Gebeliğe Hazırlık Polikistik Over Olup Hamile Kalmak İsteyenler Paylaşım 🌸🤰🏼

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba arkadaşlar 1.5 yıldır evliyim bebek düşünüyoruz bugün polikistik overim olduğunu öğrendim neler yapmam gerekiyor tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz

Merhaba arkadaşlar 1.5 yıldır evliyim bebek düşünüyoruz bugün polikistik overim olduğunu öğrendim neler yapmam gerekiyor tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz
Merhaba sat ve bat yazarsanız öncelikle sizi de tabloya ekleyelim. Doktorunuz takviye vitamin vs neler önerdi

Merhaba banada 2 yıl olacak bendede pcos var doktorum öncelikle hormonlarima baktı takviye gerekiyor mu diye bir sorun çıkmadı sonrasında rahim filmi çekildim ondada tüplerim tıkalı çıkmadı şimdi femera başladik 2. Ayımdayım sağlıklı bir yumurtlama oldu sonucu bekliyorum

Merhaba banada 2 yıl olacak bendede pcos var doktorum öncelikle hormonlarima baktı takviye gerekiyor mu diye bir sorun çıkmadı sonrasında rahim filmi çekildim ondada tüplerim tıkalı çıkmadı şimdi femera başladik 2. Ayımdayım sağlıklı bir yumurtlama oldu sonucu bekliyorum
Tebrik ederim güzel haberler alırdınız inşallah var mı belirti bata az kalmışb

hadi inşallah herkes femara işe yarıyor klomen mi neydi ona pek güvenilmez demişler

Merhaba sat ve bat yazarsanız öncelikle sizi de tabloya ekleyelim. Doktorunuz takviye vitamin vs neler önerdi
Merhaba Sat ve Bat Nedir Açıklayabilir Misiniz Aranızda Daha Yeniyim Çok Bilmiyorum Açıkçası 🤗 Biraz Kilo Vermem Gerektiğini Söyledi Adetim Geciktiği İçin Adet Söktürücü Verdi ve Ocean Polysitol Önerdi Doktoru Çok Beğenemedim İçime Pek Sinmedi Açıkçası ve Kafam Karıştı Ankara'da Yaşayıp Doktor Önerisi Bulunmak İsteyen Arkadaşlar Yardımcı Olabilirler mi ?

Merhaba Hayırlısı Olsun İnşallah 🤗

Kuzum rahim filmi olduğun ay Femara falan kullandın mı ? Bende yumurtlama sorunu var da. Doktorum kullanma dedi ama siz nasıl yaptınız

Kuzum rahim filmi olduğun ay Femara falan kullandın mı ? Bende yumurtlama sorunu var da. Doktorum kullanma dedi ama siz nasıl yaptınız
Hayır canım rahim filmi cekildigim ay doktor olma şansı olabilir 1 ay bekleyelim dedi olmadı sonrasında femera başladi

X