Progestan kasıkta ağrı/yanma yapar mı?

Pinar314

Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2022
87
118
40
Merhaba, bugün embriyo transferimizin 6. günü ilk günden itibaren kasıkta ağrı ve yanma, progestan fitil ya da iğneden sonra artıyor gibi geliyor. Progestan kullanımıyla mı alakalı olabilir bu, başka bir şey mi? deneyimleyen varsa ve yazarsa çok sevinirim. Herkese bol şans!

Merhaba, bugün embriyo transferimizin 6. günü ilk günden itibaren kasıkta ağrı ve yanma, progestan fitil ya da iğneden sonra artıyor gibi geliyor. Progestan kullanımıyla mı alakalı olabilir bu, başka bir şey mi? deneyimleyen varsa ve yazarsa çok sevinirim. Herkese bol şans!
Merhaba ben fitil kullaniyorum hic öyle bir durumum olmadı. Sadece akıntı oluyor o da normal zaten

anladım. o zaman o yapmıyor. teşekkür ederim çok ve bol şans, inşallah tutunur ikimizinki de!

Merhaba bende de transfer sonrasi 4. Bir kasik agrisi oldu yatinca gecti simdi adet oldugum donemlerdeyim belimde bacagimda karnimda hafif agrilar var hafif kasikta batma ve aksamlari oluyor. Sabah aksam progestan kullaniyorum 2 şer tane fitil . Acaba doyorum ben de fitil koyunca agrilar geciyor mu

Benimde transferden beridir ağrım var 13 haftalık olmak üzere inşallah hala var ve fitilden sonra benim de ağrım artıyor bi sorun yaşamadım ama artık fitil kullanmakta zorlanıyorum içerde ne oluyor bilmiyorum ama ilişkide çok acılı olmaya başladı belki tahriş ve şişlik vs yapıyordur ondandır üstünde durmadım

Bende aynı şeyi düşünüyorum/yaşıyorum. Fitili uyguladıktan 1-2 saat sonra kasık ağrısı başlıyor.. yada denk geldi bilemiyorum.

Bende aynı şeyi düşünüyorum/yaşıyorum. Fitili uyguladıktan 1-2 saat sonra kasık ağrısı başlıyor.. yada denk geldi bilemiyorum.
yok o zaman bu kadarı denk gelme olamaz. ben bunu yazdıktan sonra net dikkat ettim, yanma vs. yapıyor ama en iyi gelen tüm ilaçların arasında buymuş, fitil yoluyla alınan yani. bol şans size, güzel haberlerinizi alacağız inşallah :)

X