Popüler Konu Callanetics egzersizleri yapanlar buraya

Merhabalar ben de 4 sene evvel önce Callanetics yapmistim. Videoyu cok aradim ve sanirim ki buldugum yer de yine kadinlar klübü idi .
Ben bugün baslamayi istiyorum ve bana arkadaslik yapacak motive edecek kimse var mi ?
Ya da kimse varmi bu sporu halen yapan ?

Link burda :

Birkac kez hata verdi yüklerken ama en sonunda oldu .

Sevgiler

Mrb. Bende bugün hatırladığım kadarıyla yapmıştım bende yarın baslayacagım. Linkler aktif galiba cok sevinecek herkes 😃 etkisinin muazzam oldugu söyleniyor

Az önce pilatesin 1. Dünya savaşı sırasında ortaya çıktığını öğrendim. Ben şok. Ben iptal.

Sanirim yanlış hatırlamıyorsam haftada 5 kere idi. Bugün başlayalım mı ya da yarın?benim de hayli vakit oldu yapmayali☺️

• Beğen
Reactions: rvl
10 hour olana başlayalım. Bu akşam ölcümlerimizi yapalım. Tartılalım ve haftaya tekrar sonuçlara bakalım.
Isteyen paylaşsın, isteyen paylaşmaya bilir de.

• Beğen
Reactions: rvl
Hanımlar ben yarın gece 11 gibi falan başlayabilirim. Her gün burda buluşmak dileğiyle o halde :)

Ne yazık ki tembellikten baslayamadim. Lakin bugün işten sonra yarım saat eliptik bisiklet ve sonra callanetic.
Ölcüleri ve kiloyu da yazıyorum aksama

Hanımlar her gün yapacak mıyız? Yoksa bir gün durup bir gün mü yapacağız? Bir program belirlediniz mi?

Birazdan başlayacağım kizlar. Hatta ölcülerimi yazayım. Şimdi ölcdüm .
Kilom : 54
Göğüs: 89
Bel:67
Kalça: 94
20 DK Crosstrainer ile başlıyorum ve callanetics ile bitiriyorum.
Isterseniz spor bittikten sonra nasıl besleniyoruz onu da yazalım

Bugün de yaptım, 4. yapışım. Artık hareketler oturdu, daha düzgün yapıyorum. Sizin nasıl gidiyor?

X