Sıkı Takipli Diyet Grubu 🌸

Ben 88 fen 72 ye kadar inip artık dıyetren de bıkmış gıbı oldum nasılsa zayıfladım diyip yedım şimdi tekrar kilo aldım 😕yarın tartışılan inşllh çok çıkmam aynayla hiç barışık olmadım şimdiye kadar gıydıgım yakışın istiyorum artık

Fotoğraflarda tosun gıbı görünmekten kafamı koparacam artık 😵‍💫
Hoşgeldin canım günaydın
Okurken kendimi gördüm resmen hiçbiyere çıkmak istemiyorum eşimde kızıyo gidelim şuraya buraya diye istemiyorum yaa ne bileyim inşallah hepimiz verebiliriz bu kiloları 😇

168 boy
74 kg
3-4 gündür diyetteyim yeniyim ama çok kararlıyım
Günlük menü paylaşacağım
Hedefim 60 olmak
Yolum uzun 😀
Ama kendime inanıyorum 😎
Hoşgeldin canım günaydın
Ah o 60 lı rakamlar 🤩 tekrar görebilecek miyim acaba hayal gibi geliyo ama bende inanıyorum başarıcam.. Beslenme düzenin güzelmiş aralıklı oruçmu oluyo bu bende mi denesem acaba

IMG_20230615_083949.jpg

Gü nay dııınnn 😂
Güne elma sirkeli ballı sıcak suyla başladım..
💃

Bayram temizliğine girdim o yüzden bu saate kaldı kahvaltı
2 yumurta dan omlet biraz peynir 2 dilim tahıllı ekmek ve 2 bardak çayla güne başladım temizlik bitene kadar pek bişey yemem aralarda sade türk kahvesi içebilirim.. akşam yemeği henüz aklımda yok belki çorbayla geçiştirebilirim

Bayram temizliğine girdim o yüzden bu saate kaldı kahvaltı
2 yumurta dan omlet biraz peynir 2 dilim tahıllı ekmek ve 2 bardak çayla güne başladım temizlik bitene kadar pek bişey yemem aralarda sade türk kahvesi içebilirim.. akşam yemeği henüz aklımda yok belki çorbayla geçiştirebilirim
Işim asiri yogundu benim de,
13.00 de kahvalti yapabildim o saate kadar su bile icmemisim sadece konusmusum.
Su an zonkluyor kafam.

Hoşgeldin canım günaydın
Ah o 60 lı rakamlar 🤩 tekrar görebilecek miyim acaba hayal gibi geliyo ama bende inanıyorum başarıcam.. Beslenme düzenin güzelmiş aralıklı oruçmu oluyo bu bende mi denesem acaba
Ben de ya çok özledim 60 olmayı
Gençken zayıftım ya🥲

Bugünki menüm
Sabah 10:00
Mantarlı biberli 1 yumurtalı omlet
1 dilim peynir

14:00
1 kase sütlaç 😬 dışardaydım yedim

18:00 — planladığım
4 tane köfte ve salata

Ama 30 dk bisiklet sürdüm 🚵‍♀️

Herkese selam🌸
cok yorucu ve duzenimin disinda bir gun gecirdim.
Diyet planima uymak bir yana dursun,
su bile icmemisim pek.
Ama yemek yeme pencerem dar ve kalori olarak asmamisimdir.
Bugun egzersize baslamaliyim,ne zamandir yapmiyorum ama o kadar yorgun ve agriliyim ki.
Bir kac gune regl olacagim,
galiba sisligim de var.
Normalde 2 ogun ekmek yemem ama anca bunlari bulabildim.

13.00: 2 yumurta, 2 zeytin,1.5 dilim tam bugday, salata, beyaz peynir.

16.30:1 dilim tam bugday, beyaz peynir,
10 badem.

18.00: 1 haslanmis yumurta,
2 kasik lor, domates, salatalik

1 filtre,2 Turk kahvesi,2 cay,2 bitki cayi,
Umarim suyu tamamlarim 2,5 ltye.

Biraz uyuyacagim, aksam menulerimizi yorumlayalim😀

Kızlar günaydın dün temizlik yaptım akşam menümü yazamadım sadece çorbayla geçiştirdim. Bugün tartı günü bakalım ne durumdayız 🤭

Günaydın
Dün akşam bisküvi ve kahve yaptım 😒 hemen mi yansır tartıya 74,9 um

3 gün önce 73,8 dim ya 😬
Her gün kabak detoksu modunda diyete devam etmem gerekiyor bünyem böyle 🥹

Vazgeçmek yok ama 😬

IMG_20230616_102350.jpg

Evet kızlar geçen haftadan beri sadece 350 Gr vermişim.. çok üzüldüm ama bu hafta salmıştım zaten hemen pes etmek yok önümüzdeki hafta hedef -1 kg sıkı çalışmam lazım..

Bugün karne günü kızım teşekkür aldı olsun seneye inşallah takdir alıcaz. Burdaki arkadaşlardan çocukları olanlarında başarılarının devamı olsun inşallah hepsi hayatları boyunca güzel başarılara imza atarlar.
Bugün kızımın günü eşimle sahile falan inicez tabi bana yürüyüş olur diye düşünüyorum baya bi hızlı adımlarla bugün yürüyüşümü yaparım eve gelince de Leslie yapmayı düşünüyorum bi yarım saat falan. Günlük menümü akşam paylaşıcam sizinle 🥰

Bugün karne günü kızım teşekkür aldı olsun seneye inşallah takdir alıcaz. Burdaki arkadaşlardan çocukları olanlarında başarılarının devamı olsun inşallah hepsi hayatları boyunca güzel başarılara imza atarlar.
Bugün kızımın günü eşimle sahile falan inicez tabi bana yürüyüş olur diye düşünüyorum baya bi hızlı adımlarla bugün yürüyüşümü yaparım eve gelince de Leslie yapmayı düşünüyorum bi yarım saat falan. Günlük menümü akşam paylaşıcam sizinle 🥰
Hayirli olsun canim.
Basari kadar olumlu davranis degisikligi de onemli.
Ne guzel yuruyus sonrasi da leslie planliyorsun.ben su an stilettolardan nasil kurtulurum derdindeyim.

Herkese selam bugün sabah aç karna ballı elma sirkeli sıcak su ile güne başladım
Kahvaltı 2 haşlama yumurta 2 dilim kepek ekmeği biraz zeytin peynir ve yeşillik yedim
Ara öğün 1 muz sade türk kahvesi
Akşam yemeği ni dışarda yedik bugün ama sade et kavurma yedim ve günü bitirdim
Yürüyüşümü ve yarım saat Leslie de yaptım.
Sade sodamı içip yatıcam..

Hayirli olsun canim.
Basari kadar olumlu davranis degisikligi de onemli.
Ne guzel yuruyus sonrasi da leslie planliyorsun.ben su an stilettolardan nasil kurtulurum derdindeyim.
Teşekkürler canım 🥰 ahh ahh o stilettolar ızdırap gibi Allah kolaylık versin neler yedin bugün bakalım..

Herkese selam bugün sabah aç karna ballı elma sirkeli sıcak su ile güne başladım
Kahvaltı 2 haşlama yumurta 2 dilim kepek ekmeği biraz zeytin peynir ve yeşillik yedim
Ara öğün 1 muz sade türk kahvesi
Akşam yemeği ni dışarda yedik bugün ama sade et kavurma yedim ve günü bitirdim
Yürüyüşümü ve yarım saat Leslie de yaptım.
Sade sodamı içip yatıcam..
Valla bence guzel beslenmissin.
Egzersizin de guzel.
Disarida olmana ragmen en iyi beslenenimiz sensin bu ara😀

X