Sevgilim ayrılmak istiyor

qwertyplus

Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2024
118
4
27
7 yıllık uniden beri devam eden ilişkimiz vardı bı kere kızgınlıkla mesajda anneni istemiyorum onunla yaşamak istemiyorum dedim diye defalarca pişman olup ozur dilememe rağmen benden ayrılmak istiyor seven insan ayrılır mı hiç mı oluru yok , zaten nişan ya da evlilik için sürekli atanmayı öne süren de biri şimdi de ayrılmak istiyor

7 yıllık uniden beri devam eden ilişkimiz vardı bı kere kızgınlıkla mesajda anneni istemiyorum onunla yaşamak istemiyorum dedim diye defalarca pişman olup ozur dilememe rağmen benden ayrılmak istiyor seven insan ayrılır mı hiç mı oluru yok , zaten nişan ya da evlilik için sürekli atanmayı öne süren de biri şimdi de ayrılmak istiyor

Nişan için önce işini bulmak istemesi çok mantıklı.
Ayrıca biri bana annemi istemediğini söylese bende ayrılırım.
Çocuk gayet mantıklı gibi geldi bana.

Nişan için önce işini bulmak istemesi çok mantıklı.
Ayrıca biri bana annemi istemediğini söylese bende ayrılırım.
Çocuk gayet mantıklı gibi geldi bana.
Ama çok üzgün olduğumu ve pişman olduğumu söyledim ve cidden ben kendime de çok kızdım böyle biri değilim ben aynısı benim annemin de başına gelebilir diye artık pişmanım bir daha öyle soylemicem dedim ona

Anneni istemiyorum demekle annenle birlikte yaşamak istemiyorum demek çok farklı şeyler. Siz hangisini söylediniz?

Annenle yaşamak istemiyorum demek istedim temelde

Açıkçası ben de istemezdim bana bu teklifle gelinse. Ama siz büyük ihtimalle kendinizi ifade ederken yanlış kelimeler kullandınız.

Eğer evlenmek için annesiyle birlikte yaşama şartı koştuysa sizin için de hayırlısı olmuş bence.

Biri size annenizi istemediğini söylese siz ilişkiye devammı edersiniz?
İlişkiye devam edilmez ancak bu olay sinir anında atılmış bir mesaj anladığım kadarıyla,yani ciddi bir nefret duygusu yahut istememe bile yok gibi geldi bana.Hemen buna bağlayıp 7 yıllık ilişki kestirilip atılmaz.
Ki 7 yıllık ilişki artık evlilik gibi olmuştur.
Yaşanmayan şey kalmamıştır.
Adam da atanma hayallerinde olduğu için bundan sonraki hayatında hanım kizimizi düşünmüyor bana kalırsa 🤷

Bir tarafın aklına bir kez böyle bir şey düştüyse daha o ilişkiden hayır gelmiyor. Tecrübe ile sabit ki zaten anne durumu hassas bir konu karşı taraf annesine bu denli değer veriyorsa karşınıza hep sorun olarak çıkar
Öyle tabiki kısa sürede hallolucak sey değil ama en azından sevdiği için şans vermez mi insan hem de pişman olmuşum

İlişkiye devam edilmez ancak bu olay sinir anında atılmış bir mesaj anladığım kadarıyla,yani ciddi bir nefret duygusu yahut istememe bile yok gibi geldi bana.Hemen buna bağlayıp 7 yıllık ilişki kestirilip atılmaz.
Ki 7 yıllık ilişki artık evlilik gibi olmuştur.
Yaşanmayan şey kalmamıştır.
Adam da atanma hayallerinde olduğu için bundan sonraki hayatında hanım kizimizi düşünmüyor bana kalırsa 🤷
Bende ikilemde kaldım ama uzulen de ben oldum yine

Adamın dim direk yüzüne anneni istemiyorum derseniz,Doğal olarak size kapıyı gösterir.Anasindan hoşlanmadığıniz , sevmediğiniz adamların peşinden gitmeyin.Derdiniz kv ise çöpsüz birini bulun Burda kimse kv aşığı değil ama o kadar da uzun boylu değil......
Yuzune ya da telefonla hiç bir şekilde demedim sadce mesaj da kavga sırasında

Adamın dim direk yüzüne anneni istemiyorum derseniz,Doğal olarak size kapıyı gösterir.Anasindan hoşlanmadığıniz , sevmediğiniz adamların peşinden gitmeyin.Derdiniz kv ise çöpsüz birini bulun Burda kimse kv aşığı değil ama o kadar da uzun boylu değil......
Yuzune ya da telefonla hiç bir şekilde demedim sadce mesaj da kavga sirasina
Özetle bitmesini istiyor,kendini boşuna yıpratma.
Problem senin atmış oldugun mesaj değil,adama bahane çıkmış hepsi bu.
Ben de artık öyle düşünüyorum millt neler neler yapıyor da sevdiği ixn ayrılmıyor benim bu anlık düşünmeden ettiğim lafla ayrılmak çok yanlış.geliyor bana da, zaten artık ben de ondan soguyum diye beni aldattığını bile söyledi ben nerede hata yaptım bilmiyorum bı kaç ay öncesine kadar her şey iyiydi

Bende ikilemde kaldım ama uzulen de ben oldum yine
Üzülmeye gerek yok,evet hatalisin ancak ayrılmanız sadece bu yüzden degil bana kalırsa.
Atanacak ; yeni bir hayatı,yeni bir işi ve yeni bir cevresi olacak..
Bu resimde sen yoksun,özeti bu.

X