Popo Protezi ve BBL Doktor Görüşmeleri Güncem

Lady Di

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2015
78
29
41
Merhaba ,

Biliyorum ki birçoğumuz aklımızdan ilk geçtiğinde önce açıp kim ne yaptırmış deneyimlerini duymak özellikle de "görmek" istiyoruz . Operasyon sonrası çok kişye özgü olsa da ben araştıma sürecimi paylaşmak istiyorum . Özellikle İstanbul 'da olmayan ve kafası karışık arkadaşlar için ...

*İlk soru tabi ki popo implantı mı tercih edilmeli yağ enjesiyonu yeterli mi ? **

Bu bbl ve protez konusunda su ana kadar görüştüğüm isimler

Ali Mezdegi , Oytun İdil , Metin Kerem , Altan Yücetaş , Arda Kantarcıoğlu , Elvan Bayraktar ,Ahmet Kahraman , Afet Öncel Bülent Cihantimur un asistanı Şirin Hanım bu hafta da Selçuk Aytaç ı göreceğim .

Sizlerin de bu isimlerden biriyle deneyiminiz varsa eklerseniz sevinirim . Ara ara hepsinden bahsedeceğim .

İlk Adım realself.com dan bir hesap oluşturmak oldu . Birçok doktor tatmin edecek kadar fotoğraf göstermiyor ve bu benim için ikna edici değil . Bu siteyi incelemek hoşuma gidiyor . Bazı doktorlaırn sayfalarında buradn alıntı fotoğraf paylaştığını da görüyorsunuz böylelikle ...

Doktor listemi nasıl oluşturdum ?

Tamamen sitedeki mesajları sizler gibi tek tek okuyarak ...

Bu görüşmeler sonrası en önemli şeyin gerçekten en istediğini bilmek olduğunu görüyorum . Ortada bir terazi var . Bugün neyi değiştirmek istiyorsan oun bedeli olan bir para ve acı var ve sonrasında olumsuz yorumları okuyunca kapıldığım endişe ... Böyle gidip gelen bir hal de yorucu aslında ...

Asıl soru gerçekten ne istiyorum ve en kötü ne olursa kaldıramam ? Onun için heralde yüzüne yüzüne dik dik net konuşan doktorlar daha samimi geliyor .​

Oytun İdil​

Klinik Nişantaşında görüşmeler ücretsiz . Sohbet keyfi yerindeyse uzayabilir . Makalelerden konuşmayı uzun uzun anlatmayı seviyor ama genel yaklaşımı​

" Ne gerek var , ihtiyacın var mı ? " yönünde . İmplantta dikişlerin açılmasıyla çok karşılaşıldığını , temiz tutulmazsa enfekte olacağını ilk 21 gün işe başlamaman gerektiğini hatta ilk 10 gün kliniğe yakın bir yerde konaklaman gerektiğini paylaşıyor . Meşekkatli bir süreç istersen diyor yani .... implant için 32 bin 38 bin arası bir miktardan bahsediyor . Çok zayıflayınca protez ele geliyor diye kendini dava eden birinden söz etti ayrıca :)​

.........
Akademik birikim önemli ama hadi beraber yürüyelim hissi vermiyor çünkü kararı size bırakıyor .

Altan Yücetaş​

Muayene ücreti 200 Tl Klinik Nişantaşı Valikonağı Caddesinde​

Pratik genç kibar ve dobra biri . Hiçbir abartılı vaadi yok . Hiç tutmayabilir bünyeye bağlı sonuç diyor .​

Piyasadaki birçok doktora göre koşulları uygun her şey dahil bir paket fiyatı söyleniyor . Mesela BBL yastığı korse tahlilleri dahil 18 Bin Tl duyduğum en uygun teklif .​

Elvan Bayraktar​

Muayene ücretsiz klinik Nişantaşı'nda BBL için sadece karın ve belden yağ alıyor vaser kullanıp sıvılaştırmadıgını söylüyor . İç bacağa müdahalenin çok doğru olmadığını belirtiyor . 360 denilen bölgeye müdahale edip popo şekillendiriyor . Genital bölge dudaklarını da yağ enjeksiyonuyla daha diri bir hale getiridğini de duymuştum sordum . Evet onu da yapıyoruz dedi aynı operasyondfa 2 bin tl fark alıyor.​

Yapılan uygulama bölgelerine göre 35 Bin Tl gibi bir tekilf verdi .​

Afet Öncel​

Muayene ücretsiz klinik Bağdat Caddesinde​

Kibar ilgili bir doktor . Klasik bir tarzı var normal ve doğal olan çizgiye yönlendiriyor . Karşılaşılacak tüm olumsuzlukları söylüyor . Mesela fazla yağ enjeksiyonunun erimeyi arttıracağını ve riskli olduğunu ilk anda mutlu edip sonra şikayet yaratacağını .​

Karın bel uyluk iç dış diz iç dış Vaser Lipo ve Popo Yağ Enjeksiyonu 25 Bin Tl​

Cem Payaslı​

Bu gün Cem Payaslı ile görüştüm . BBL için müthiş bir adaysın sana protez yapan günaha girer dedi . Çok sevimli samimi biri . Su sana çok güzel olur şu hiç olmaz doğrudan söylüyor . Boyun için ip askı da önerdi . Döndük başa ... Proteze karar vermişken şimdi BBL beni kurtarır mı yine kafam karıştı . BBL yaptırıp ilerde memnun kalmazsam protez mi denesem ama o acıya değer mi acaba? BBl ve noyun asma 73 bin tl .​

Sonuç elli tane hocayla konuşursan kafan allak bullak olur .​

Bülent Cihantimur Selçuk Aytaç​

Bülent Cihantimur biraz bu işin tüccar yüzü gibi görünse de realselfteki sayfası olaganüstü onu es geçemedim . Asistanı Şirin Hanım hem dikleştirme hem protez hem total body yapalım size ama dikleştirmeden emin değilim dedi .​

O sıra Selçuk Aytaç a danışalım dedik o da kaldırmaya gerek olmadığını söyledi . Protez Total Body ve yağ enjeskiyonu 70 bin tl .​

Bülent Cihantimur Selçuk Aytaç​

Bülent Cihantimur biraz bu işin tüccar yüzü gibi görünse de realselfteki sayfası olaganüstü onu es geçemedim . Asistanı Şirin Hanım hem dikleştirme hem protez hem total body yapalım size ama dikleştirmeden emin değilim dedi .​

O sıra Selçuk Aytaç a danışalım dedik o da kaldırmaya gerek olmadığını söyledi . Protez Total Body ve yağ enjeskiyonu 70 bin tl .​

Çok teşekkürler emek verip bilgi toplayıp bizimle paylaştığınız için. Aynı konuları ben de araştırıyordum. İlaç gibi geldi. Takipteyim sizi. Sitede yeniyim. İyi akşamlar

Dr . Haşim Güner Klinik Abdi ipekçi Caddesinde görüşmeler ücretsiz .​

Genç ilgili bir doktor . Yorumları ölçülü . Onu da yapalım bunu da yapalım tarzı yok . Klinik ortamı da çok nezih ferah hoş .​

Mecidiyeköy Çevre hastanesinde yapıyor ameliyatları . 18 bin tl ( özel bir teklif dediler gerçekten de maliyet uygunluk bakımından şu anda ilk sırada . )​

Dr . Arda Katırcıoğlu Klinik Vali Konağı Cad. Görüşmeler ücretsiz .​

Tek tek açıklıyor tüm süreci muayeneyi hiç es geçmiyor .Şu ana kadar ilgisiz bir doktorla karşılamadım neyse ki ... Meme ve Bbl 40 Bin tl dedi . İnstagramdan yazınca fotoğraf üzeirnden yorum da yapıyor .​

Bu uygulamayı yaptırırken niye bu kadar fiyat farkı var .​

* Doktor hangi prosedürleri uyguluyor ? Hangi cihazları kullanıyor ?​

* Vucuda fazla yag vermenin riskli oluşu ilk anda güzel görünse de tutmayacağını biliyor muyuz ?​

* Sigara içen bir kişinin bu işlemi istiyorsa en az iki ay önce sigarayı bırakması gerektiği ve sonraki süreçte de içememesi gerektiği (Nikotin tutunmaya çalışan yağ hücerelerini öldürüyor. )​

*Poponun üzerine oturulmamasının önemli oluşu (yağ hücerlerinin yaşaması için )​

*Üçten fazla bölgeden yağ alınırsa kan desteği vermenin yag hücertelerinin yaşaması açısından önemli oluşu​

*İşlem sırası ve sonrasındaki masajların önemli oluşu​

*İşlem sonrası beslenme programı​

Görüştüğünüz doktor bunlardan söz ediyor mu dikkat edin . Kombine ameliyat önerenlere mesafeli olmak lazım bence gerçek hikayeler okuyunca çok net görülüyor bu .​

Tüm bu görüşmelerin ardından çok ilginç biçimde yeni bir isim keşfettim . Yukarıda sıraladığım tüm noktalarda kafamdaki her şeyi yanıtladı ve öyle olsa bile bu işin biraz şans ve işlem sonrası kişiye bağlı bir yanı var bir de sürpriz kutu sizden ne çıkacağı da belli değil . Yine de protez düşünmeden önceki adımda bunu deneyip hoşnut kalmazsam bir sonraki yıl protez denemeye de ikna etti beni bu sürpriz isim ... Bir terslik çıkmazsa 12 Kasım da işlem yaptıracağım . iki gün daha veriyorum kendime .​

Merhaba. Bende popo protezi için doktor arıyorum. Siz hangi doktorda ameliyat olmayı düşünüyorsunuz? Ben daha önce BBL oldum iki yıl oluyor. Ama enjekte edilen yağlar eridi maalesef

Tüm bu görüşmelerin ardından çok ilginç biçimde yeni bir isim keşfettim . Yukarıda sıraladığım tüm noktalarda kafamdaki her şeyi yanıtladı ve öyle olsa bile bu işin biraz şans ve işlem sonrası kişiye bağlı bir yanı var bir de sürpriz kutu sizden ne çıkacağı da belli değil . Yine de protez düşünmeden önceki adımda bunu deneyip hoşnut kalmazsam bir sonraki yıl protez denemeye de ikna etti beni bu sürpriz isim ... Bir terslik çıkmazsa 12 Kasım da işlem yaptıracağım . iki gün daha veriyorum kendime .​

Merhaba, öncelikle bol şans diliyorum işlem güzel ve en az acıyla neticelenir ... merak ettim bu yeni dr kim olduğunu paylaşırsan çok sevinirim ... hepimiz buralardan bir çok şeyler öğreniyoruz bu bilgi paylaşımların için çok teşekkür ederim👍

Cem Payaslı​

Bu gün Cem Payaslı ile görüştüm . BBL için müthiş bir adaysın sana protez yapan günaha girer dedi . Çok sevimli samimi biri . Su sana çok güzel olur şu hiç olmaz doğrudan söylüyor . Boyun için ip askı da önerdi . Döndük başa ... Proteze karar vermişken şimdi BBL beni kurtarır mı yine kafam karıştı . BBL yaptırıp ilerde memnun kalmazsam protez mi denesem ama o acıya değer mi acaba? BBl ve noyun asma 73 bin tl .​

Sonuç elli tane hocayla konuşursan kafan allak bullak olur .​

Merhaba . Boyun askı nasıl olacak ? Yani iple mı gerecek ? O yöntem kalıcı olmaz.

X