Sözde arkadaş

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yık hiç öyle değil cocuk yani Bu sonuçta hersey diyebilir ona göre cevap verirsin azarlayamazsin başkasının cocugunu
Tamam ama o zaman siz de çocuğunuza kızım şimdi gül teyzenin arabasındayız bak işleri varmış sonra alırım ben sana diyebilirdiniz. Çocuk büyüğe ukala ukala konuşup dururken anası babası da seyrederse nolucaktı? Herkes çocuğuna sahip çıksın

Başkasının çocuğu büyük küçük bilmiyorsa tabiki uyarılır. Başkasının çocuğu diye ozaman çocuklar herkese herşeyi söylesin.
Çocuğun annesi hayır dediyse kızınızda anlamayı bilmeli. Kadın kızınıza bağırmamış azarlamamış. Neden öyle diyorsun demiş sadece.
Kadının yaptıkları biraz çocukça ama kızınızda büyüklerine karşı bi tık daha saygılı olabilir.
Buradan anlaşılmıyor azarladi üslubu çok sertti

Tamam ama o zaman siz de çocuğunuza kızım şimdi gül teyzenin arabasındayız bak işleri varmış sonra alırım ben sana diyebilirdiniz. Çocuk büyüğe ukala ukala konuşup dururken anası babası da seyrederse nolucaktı? Herkes çocuğuna sahip çıksın
Dedim zaten yazdım ya.Ben bunu dedikten sonra o azarlamaya basladi

Buradan anlaşılmıyor azarladi üslubu çok sertti

Yani kızınız ne diye karışıyorki?
Kadın yok dediyse daha yok teyzenin yüzünden felan demenin anlamı ne?
Kızınız öyle dedi diye belki o kadının çocuğuda annesine senin yüzünden bak felan diyecek olay büyüyecek.
Sen o an kızına müdahale etmeliydin. Kızım x teyze izin vermiyorsa onun kararı vs diye.

1 harf fazla yazmışım onu mu sorun ettin düzelttim şimdi daha iyi anlarsin

araya gireyim harf meselesi değil olay bütünlüğü.
muhtemelen hala sinirli olduğunuz için kendinizi ifade edememişsiniz.
konuya gelecek olursak ipleri koparmışsınız artık üstüne düşünmenin manası yok.
ha kim haklı diyorsanız ben ne arkadaşınıza ne size hak veremedim. restleşerek iletişim kurulmaz.
iki öğretmenin al misketlerini ver misketlerimi noktasına gelmemesi lazım.

moderatörler silebilir
Tuhaf tuhaf yorum geliyor zaten nasil silinecek daha sinir oldum

Yok öyle bir dünya, buraya yazılan konular dünya döndükçe duracak 😂 üye olurken niye kuralları okumuyorsunuz yahu?

Ayrıca konu sahibi aşırı itici bir tavrınız var. Arkadaşınız size çok bile sabretmiş diye düşünüyorum son mesajlarınızdan sonra.

Gün geçmiyor ki kk kadın düşmanı ve kendini geliştirmemiş insan topluluğu olmasın 😅😅 konu sahibi sizin de maşallah burnunuz düşse yerden kaldırmazcasına yoğun bir egonuz var. Belli ki siz de arkadaşınıza karşı hoş duygular beslemiyorsunuz ki ipler iyice gerilmiş. Ama yine de çocuğunuzu ufak da olsa uyarmalıydınız. Olan olmuş artık. Aynı yerde çalışıyorsunuz bunun için kin gütmeye değmez. Mesafeli iş arkadaşlığınızı sürdürürsünüz.

Merhaba bugün devamlı ise birlikte gidip geldiğimiz arkadaş kişisi kızım okul çıkışta mısır istedi büfeden onun oğlu da istedi alayım mı izin veriyor musun dedim yok dedi gergin şekilde.Kursu var oraya gitcez dedi.Bindik onun arabaya çocuklar mizirdaniyor kızım dedi ki hep Gül teyzem yüzünden dedi.O da kızıma "Ne alakası var benimle Gül teyzem yüzünden diyorsun"diye çıkıştı.Ben de sakin olurmusun karşında cocuk var dedim.Oyle mi o da öyle demesin o zaman Özür dileriz.nasil konuşacağımı senden mi ogrenecem dedi bana.Dur dedim incem arabadan in dedi indik
Kızınızı uyarıp terbiye vermeniz gerektiğini söyleyenlere kızıyorsunuz.
İlerde kızınız çok sorunlu olacak. Sebebi siz olduğunuzu kabul etmeyeceksiniz.
Böyle anneye böyle çocuk olur zaten.
Canı istediği olmayınca birilerini kolaylıkla suçlayacak potansiyelde. Siz de onu durdurmuyorsunuz

Gün geçmiyor ki kk kadın düşmanı ve kendini geliştirmemiş insan topluluğu olmasın 😅😅 konu sahibi sizin de maşallah burnunuz düşse yerden kaldırmazcasına yoğun bir egonuz var. Belli ki siz de arkadaşınıza karşı hoş duygular beslemiyorsunuz ki ipler iyice gerilmiş. Ama yine de çocuğunuzu ufak da olsa uyarmalıydınız. Olan olmuş artık. Aynı yerde çalışıyorsunuz bunun için kin gütmeye değmez. Mesafeli iş arkadaşlığınızı sürdürürsünüz.
Hiç öyle biri değilim buradakiler gerdi şuan beni 😅 kızımı ben uyardım zaten onla alakası yok kızım cocuk bu yani saygısızca bisey demedi onun yüzünden alamadık dedi bunda saygısızlık yok.

Eyvah kocam dul ogretmenle konustu diyen serpil
Merhaba eşim çalıştığımız iş yerindeki boşanmış bir kadınla mesajlasmasini gördüm.Kizjmin saçını örmüş kadın resim atmış eşime.Eşim de çok güzel olmuş eline sağlık yazmış o da iki kirmizi kalp atip ne demek demis kızın güzel demiş.Esim de o senin güzel gormenle alakali cancagzim yazmış.Daha önce de instagramda o gece bana da atmıştı komik videolar eşim. O na da atmış gece aynı saatte ben gülüyorsam Nur da gülsün dedim yazmış.Normal mi bunlar sizce
??
Vs
Kadin kadinin dusmani diyen serpil
🤡🤡🤡🤡
Maalesef kadının düşmanı yine kadın.Kimse birbirini çekemiyor.Kendini gerçekleştirememis insanlar akıl veriyor,nezaket sıfır.En büyük toplumsal sorunumuz..

Kızınızı arabadan indikten sonra bir daha bu şekilde konuşmaması gerektiği her istediğinin hee an olmayacağı konusunda uyaracagınıza ben seni savundum diye pohpohlamışsınız bir de.
Arkadaşınıza fırsat vermemişsiniz anladım da çocuğu da yetiştirin biraz..
Ayrıca siz de bu arkadaşı pek seviyor gibi görünmüyorsunuz duygular hissettiriliyor daha da görüşmeyin bence.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X