sonunda bizde tüp bebek için start verdik.!

ruyamelexgxim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2007
808
6
Merhaba arkadaşlar bilenler vardır aranızda geçen ay kist problemimden dolayı tüp bebek tedavisine başlayamadık.
Çok şükür bugünki kontrolümde ksitimin kayboldugu gözlendi ve strat verdik sadece başlangıç bile beni çok ama çok heyecanlandırdı çok mutluyum umarım herşey yolunda gider.
16 yada 17 aralıkta regl olamam lazım 3 günü gideceğim
bugün bazı ilaçalar verdi başlangıç için rulid eşimle birlikte kullanacağız elevit pronatal ben kullanacağım ve regl in 3.günü giderken flucan kapsül içip gideceğim.
Rabbim emeklerimizi boş çıkarmasın inşallah hepimizin yüzünü güldürsün meleklerimize tez zamanda kavuşmak dileğiylea.s.

Merhaba arkadaşlar bilenler vardır aranızda geçen ay kist problemimden dolayı tüp bebek tedavisine başlayamadık.
Çok şükür bugünki kontrolümde ksitimin kayboldugu gözlendi ve strat verdik sadece başlangıç bile beni çok ama çok heyecanlandırdı çok mutluyum umarım herşey yolunda gider.
bugün bazı ilaçalar verdi başlangıç için rulid eşimle birlikte kullanacağız elevit pronatal ben kullanacağım ve regl in 3.günü giderken flucan kapsül içip gideceğim.
Rabbim emeklerimizi boş çıkarmasın inşallah hepimizin yüzünü güldürsün meleklerimize tez zamanda kavuşmak dileğiylea.s.

hayırlısıyla mevlam gönlüne göre verir inşallah..şimdiden bol şanss.........

Hayırlı olsun inşallah bu sefer dileğin gerçek olur.

hayırlı ugurlu olsun canım allah hepimizin emeklerimizi boşa cıkarmısın allahım kucaklarımızı boş bırakmasın

hayırlısıyla mevlam gönlüne göre verir inşallah..şimdiden bol şanss.........
sağolun kızlar hayırlısıyla hepimizin yüzü güler inşallah a.s.
ben şuna inanıyorum herşeyin başı pozitif olmak ve gerisini rabbimin takdirine bırakmak her iki sonucada hazırlıklı olmak lazım meleklerimiz elbet bir gün gelecekler ben inanıyorum sizde inanın:emir_bebek:

hayırlı olsun canım allah yardımcın olsun biliyorsun değilmi moral çok önemli inşallah allahım emeklerinizi boşa çıkarmasın dualarım sizinle inşallah çifter çifter bebişlerin olur canımyerimseniben

canım çok sevindim gerçekten...daha önce başlayamadığından dolayı üzgündün bak şimdi başlayacaksın inş...bir de bakmışsın hamişsin...hadi bakalım Allah gönlüne göre versin...OLACAK BU İŞ HAYIRLISIYLA! içimden öyle geçti...yerimseniben

hadi bakalım hayırlısıyla tutar inşallaaaaaah, nerde yaptırıyosun
inşallah canım a.s.
umut tüp bebek merkezinde yaptırıyorum

hayırlı olsun canım allah yardımcın olsun biliyorsun değilmi moral çok önemli inşallah allahım emeklerinizi boşa çıkarmasın dualarım sizinle inşallah çifter çifter bebişlerin olur canımyerimseniben
evet biliyorum ve benim şuanda moralim çok iyi inşallah böyle devam eder sağol canıma.s.

canım çok sevindim gerçekten...daha önce başlayamadığından dolayı üzgündün bak şimdi başlayacaksın inş...bir de bakmışsın hamişsin...hadi bakalım Allah gönlüne göre versin...OLACAK BU İŞ HAYIRLISIYLA! içimden öyle geçti...yerimseniben
sağol canım inşallah sonuda böyle başladığı gibi güzel gelir istyen herkesin emekleri boş çıkmasın inşallaha.s.

aaa umut tüpe karar verdin demek. bende yaptırıcam orda. hadi inşallah tutarda banada moral olur. hangi doktora gidiyosun, ben banu hanıma gitcem

canım hadi hayırlısı inşaallah güzel haberler vereceksin birtanem dilerimkli öyle olur aminnn inşaallah

canım hadi hayırlısı inşaallah güzel haberler vereceksin birtanem dilerimkli öyle olur aminnn inşaallah

İNŞALLAH CANIM HERŞEYİN HAYIRLISI BAK SN BEKLEDİN VE ZAMANI GELİNCE MELEĞİN GELİP SENİ BULDU RABBİMİN NEZDİNDE HERŞEYİN BİR ZAMANI VAR BEN BUNA İNANIYORUM HAYIRLI OLAN NEYSE RABBİM ONU YAŞATSIN BİZLERE:nazar:a.s.:nazar:

merhaba
çok sevindim başlamana :)

bir şey sormak istiyorum da sanırım çuk.kisti vardı sende canım, o ne durumda acaba;alınmışmıydı?

inşallah herşey yolunda gider, inşallah tutar canım

Rabbim emeğinizi boş çıkarmasın ,

Allahım hayırlısını, sağlıklısını versin inşallah, duallarım hepimiz için

merhaba
çok sevindim başlamana :)

bir şey sormak istiyorum da sanırım çuk.kisti vardı sende canım, o ne durumda acaba;alınmışmıydı?

inşallah herşey yolunda gider, inşallah tutar canım

Rabbim emeğinizi boş çıkarmasın ,

Allahım hayırlısını, sağlıklısını versin inşallah, duallarım hepimiz için
CANIM BENİMKİ ÇİKOLATA KİSTİ DEĞİLDİ YUMURTA ÇATLAYAMADIĞI İÇİN OLUŞMUŞ BİR KİST 1 HAFTA HASTANEDE YATARAK TEDAVİ GÖRDÜM SONRA EVDE YASMİNE DEVAM ETTİM ÇOK ŞÜKÜR GİTTİ RABBİM HEPİMİZİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRSÜN İNŞALLAH:1hug:

kimse yokmu ben tedaviye yaklaştıkca heyecan ve stres yapmaya başladım sakin olmak lazım ama söylemesi kolay uygulaması zor gözümü kapatıp açsam ve hamile olduğumu görsem rabbim evlat isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasına.s.

X