transfer sonrası test günü bekleyenler / Mayıs 2024

Transfer esnasında enfeksiyon kapmamanız için veriliyor antibiyotik. Ben de transfer gününe kadar kullanmıştım :) şansınız bol olsun
Teşekkür ederim yorum için , ahh ne ilaçlar kullandık baskılayıcı ve kan sulandırıcı kullanıyorum şuanda kendime artık iğne vurabiliyorum 🥹

Teşekkür ederim yorum için , ahh ne ilaçlar kullandık baskılayıcı ve kan sulandırıcı kullanıyorum şuanda kendime artık iğne vurabiliyorum 🥹
Ben de 2 aydır kan sulandırıcı iğne kullanıyorum, sonuç pozitif olduktan sonra daha az yoruyor merak etmeyin ❤️

Ben de 2 aydır kan sulandırıcı iğne kullanıyorum, sonuç pozitif olduktan sonra daha az yoruyor merak etmeyin ❤️
Tahmin ediyorum ozaman pek koymaz tabi🥰. 3. Gün embriyosu transferi yapıldı bana, doktor 12 gün sonraya kan testi verdi. Oksopar iğnem de 2 tane kaldı. 10. Gün kan testi gerçek sonuç verir mi ki bilginiz varmı ?🌸

Tahmin ediyorum ozaman pek koymaz tabi🥰. 3. Gün embriyosu transferi yapıldı bana, doktor 12 gün sonraya kan testi verdi. Oksopar iğnem de 2 tane kaldı. 10. Gün kan testi gerçek sonuç verir mi ki bilginiz varmı ?🌸
Ben 5.gün embriyosu transfer oldum, doktorum bana da 12.gün test yapmamı söylemişti ama dayanamayıp 10.gün vermiştim çıkmıştı. Transferden 1 hafta sonra da erken gebelik testinde ikinci çizgiyi gördüm. İdrar testi vermeyebilir ama kan kesin sonuç verir bence, 2 günde değer olumlu/olumsuz değişmez diye düşünüyorum. Umarım pozitiftir ❤️❤️

Ben 5.gün embriyosu transfer oldum, doktorum bana da 12.gün test yapmamı söylemişti ama dayanamayıp 10.gün vermiştim çıkmıştı. Transferden 1 hafta sonra da erken gebelik testinde ikinci çizgiyi gördüm. İdrar testi vermeyebilir ama kan kesin sonuç verir bence, 2 günde değer olumlu/olumsuz değişmez diye düşünüyorum. Umarım pozitiftir ❤️❤️
Bende çıkar diye düşünüyorum kan testinde , amin inşallah ❤️❤️❤️

Oksapar günde 1 kez mi kullanıyorsun

Merhabalar ben de 3 Haziranda 5. Gün embiryo transferi oldum. Transferin 2. Gününden beri göğüslerimde inanılmaz şişkinlik var sanki adet olacakmis gibi ama onun haricinde başka belirti yok kasıklarımda iğne yerleri hariç bir ağrı da yok. Transferden sonra 2 saat yolculuk yaptım. İlk transferim tecrübesizim biraz doktorum da normal hayatına dönebilirsin sadece cinsel ilişki yok dedi.Eve gelince de 1 saat dinlendikten sonra ev işlerine başladım pek dikkat etmedim daha sonra forumları okuyunca herkes asiri dikkat etmiş baya moralim bozuldu. Olumsuz etkiler mi acaba bu durum.

X