sonunda bizde tüp bebek için start verdik.!

rüyacım suanda buramısın hayatım tam okuyamadım hemen sorayım son durum ne basladınızmı tüp bebege

sen çok güçlü bir kadınsın ve harika bir anne olacaksın.bu kadar çaba bu kadar emeğe Rabbim karşılık verecektir.Hele temiz kalbin.Ben her zaman yanındayım seni göremedikce diyordum sanırım tedavisi var ondan giremiyor.Ne olur her aşamadan haberdar et.
Peki ne kadara mal oldu size tüp bebek rüyam?
Şeniz
CANIM BENİM SAĞOL BU SÖZLER SENİN GÜZEL BAKIŞINDAN
TABİKİ HABERDAR EDECEĞİM
ŞUANDA 4000 YTL EĞER LAP.VE HİST. İSTENİRSE NEOLACAK ONU BİLEMİYORUM HAYIRLIRSIYLA RAHİM DUAVRI KALINLAŞIRDA İNŞALLAH BUNLARA GEREK KALMAZ:1hug:

BURDAYIM CANIM BENİMM SEN NERDESİN AY BEN SİZİ ÇOK ÖZLEMİŞİM YAA
EVET BİTANEM BAŞLADIK

:1hug:a.s.

ben dün gece seni rüyamda gördüm hayatım simdide nickine girip baktım nerdesın baktım burdasın çok sevindim heyecandanda okuyamadım yazıların hepsını dırekt sorayım dedım transfer yapıldımı canım sımdı ne zaman alıcaz guzel haberi inşallah:teytey::teytey:

ben dün gece seni rüyamda gördüm hayatım simdide nickine girip baktım nerdesın baktım burdasın çok sevindim heyecandanda okuyamadım yazıların hepsını dırekt sorayım dedım transfer yapıldımı canım sımdı ne zaman alıcaz guzel haberi inşallah:teytey::teytey:

HAYIRDIR İNŞALLAH NASIL GÖRDÜN RÜYANDA
:uhm:

Canim Benim Kisaca Anlatayim Geçen Ay Başladik Tedaviye Yumurtalar Gelişti Problem Yok 7 Yumurtadan 5 Tanesi Kaliteli Olarak Döllendi Ve Donduruldu Neden Donduruldu çünki Benim Rahim Duvarim Yeterli Kalinliğa Ulaşamadi şimdi Regl Olmayi Bekliyorum Bugünlerde Olunca Gideceğim Kalinlaşmişsa Problem Yok Kalinlaşmamişsa Ilaç Tedavisi Verecek Ilacada Cevap Vermezse Lap Ve Hist Operasyonlari Geçireceğim Yani Bu Hafat Belli Olur Neler Olacaği Hayirlisiyla Işte Böyle Bitanem

Canim Benim Kisaca Anlatayim Geçen Ay Başladik Tedaviye Yumurtalar Gelişti Problem Yok 7 Yumurtadan 5 Tanesi Kaliteli Olarak Döllendi Ve Donduruldu Neden Donduruldu çünki Benim Rahim Duvarim Yeterli Kalinliğa Ulaşamadi şimdi Regl Olmayi Bekliyorum Bugünlerde Olunca Gideceğim Kalinlaşmişsa Problem Yok Kalinlaşmamişsa Ilaç Tedavisi Verecek Ilacada Cevap Vermezse Lap Ve Hist Operasyonlari Geçireceğim Yani Bu Hafat Belli Olur Neler Olacaği Hayirlisiyla Işte Böyle Bitanem

insallah kalınlasırda baska işlemlere gerek kalmaz canım burda takiip ederim artık seni dualarım senınle arkadasım kendıne ii bak ben cıkıyorum görüşmek üzerea.s. a.s.

Zaten beklersen gelmez, beklemezsin erkenden gelir bu regl le başımız belada:)) Kendimizi unutuyos helada :)))))
Bende lap olcam dr. dan gün alırsam 3. aşılama öncesi..

merhaba arkadaslar bende tüp bebek yaptirdim ama malesef halan anne olamadim ve cok üzgünüm ne olacak bizim bu durumlar bilmiyorum insallah hepimizin dilekleri gerceklerir.(amin)

X