Selülit Selüliti Olanlar Aerobikden Uzak Durun!!

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

meci

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2007
161
0
Arkadaşlar bende dahil bir cok arkadaş ister selülit çayı içiyor olsun ister yağlar ve ya selülit kremleri kullanıyor olsun genelimiz bu ürünleri kullandıktan sonra kalça kaslarını çalıştıracak hareketler yapmanın iyi geleceğini düşünüyoruz ancak rusyada bu konuda uzmanlaşmış bir bayandan duyduğuma göre selülit, kasları yoğun çalıştıran hareketler yapıldığında kas aralarına ve yüzeye iyice yerleşiyormuş.Hatta bu yüzden tedavi etmek için öncelikle kaslarının biraz erimesini bekledikleri hastaları varmış.Kesinlikle kaslara fazla yüklenmeyecek şeyler yapılmalı diyor..En idealinin ise yüzme ve dans olduğunu söylüyor..sizlerinde bilmesini istedim..Hepinize fit ve selülitsiz günler diliyorum canlarım..a.s.

Mantıklı gibi ama kasların arasına sıkışmasıı tartışılırr.CADIARZU

Bilmiyorum ama ben kendimde birşey gözlemledim. Her gün düzenli yürüyüş yaptığım zamanlarda bacaklarımda ciddi bir sıkılaşma ve incelme oluyor. aynı zamanda kilo da veriyorum. Fakat bu sene aerobik yapayım dedim, inanır mısınız hiç faydasını görmedim. 1 ay boyunca her gün onca hareket yaptım ama ne inceldim, ne kilo verdim ne de selülitlerim azaldı. ben de tekrar yürüyüşe başlama kararı aldım bugün. daha çabuk inceleyim derken boşuna kürek çektim yani. Tabii bu durum sadece benim için geçerli de olabilir. yine de paylaşmak istedim.

X