Sevgilim ayrılmak istiyor

ay çok şükür Allah'ım benim gibi birisi daha

ilişki sırasında taş taşıyorlar sırtlarında herhalde diye düşünüyorum ben
Bende bilmiyorum ne yapıp bu kadar emeklerim deyip ahlanıp, vahlaniyorlar ama genelde devam etmemesi gereken ilişkileri ille de sürsün diye uğraşanların cümleleri oluyor bunlar.

Sizce ben bu durumu aileme söylemeli mıyım yani annem de babam da haytimdaki insanı biliyorlardi ne kadar ciddi düşündüğümüzü de en azindan ben öyle biliyordum birlikte olduğumuzu söylemelimiyim yoksa bu ölene kadar bende mi kalmalı söylersem ilerde hayatıma Biri girerse ağızlarindan kaçırır pot kırarlarsa ne olacak onu da bilmiyorum ama belki bilirlerse onun bu yaptığı yanına kâr kalmaz 😓
Yaptığı yanına kâr kalmaz derken? Babanıza söylerseniz tehdit edip onu zorla sizinle evlendirir diye mi umut ediyosunuz? Nasıl yanına bırakmayacaklar?

Sizce ben bu durumu aileme söylemeli mıyım yani annem de babam da haytimdaki insanı biliyorlardi ne kadar ciddi düşündüğümüzü de en azindan ben öyle biliyordum birlikte olduğumuzu söylemelimiyim yoksa bu ölene kadar bende mi kalmalı söylersem ilerde hayatıma Biri girerse ağızlarindan kaçırır pot kırarlarsa ne olacak onu da bilmiyorum ama belki bilirlerse onun bu yaptığı yanına kâr kalmaz 😓

Seks hayatiniz sadece sizi ve ilerde kismen hayatiniza girecek kisiyi. Tam olarak ama size ne yamis onu anlamadim?

bende kimsenin annesi ile yaşamak istemem yalan yok.kendi annemle de yaşamak istemem evlenince. yaşanacaktır Allah ömür verirse o zaman elbette bakılacak büyüklerimiz ama ben saglikli ve gençken genç çiftler ile yaşamanın bir mantığını bulamıyorum. herks evinde sağ olsun. yarın yaslanirim evlatlarıma yük olmak istemem ne gerek var? sizi annenle yaşamak istemiyorum demekle haklı buldum, o sizin annenizle yaşar mı bir de bunu sorun.

Ama çok üzgün olduğumu ve pişman olduğumu söyledim ve cidden ben kendime de çok kızdım böyle biri değilim ben aynısı benim annemin de başına gelebilir diye artık pişmanım bir daha öyle soylemicem dedim ona
Üzgün de olma pişman da olma. Anasıyla yaşamayı kabul edecek kız bulursa evlensin. Kimse bunu istemez. Tek sen değilsin

Ama ben niye tüm bunlara rağmen seviyorum onun gibi olamıyorum bı kerede bitiremiyorum birazcık olsun üzülmüyor müdür😔😥
Bak canım sen kadınsın hep ince düşünürsün ama inan bazı erkekler öyle değil hayatını mahvetme bırak akışına zaman sana en iyisini yine gösterecek sadece Allah'a bırak işini Rabbim senin hakkında konuşulani görüyor duyuyor ilmek ilmek işliyor boşver. Hayırlı eş her zaman daha iyidir.SABRETTTT MEYVESİNİ YİYECEKSİN

7 yıllık uniden beri devam eden ilişkimiz vardı bı kere kızgınlıkla mesajda anneni istemiyorum onunla yaşamak istemiyorum dedim diye defalarca pişman olup ozur dilememe rağmen benden ayrılmak istiyor seven insan ayrılır mı hiç mı oluru yok , zaten nişan ya da evlilik için sürekli atanmayı öne süren de biri şimdi de ayrılmak istiyor
neden annesiyle yaşayasınız ki? Zaten doğru olanı söylemişsiniz. Ne diye özürler diliyorsunuz. Düzgün bi şekilde izah etmeniz yeterliydi.
herkesin evi, kapısı ayrı olmalı evlilik gibi bi durumda.
Atanmak bir bahane değil ihtiyaç günümüz şartlarında.
Ve bence bana bahane gibi geldi, inanın ne insanlar var değil birlikte yasamak istemiyorum neler neler söylüyorlar ama gene beraberler…
erkek arkadasınız ya cok anneci ya da iliskiyi bitirmek için bir sebep arıyordu buldu.
Bana ikincisi gibi geldi. Bırakın sessiz kalın, asla özür dilemeyin, gidecek mi gitsin. En doğrusu buymus demek ki 7 senelik emeği ve onca güzel anı bir laf için silecekse silsin, evlilikte daha beterini yapar emin olun. Başta neyse evlilikte asla düzelmiyor aksine daha kötüsü oluyor.

Nişan için önce işini bulmak istemesi çok mantıklı.
Ayrıca biri bana annemi istemediğini söylese bende ayrılırım.
Çocuk gayet mantıklı gibi geldi bana.
Tabi gayet mantıklı gelir size,7 yılda işini kuramamis 7 yılda bı şeyin adını koyamadı bu saatten sonra mi koyardı adını

Arada nişan yok söz yok evlilik yok. Yani kısacası size dayatılan bir şey yok. Hemen anneni istemiyorum triplerine girmişsiniz. Ayrılmakla çok mantıklı bir hareket yapmış.
Bı anlık kavgada mesajla olan bişeydi annesi bahanesi oldu ilk zamanlar aşmıştık barıştık sonraları tekrar aklına gelmiş yalandan bahane etti belki de baskasina kaydı aklı

neden annesiyle yaşayasınız ki? Zaten doğru olanı söylemişsiniz. Ne diye özürler diliyorsunuz. Düzgün bi şekilde izah etmeniz yeterliydi.
herkesin evi, kapısı ayrı olmalı evlilik gibi bi durumda.
Atanmak bir bahane değil ihtiyaç günümüz şartlarında.
Ve bence bana bahane gibi geldi, inanın ne insanlar var değil birlikte yasamak istemiyorum neler neler söylüyorlar ama gene beraberler…
erkek arkadasınız ya cok anneci ya da iliskiyi bitirmek için bir sebep arıyordu buldu.
Bana ikincisi gibi geldi. Bırakın sessiz kalın, asla özür dilemeyin, gidecek mi gitsin. En doğrusu buymus demek ki 7 senelik emeği ve onca güzel anı bir laf için silecekse silsin, evlilikte daha beterini yapar emin olun. Başta neyse evlilikte asla düzelmiyor aksine daha kötüsü oluyor.
Ben zaten artık o laftan dolayı olduğuna inanmıyorum bahanesiydi onun.cunku barışmistik sonradan aklına tekrar geldi kardeşinin düğününe gidince kesin birini buldu Belki de dediği gibi aldattı da Allah belasını versin

E ozaman neden 7 sene bekledin?
O ayrılmasa hala devam edecektin.
Şimdi ayrılınca böyle yapıyorsun 😅
Ah son iki yılda ne yaşadigimi bilseniZ işte salaklık diyelim gerçekten insan salak olunca böyle oluyor o kadar inandırdı ki hep bahanelerle ,yok kardeşim evlensin evden gitsin Yok ev aldım borcu bitti bitecek sonra da böyle oldu işte

Ah son iki yılda ne yaşadigimi bilseniZ işte salaklık diyelim gerçekten insan salak olunca böyle oluyor o kadar inandırdı ki hep bahanelerle ,yok kardeşim evlensin evden gitsin Yok ev aldım borcu bitti bitecek sonra da böyle oldu işte
Bı de öyle manipülatif ve narsist ki anlatamam ben artık dönüp kendime kızar noktasına geldim suç bende diye ben atanamadim ondan olmuyor diye

X