Sevgilim ayrılmak istiyor

Öyle olmaz o işler 😂yipranmayin bu elinizde ....tecrübeyi koyun cebinize....nerdeyanlis yaptınız düşünün.....cokmu kendinizden verdiniz cokmu altdan aldınız cokmu göz yumdunuz....nerde çok yaptıysanız onu yapmayın bir daha dengeli olan ilişki yürüyor.....daha neler olacak hayatda buda geçecek görürsünüz
Geçer mi dersiniz ben çünkü ara ara intihar etmeyi düşündüm,yaşanacak her şeyi yaşadım onunla çünkü 😔hayatıma sonradan alacağım.insanin da hakkına.girmek istemem

Geçer mi dersiniz ben çünkü ara ara intihar etmeyi düşündüm,yaşanacak her şeyi yaşadım onunla çünkü 😔hayatıma sonradan alacağım.insanin da hakkına.girmek istemem
Saçmalamayın ya ....yaz geldi deniz havası kır piknik ....ne diyorsunuz intahar falan.....sonra mezariniza mi gelecek Behlül gibi.....yapmayın yani akıllı olun olan size olur hayat devam eder sizde anne olma zevkini tekrar aşık olma zevkini kimbilir önünüze çıkacak ne güzel şeyleri kacirirsiniz.... dönüşü de olmaz.Kimsenin hakkına giriyor değilsiniz sizi seven sever Allah ne yazdı ise o....biraz ona guvenseniz biraz akışa teslim olsanız ....Mevlam bakalım neyler neylerse benim için güzel eyler moduna gecseniz.....Lütfen güldürmeyin kimseyi kendinize vallahi billahi değmez....Dünyaya onunla mi geldiniz onsuz hicmi nefes almadınız....az sabır böyle olmaz hemen biraz birşey olmadı diye bu kadar da karanlık düşünceler olmaz....zamanla iyi olacaksınız bu fikri erteleyin mesela bir sene ....bir sene sonra bakalım belkide dünyanın en mutlu kadını olacaksınız nerden biliyorsunuz

Saçmalamayın ya ....yaz geldi deniz havası kır piknik ....ne diyorsunuz intahar falan.....sonra mezariniza mi gelecek Behlül gibi.....yapmayın yani akıllı olun olan size olur hayat devam eder sizde anne olma zevkini tekrar aşık olma zevkini kimbilir önünüze çıkacak ne güzel şeyleri kacirirsiniz.... dönüşü de olmaz.Kimsenin hakkına giriyor değilsiniz sizi seven sever Allah ne yazdı ise o....biraz ona guvenseniz biraz akışa teslim olsanız ....Mevlam bakalım neyler neylerse benim için güzel eyler moduna gecseniz.....Lütfen güldürmeyin kimseyi kendinize vallahi billahi değmez....Dünyaya onunla mi geldiniz onsuz hicmi nefes almadınız....az sabır böyle olmaz hemen biraz birşey olmadı diye bu kadar da karanlık düşünceler olmaz....zamanla iyi olacaksınız bu fikri erteleyin mesela bir sene ....bir sene sonra bakalım belkide dünyanın en mutlu kadını olacaksınız nerden biliyorsunuz
Ne guzel yazmışsınız Allah razı olsun gerçekten ,ama ben onunla yasadim ya her şeyi mesele artık benim gozumde o kişi değil ki, ilkimdi o benim ben benden beklenmiycek şeylere kalkistim onun yuzunden ve bu ilerde hayatıma girecek kişi için başıma bela açacak kim kabul eder böyle birini e hadi gizliyim söylemiştim dicem ama anlayacak illaki ve Belki düğünden dönecek iyice rezil olucam 😔

Ne guzel yazmışsınız Allah razı olsun gerçekten ,ama ben onunla yasadim ya her şeyi mesele artık benim gozumde o kişi değil ki, ilkimdi o benim ben benden beklenmiycek şeylere kalkistim onun yuzunden ve bu ilerde hayatıma girecek kişi için başıma bela açacak kim kabul eder böyle birini e hadi gizliyim söylemiştim dicem ama anlayacak illaki ve Belki düğünden dönecek iyice rezil olucam 😔
Doğmamış çocuğa don biçmek denir buna .....bakın bu atasözünün anlamına .....yarın düğününüz mu var .....biraz bırakın hayata kendinizi bu konuda ilkmi saniyorsunuz....millet ayrılıp iki çocukla ikinci evliliğini yapıyor ....yani kader kısmet.....yani senaryo yazmayın böyle düşünmeyin düşündürtmeyin....kime ne ....istemeyen istemesin ....siz bu kafada birini istemeyin siz gerçek bir adam olursa onunla anne ile yaşamak pazarlığı olmadan saygı ile bir iliski kurmaya bakın .....o gün gelsin Allah koyar bir yoluna bunları bırakın şimdi hayatınızı yaşayın gülümseyin ne bileyim okuyun çalışın önce bı kendinizi sevin kendinizi koruyun bu ilişkide en büyük yanlış kendinizi unutmaniz olmuş....önce hatırlayın güçlenin olur gider gerisi ölüm yoksa herşey değişir dönüşür bu hayatda ....önce sizin bakış açısı su kendinizi eksik görme sacmaligindan bı vazgeçin

Doğmamış çocuğa don biçmek denir buna .....bakın bu atasözünün anlamına .....yarın düğününüz mu var .....biraz bırakın hayata kendinizi bu konuda ilkmi saniyorsunuz....millet ayrılıp iki çocukla ikinci evliliğini yapıyor ....yani kader kısmet.....yani senaryo yazmayın böyle düşünmeyin düşündürtmeyin....kime ne ....istemeyen istemesin ....siz bu kafada birini istemeyin siz gerçek bir adam olursa onunla anne ile yaşamak pazarlığı olmadan saygı ile bir iliski kurmaya bakın .....o gün gelsin Allah koyar bir yoluna bunları bırakın şimdi hayatınızı yaşayın gülümseyin ne bileyim okuyun çalışın önce bı kendinizi sevin kendinizi koruyun bu ilişkide en büyük yanlış kendinizi unutmaniz olmuş....önce hatırlayın güçlenin olur gider gerisi ölüm yoksa herşey değişir dönüşür bu hayatda ....önce sizin bakış açısı su kendinizi eksik görme sacmaligindan bı vazgeçin
😔 Çok teşekkür ederim buraya yazınca biraz unutur gibi oluyorum ve herkes de sizin gibi iyimser olmayabiliyor , biraz da olsa rahatlar gibi oldum ama zaman alacak bu düşünceden kurtulmak,baya travmam oldu bu ilişki de o insanda her şey..

Kendimi kullanılıp kenara atılmış gibi hissediyorum 😔

İkili ilişkilerde bu tabir çok çirkin ....insan meta değildir hammadde değildir beyninize ve Allah'a hakaret bu .....bu cümleyi kurmayın kuranlardan uzak kalın.....insan olan bunu düşünmez hastalıklı bu fikirler acilen aşın bu degersizligi

Yaw sen şaka mısın. Aynen kanka bozuldun artık seni kimse almaz🤦‍♀️

Ya size karşı taraf aynı şeyi deseydi annenizin dul olduğunu varsayın deseydi böyle birşeyi siz napardiniz

Sen o adamla bile isteye yaptıysan kullanılmış olmuyorsun ne yazık ki
Nerden biliyosun bile isteye olduğunu, öyle bile olsa verdiği sözün arkasında durmayan yarı yolda birakan karaktersizligine bı de alkış tutun olmadı .daha neler

İkili ilişkilerde bu tabir çok çirkin ....insan meta değildir hammadde değildir beyninize ve Allah'a hakaret bu .....bu cümleyi kurmayın kuranlardan uzak kalın.....insan olan bunu düşünmez hastalıklı bu fikirler acilen aşın bu degersizligi
Psikologa gidicem başka çarem yok zaten ama o bile düzeltemez bu ruh halimi 😔

Sizce ben bu durumu aileme söylemeli mıyım yani annem de babam da haytimdaki insanı biliyorlardi ne kadar ciddi düşündüğümüzü de en azindan ben öyle biliyordum birlikte olduğumuzu söylemelimiyim yoksa bu ölene kadar bende mi kalmalı söylersem ilerde hayatıma Biri girerse ağızlarindan kaçırır pot kırarlarsa ne olacak onu da bilmiyorum ama belki bilirlerse onun bu yaptığı yanına kâr kalmaz 😓
Annenize babaniza ne sizin cinsel hayatinizdan? Sacmalamayin. O zaman birlikte olmadan once de fikir danissaydiniz onlara. Hayatiniza girecek kisi niye sizin cinsel hayatinizi agzindan kacirsin annenizin babanizin yaninda, laf arasinda sizin kiz da benden once iyi sevisiyormus mu dicek? Nasil bir ortaminiz, muhabbetiniz var ailenizle.
Gitti zaten ama hayatı biten ben oldum
Seks yapinca mi hayatiniz bitti, sacmalamayin. Bu konuyu kafanizda siz buyutuyorsunuz. Siz umursamazsaniz kimse umursamaz. Seks yapmis olmayi alninizda bir kara leke olarak tasimayi birakin lutfen. Degil cunku. Eger oyle oldugunu dusunuyorsaniz yapmayacaktiniz.
Bundan sonra artık kimseyi istemiyorum çok yıprandım , artık kafam kaldıramaz
Kaldirir. Herkes her sey unutuluyor, merak etmeyin.
Ben ona güvenip inanıp bütün hayatımı eline verdim ki kaydı da artık ne kadar kayabilir ki bu saatten sonra 😔
Offf, verdiginiz hayatiniz degil baska bir sey. Ay kotu kotu konusturacaksiniz beni zor tutuyorum kendimi. Seks yapinca hayat kaymiyor. Yok oyle bir sey.
Birlikte olmak her seyi yasamak oluyor galiba, tekrar soyluyorum bu kadar onemsenecek bir sey degil bu olay. Bir kac kere daha soylicem cunku anlamiyorsunuz.
Ilk olunca ne oluyor ki? Kim kabul eder sizi soyleyeyim, namusun bacak arasi ile degil zihniyetle alakasi oldugunu bilen erkekler kabul eder.
Zorla yasanmadi ise bu olay, kullanildiginiz bir durum yok. Sevismek istes bir eylemdir. Iki tarafin da bundan hosnut kalmasi, zevk almasi amaclanir.
Nerden biliyosun bile isteye olduğunu, öyle bile olsa verdiği sözün arkasında durmayan yarı yolda birakan karaktersizligine bı de alkış tutun olmadı .daha neler
Zorla mi birlikte oldu yani sizinle? Bu soylediginiz sey tecavuz etmek biliyorsunuz degil mi? Neden polise gitmediniz o zaman?

Hayatıma sonradan alacağım insanın da hakkına giremem ne demek ?! Ne hakkı !!
Bir erkeğin senin bedenin üzerinde ne hakkı olabilir ? Önüne gelen erkekle birlikte olmadın ki ? Toplu sex mi yaptın ?! Para karşılığı bedenini satan kadınlardan mısın ?? Yoo Sen sevdiğin aşık olduğun adamla birlikte oldun. Yürümedi bitti gitti.

Erkekler evlenmeden önce kaç kadınla birliktelik yaşıyor, bilemiyoruz. Kimse de sormuyor. Namus sadece kadına ait değil.

Annenle babana neden bakire olmadığını sex yapmadığını söyleme ihtiyacı duyuyorsun ki ? Fenalık geçireceğim vallahi babana ne senin cinsel hayatından ??

Hiçkimse vazgeçilmez hint kumaşı değil.

Eski erkek arkadaşın senin annenle yaşamak ister miydi peki ??

Çok yorucusun.

7 yıllık uniden beri devam eden ilişkimiz vardı bı kere kızgınlıkla mesajda anneni istemiyorum onunla yaşamak istemiyorum dedim diye defalarca pişman olup ozur dilememe rağmen benden ayrılmak istiyor seven insan ayrılır mı hiç mı oluru yok , zaten nişan ya da evlilik için sürekli atanmayı öne süren de biri şimdi de ayrılmak istiyor
Allah aşkına değerinizi bilin, kim bilir 7 yılda ne fedakarlıklar yaptın. Yapma ! Önüne bak , yazık etme en güzel yıllarına , güzel insanlar çıkar karşına . Armutlara prim verme lütfen !

Hayatıma sonradan alacağım insanın da hakkına giremem ne demek ?! Ne hakkı !!
Bir erkeğin senin bedenin üzerinde ne hakkı olabilir ? Önüne gelen erkekle birlikte olmadın ki ? Toplu sex mi yaptın ?! Para karşılığı bedenini satan kadınlardan mısın ?? Yoo Sen sevdiğin aşık olduğun adamla birlikte oldun. Yürümedi bitti gitti.

Erkekler evlenmeden önce kaç kadınla birliktelik yaşıyor, bilemiyoruz. Kimse de sormuyor. Namus sadece kadına ait değil.

Annenle babana neden bakire olmadığını sex yapmadığını söyleme ihtiyacı duyuyorsun ki ? Fenalık geçireceğim vallahi babana ne senin cinsel hayatından ??

Hiçkimse vazgeçilmez hint kumaşı değil.

Eski erkek arkadaşın senin annenle yaşamak ister miydi peki ??

Çok yorucusun.
Ohoo ben neredeyim , ne olmuş . Kasım olmanın cinsellik yasanmamasiyla buyutulen kızların hali. Ben yoruldum . Ağzına sağlık

X