Popo Protezi ve BBL Doktor Görüşmeleri Güncem

Çok merak ederek soruyorum şu sonucu görerek nasıl cesaret edip bu kadına ameliyat oldunuz? Adamcağızın karnına tuhaf ağaç dalları çizmiş. Herhalde baklavanın (6pack) böyle görünmediğini biliyor olması lazım. Komik ve acınası.
Yani bilmiyorum ameliyat sonrası çizgimden kaynaklı böyle cıkmıstı dıe dusunuyorum, bnm 1.sinde Bi sorun cıkmadı cok sukur 16 subatta ameliyatım korkuyorum zaten inşallah güzel geçer

Tüm bu görüşmelerin ardından çok ilginç biçimde yeni bir isim keşfettim . Yukarıda sıraladığım tüm noktalarda kafamdaki her şeyi yanıtladı ve öyle olsa bile bu işin biraz şans ve işlem sonrası kişiye bağlı bir yanı var bir de sürpriz kutu sizden ne çıkacağı da belli değil . Yine de protez düşünmeden önceki adımda bunu deneyip hoşnut kalmazsam bir sonraki yıl protez denemeye de ikna etti beni bu sürpriz isim ... Bir terslik çıkmazsa 12 Kasım da işlem yaptıracağım . iki gün daha veriyorum kendime .​

Son durumu paylaşır mısınız? Ben de uzun zamandır araştırma içerisindeyim.

Merhaba ,

Biliyorum ki birçoğumuz aklımızdan ilk geçtiğinde önce açıp kim ne yaptırmış deneyimlerini duymak özellikle de "görmek" istiyoruz . Operasyon sonrası çok kişye özgü olsa da ben araştıma sürecimi paylaşmak istiyorum . Özellikle İstanbul 'da olmayan ve kafası karışık arkadaşlar için ...

*İlk soru tabi ki popo implantı mı tercih edilmeli yağ enjesiyonu yeterli mi ? **

Bu bbl ve protez konusunda su ana kadar görüştüğüm isimler

Ali Mezdegi , Oytun İdil , Metin Kerem , Altan Yücetaş , Arda Kantarcıoğlu , Elvan Bayraktar ,Ahmet Kahraman , Afet Öncel Bülent Cihantimur un asistanı Şirin Hanım bu hafta da Selçuk Aytaç ı göreceğim .

Sizlerin de bu isimlerden biriyle deneyiminiz varsa eklerseniz sevinirim . Ara ara hepsinden bahsedeceğim .
Merhaba bende bu ameliyatı düşünüyorum hem iyi bi dr olsun hemde uçuk fiyatlar bütcemi aşıyor siz karar verebildinizmi

Konu sahibi bir daha hiç bilgi vermemiş ne oldu acaba son durumu merak ettim bende Haşim günere ve sarper meteye yogunlastım şuan ama yinede baska doktorları arastırma içindeyim çok kararsızım en zor süreci doktor seçimi sanırım tiktok ve Instagram fenomenler çatır çatır oluyor bu ameliyatları doktor da söylemiyorlar ve harika oluyor vücutları

merhba bende karıın germe +360 derece lipo olacağım. popoya yağ enjekte edeceğiz. doktorum %50 sinin erdiğini söylüyor. aşırı kararsızım çünkü ciddi bir para vereceğim ayrıca enjeksiyon için. işlem sonucu için bilgiye ihtiyacım var.

Bende Cok Merak ettim, memnunmusunuz simdi?

L ladydi
Artik cok dusunmuyorum bakmiyorum .Benim kemik yapimdan kaynakli oldugu soylenmisti . Eski halime gore elbette cok cok iyi ama ben sadece bu operasyon icin kilo aldigimdan belimin cok daha bicimli hallerini hatirliyorum . Iyi besleniyorum bol su tuketiyorum .Yuruyus yapiyorum . Bu sirada acaba yagli mi beslenmek lszim onu dusunuyorum ben de .... size nasıl beslemeniz söylenmişti?

X