Sözde arkadaş

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Serpil8989

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2014
1.468
703
34
Merhaba bugün devamlı ise birlikte gidip geldiğimiz arkadaş kişisi kızım okul çıkışta mısır istedi büfeden onun oğlu da istedi alayım mı izin veriyor musun dedim yok dedi gergin şekilde.Kursu var oraya gitcez dedi.Bindik onun arabaya çocuklar mizirdaniyor kızım dedi ki hep Gül teyzem yüzünden dedi.O da kızıma "Ne alakası var benimle Gül teyzem yüzünden diyorsun"diye çıkıştı.Ben de sakin olurmusun karşında cocuk var dedim.Oyle mi o da öyle demesin o zaman Özür dileriz.nasil konuşacağımı senden mi ogrenecem dedi bana.Dur dedim incem arabadan in dedi indik

Son düzenleme:
Aynı yerde oturuyoruz aynı iş yerinde çalışıyoruz çocuklarımız aynı sınıfta.velilerine sinirlenip gerilen Bi tip hep

Bugün de mesaj attı kirildim üzüldüm çocuğunu sen uyarsaydin da yanımda olsaydın diyor Bi de utanmadan.Ben de ona karşındaki Bi cocuk dedim.Sen beni sinirlendirdin tepki vererek küçümsedin beni diyor

Dün dünde kaldı aynı saatte bekliyorum arabada dedi.Ben de indiğim arabaya binmem Bi daha dedim

Yanlış anlamayın ama bazen bazı çocuklar çok bilmiş oluyor, aşırı itici duruyor. Sizinle dik dik konusuyolar, sizi elestirip, yeriyolar annelerin ağzında hep o bir çocuk.. yani asla uyarilmiyor o çocuklar simardikca simariyolar. Ben artık annesi bişi demiyorsa bir iki sabredip veriyorum cevap..
Yık hiç öyle değil cocuk yani Bu sonuçta hersey diyebilir ona göre cevap verirsin azarlayamazsin başkasının cocugunu

Siz kızınıza alsaydınız keşke, arabada olmasa da evde yerdi. 🤔

Arkadaşınızın, olayı bu kadar büyütmesi komik duruyor benim gözümde ama çocuğunuzun da büyüğüne çıkışması hoş bir durum değil.

Yık hiç öyle değil cocuk yani Bu sonuçta hersey diyebilir ona göre cevap verirsin azarlayamazsin başkasının cocugunu
O zaman siz azarlayacaksiniz. Siz tepki vermediğini zaman dahada aşırı hareketleri oluyor cunku. Oldu çocuk diye ağzımıza etsin. Çıkmış çocuk benim kilom hakkında bana espiri eleştiri yapıyor, annesi gülüyor, ay bu yeni nesilde gibi şakaya vuruyor. Napalim nasıl davranalım arzularsiniz?

Siz kızınıza alsaydınız keşke, arabada olmasa da evde yerdi. 🤔

Arkadaşınızın, olayı bu kadar büyütmesi komik duruyor benim gözümde ama çocuğunuzun da büyüğüne çıkışması hoş bir durum değil.
İnince aldım zaten.O ayrı kendi de sorar alır bazen o da.Arabayi da hızlı hızlı sürüyor ve ser sert konuşuyordu.Cocuk bu yani hep Gül teyzem yüzünden alamadık diye arkadaşına söylüyor.

Bugün de mesaj attı kirildim üzüldüm çocuğunu sen uyarsaydin da yanımda olsaydın diyor Bi de utanmadan.Ben de ona karşındaki Bi cocuk dedim.Sen beni sinirlendirdin tepki vererek küçümsedin beni diyor
Aslknda kadın haklı bu konuda. Sizin çocuğunuz bir yetişkinle böyle konuşurken müdehale etmeniz gerekirdi. Gayet normal izin vermeyebilir. Bin tane nedeni olabilir kadının hayır demesinin. Ona karşılık siz eğer almak istiyorsanız gidip kendiniz alabilirdiniz. Eve de arabadan inince nasıl gittiyseniz öyle giderdiniz.

O zaman siz azarlayacaksiniz. Siz tepki vermediğini zaman dahada aşırı hareketleri oluyor cunku. Oldu çocuk diye ağzımıza etsin. Çıkmış çocuk benim kilom hakkında bana espiri eleştiri yapıyor, annesi gülüyor, ay bu yeni nesilde gibi şakaya vuruyor. Napalim nasıl davranalım arzularsiniz?
Siz de normal değilsiniz

Ben öyle davrandigimi düşünmüyorum.Devamli velilerine gerilip bana yansıtan biri zaten. Aşırı ofkeliydi
Muhtemelen siz kendinizi dışardan göremediğiniz için hatasız olduğunuzu düşünüyorsunuz. Dışarıdan bakan için ikinizin de hatası olduğu görülüyor.

Aslknda kadın haklı bu konuda. Sizin çocuğunuz bir yetişkinle böyle konuşurken müdehale etmeniz gerekirdi. Gayet normal izin vermeyebilir. Bin tane nedeni olabilir kadının hayır demesinin. Ona karşılık siz eğer almak istiyorsanız gidip kendiniz alabilirdiniz. Eve de arabadan inince nasıl gittiyseniz öyle giderdiniz.
Ben çocuğuma dedim zaten yok kızım ameleler varmış o yüzden diye.Normal de sakın Bi çocuk kimseye bisey demez zaten.Bunun üzerine çıkıştı o

Merhaba bugün devamlı ise birlikte gidip geldiğimiz arkadaş kişisi kızım okul çıkışta mısır istedi büfeden onun oğlu da istedi alayım mı izin veriyor musun dedim yok dedi gergin şekilde.Kursu var oraya gitcez dedi.Bindik onun arabaya çocuklar mizirdaniyor kızım dedi ki hep Gül teyzem yüzünden dedi.O da kızıma "Ne alakası var benimle Gül teyzem yüzünden diyorsun"diye çıkıştı.Ben de sakin olurmusun karşında cocuk var dedim.Oyle mi o da öyle demesin o zaman Özür dileriz.nasil konuşacağımı senden mi ogrenecem dedim bana.Dur dedim incem arabadan in dedi indik
Özür dileriz kim dedi? Nasıl konusacagimi sendenmi öğrenecem kim dedi? Bide bunlar çocukların yanında oldu değil mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X