Sevgilim oyun bağımlısı.Yardim edin

Bende indirip oynamayı denedim .Ama erkeksi bı oyun bı sure sonra sıkıldım 😸
Online oyun mu bilmiyorum. Ama benimkinde takım falan oluyosun. Uçaktan atlaman gerekiyor mesela en olmayacak yerlere atlıyodum. Ya da arabada giderken bi anda atıyodum kendimi aşağı saçma sapan danslar ediyodum böyle yapa yapa bıktı. Hep sabote ettim . Gavurluktan hiç yorulmam.Sonunda ben kazandım. 😄😄

Online oyun mu bilmiyorum. Ama benimkinde takım falan oluyosun. Uçaktan atlaman gerekiyor mesela en olmayacak yerlere atlıyodum. Ya da arabada giderken bi anda atıyodum kendimi aşağı saçma sapan danslar ediyodum böyle yapa yapa bıktı. Hep sabote ettim . Gavurluktan hiç yorulmam.Sonunda ben kazandım. 😄😄
Aynen online oyun oda 😸Valla helal olsun size 👏😸

Bir de koca koca adamlar oturmuş oynuyorlar şaşıyorum. Bu erkeklere biri büyüdüklerini söylemeli.
Ben sevmiyorum aşırı boş şey geliyor.
Tamam zamanında biz de oynadık ingilizce kapmışlığım dahi var ama hayat mücadelesine girince bıraktık. Zaman geçirmek değil zaman öldürmek bence. Ha sosyal medya ha oyun ikisi de aynı kapıya çıkıyor.
İlgilenmeyen adamı oyunuyla bırak ve çık hayatından.

Bir de koca koca adamlar oturmuş oynuyorlar şaşıyorum. Bu erkeklere biri büyüdüklerini söylemeli.
Ben sevmiyorum aşırı boş şey geliyor.
Tamam zamanında biz de oynadık ingilizce kapmışlığım dahi var ama hayat mücadelesine girince bıraktık. Zaman geçirmek değil zaman öldürmek bence. Ha sosyal medya ha oyun ikisi de aynı kapıya çıkıyor.
İlgilenmeyen adamı oyunuyla bırak ve çık hayatından.
Evet erkekler her yaşta çocuk bence

Oyuncuyum, oynamayi cook severim ama gunumu tamamen oyunla gecirmiyorum. Sevdigim insanlari da ihmal etmem.
Eşim oyun oynamiyordu sacma buluyordu sonunda kendisini de oyuna alıstırdım. Akşam gelip hadi car kasalım diyor bazen. 😄😄😄 Oyuncu sevgili iyidir.
Ama sizinki tatsiz bir durum. 4 saat oynuyor madem siz gelince oynamak zoruda mi? Hastalikli gibi de oyun oyunanmaz ki.
Ah kızım doğmadan önce eşimle dota2 oynardık ne güzel günlerdi 🤤 deli gibi oynardık ah ah

İşte o iş öyle olmuyor açı değiştirirsek adamın da hobisi e sporlar olabilir ki bu farklı ülkelerde bir meslek , sanat anlamında tek gelişiminiz kendi halinizde resim yapmak mı ? Sırf bunun için mi adamın oyununu küçümsüyorsunuz ?
Kusura bakmayın ama başına otursanız hiç bir strateji kuramayıp 3 bölüm ilerleyemeyeceğiniz şeyi küçümsemeyin çünkü ikisi de hobi siz de çok ahım şahım şeyler yapmıyorsunuz, siz kalkın gidin kurslara workshoplara katılın etkinliklere gidin hobilerinizde ilerleyin kendiniz gibi sevgili bulun adamın hobisini elinden almaktan daha mantıklı bence çünkü ikiniz de rahatlamak için klasik bir hobi bulmuşsunuz birbirinizden büyük ölçüde bir farkınız yok
Yoo tek gelişimim o değil örnek verdim kafam güzeldi bende oyunu indirip oynadim.Erkeksi bı oyun olduğu için sıkıldım sadece kucumsedigimden değil 😸Belkide dediğiniz gibi durumu kabullenmeliyim

Valla su an dogru adreste oynasin ya, insallah dogru oyunlari bulmustur daha yeni 2k dolar alan arkadasim var, 1 aylik gunluk 1 saat fln emek, 1 hafta beklese 5k yakalarmis diyip kaciyorum :KK70:

Persembe gunu konuya guncelleme yapacagim gunluk 10 dk bile yapmadim kafami vuracak duvar ariyorum simdiden insallah cok aglarim ne kdr aglarsam o kdr gelecek :KK70:

Oyun bağımlılığı burada küçümseniyor ama bence sigara'dan daha kötü, alkole de benzer bir şey. Daha uygunu kumar demek sanırım. Saatlerini buna harcıyormuş. Ben 4 saatle de kaldığını sanmıyorum, kaç normal erkek sevgilisi yanına gelince saatlerce oyun oynar? Bence psikolojik tedavi olmasını isteyin. Düzelmediği sürece de ciddi bir adım atmayın. Bu yüzden boşanan kadınlar var.
Ben yanındayken 4 saat oynamıyor tabiki günde diyelim

Beraber mi yaşıyorsunuz yoksa günün belirli saatlerinde mi görüşüyorsunuz ?
Eğer beraber yaşıyor olsaydım 3-4 saatini oyuna ayırmasından rahatsız olmazdım, o esnada alır kitabımı okur ya da sevdiğim bi diziyi izlerdim. Ama birlikte kısıtlı zaman geçiriyorsak ve o zamanı da kendi zevkine ayırıyorsa ilişkimi sorgulardım, beni sıkıcı bulduğunu düşünürdüm.
Beraber yasamiyoruz.2 günde bir gorusuyoruz.Aynen o oyundayken bende başka şeylerle ilgileniyorum .Tabi ki ben yanındayken 4 saat oynasa katlanamazdim😇

X