarım şuan bile ağrıyor. 1 seti 3 kg dambılla yaptım diğer seti 1 kg ile dönüşümlü kullandım. 2 kg lık dambıl siparişi vereceğim 3 kg sanki çok geliyor zorlanıyorum. hamlamışım zor geliyor spor yapmak ama devam vazgeçmek yok. :KK70: bugün dinlenme günüm zaten kursum var ona gideceğim. yarın görüşürüz sporla kalın :)
1 kg dan 3 kiloya geçmek çok zor olur nasıl yaptınız 😀inanılmaz kas ağrınız olur ben de 2 kgdayım 3 ağır gelir diye geçmedim ben de 15 gün aradan sonra yeniden spora başladım çok beter ağrıyor bacaklarım zor yere eğiliyorum nasıl geçecek bilmiyorum 2 gün ara verdim.

1 kg dan 3 kiloya geçmek çok zor olur nasıl yaptınız 😀inanılmaz kas ağrınız olur ben de 2 kgdayım 3 ağır gelir diye geçmedim ben de 15 gün aradan sonra yeniden spora başladım çok beter ağrıyor bacaklarım zor yere eğiliyorum nasıl geçecek bilmiyorum 2 gün ara verdim.
ağır bir grip geçirdim 10 gün filan spor yapamadım ondan önce 3 kg ile daha kolay yapıyordum aslında 1 kg zaten hafif geliyor. :KK70: 10 gün ara vermek bile etkiledi sanırım 3 kg ağır gelmeye başladı. 2 kg tabii daha iyi olur sipariş vereceğim. zorunlu bir durum olmadıkça ara vermemek gerekiyor çok farkediyor göbeğim tekrar çıktı bu aralar tatlı krizlerine giriyorum :KK70: bi de direkt göbeğe gidiyor benim yediklerim.
çok ara vermeyin yaptıkça açılacaktır. 2 gün yapın 1 gün dinlenme veya bir gün spor bir gün dinlenme şeklinde. ilk zamanlar normal ağrılar. sonra alışır vücut :)

ağır bir grip geçirdim 10 gün filan spor yapamadım ondan önce 3 kg ile daha kolay yapıyordum aslında 1 kg zaten hafif geliyor. :KK70: 10 gün ara vermek bile etkiledi sanırım 3 kg ağır gelmeye başladı. 2 kg tabii daha iyi olur sipariş vereceğim. zorunlu bir durum olmadıkça ara vermemek gerekiyor çok farkediyor göbeğim tekrar çıktı bu aralar tatlı krizlerine giriyorum :KK70: bi de direkt göbeğe gidiyor benim yediklerim.
çok ara vermeyin yaptıkça açılacaktır. 2 gün yapın 1 gün dinlenme veya bir gün spor bir gün dinlenme şeklinde. ilk zamanlar normal ağrılar. sonra alışır vücut :)
Evet ilk zamanlar ağrılar oluyor keşke hiç ara vermeseydim ara verdikten sonra dumbella bacaklara fazla yüklendim olan oldu 1 kg evet çok az ama kas ağrısı yaşamamak için aradan sonra ilk gün 1 kg ile başlıyorum ben de 3 kg lık alıcam bel oyuntusunu iyice çıkarmak için kg artırmam lazım

Günaydınnnnn

dün dinlenme günümdü evet spor yapmadım ama konsere gittim bol bol zıpladım yerimde durmadım spordan sayılır dimi :KK70: ama ama ama sonrasında tatlı yemeye gittik :KK43: magnolia yedim ağır tatlı yemedim. kabul olur dimi ayy regl olacağım çok tatlı çekiyor canım ya. neyse bugün öğlen çiya tohumlu yoğurt yiyeceğim öyle ağır yemek yok. kendimi böyle teselli ediyorum. bu aralar yememe dikkat etmediğimin farkındayım ama edeceğim söz söz. bel 69 cm olunca havalara girdim ben ya bu aydan hiç umudum yok. hedefim belimi 69 cm olarak korumak göbeğimi de aynı şekilde. :)

bayrama kadar o bel, o göbek incelecek işte o kadar :KK12:sporla kalın :)

X