Piskoljom bozuldu artık

Yaş doğruysa lise biter bitmez evlenip hamile kalmışsınız. Gidişat 1 sene önce de böyleydi. Doğum kontrol bu sebeplerle yapılıyor. Bebeğin eşyasını almakla biteceğini sanmanız, o doğunca çalışacağım demeniz bile ne kadar toy olduğunuzu gösteriyor.
Sonra çok pişman oluyorlar ama iş işten geçiyor. Olan çocuklara oluyor.

Sonra çok pişman oluyorlar ama iş işten geçiyor. Olan çocuklara oluyor.
Ne olacakmış pardonda düzgün konuşmayi öğren çocuklarını sokağa atanlarla kıyaslayamazsin ben geleceğini düşündüm kenarda o zamanin parasi var fakat şuan ki durumu anlatıyorum tabi Algılarımız farklı yönde olduğu için

Ne olacakmış pardonda düzgün konuşmayi öğren çocuklarını sokağa atanlarla kıyaslayamazsin ben geleceğini düşündüm kenarda o zamanin parasi var fakat şuan ki durumu anlatıyorum tabi Algılarımız farklı yönde olduğu için
Sadece siz değil eşinizin de aynı fikirde olması lazım. Misafirliğe gelen için kiralık araç tutmayı falan yeni duydum. Onun yerine cebine koysa parayı zaten bebeğe de para çıkacak demek ki. Buradaki üyelerle değil ama eşinizle algınız epey farklı, sıkıntı çıkaracak size bu

22 yaşindayim boş yapma
Ha 19 olmuşsun ha 22 olmuşsun ne fark etti şimdi? Anlattıklarına göre 2 kişi olsanız da zor geçinirsiniz üstüne bunu bilerek hamile kalmışsın, millete çemkirip boş yapma diyorsun. Daha kendini büyütememişsin ki bir de çocuk büyüteceksin onu maddi manevi yetiştireceksin. Sen bu kafayla buraya daha çok konu açarsın

Sadece siz değil eşinizin de aynı fikirde olması lazım. Misafirliğe gelen için kiralık araç tutmayı falan yeni duydum. Onun yerine cebine koysa parayı zaten bebeğe de para çıkacak demek ki. Buradaki üyelerle değil ama eşinizle algınız epey farklı, sıkıntı çıkaracak size bu
Hanımefendi doğru ama buraya içimi dökmek için yazdım hamile halimle strese daha çok girdim bazıları aşırı derecede kırıcı zaten istemesem korunurdum 2yil olucak evliyim bu sene çocuk duusundum toy moy yazıyorlar

Ha 19 olmuşsun ha 22 olmuşsun ne fark etti şimdi? Anlattıklarına göre 2 kişi olsanız da zor geçinirsiniz üstüne bunu bilerek hamile kalmışsın, millete çemkirip boş yapma diyorsun. Daha kendini büyütememişsin ki bir de çocuk büyüteceksin onu maddi manevi yetiştireceksin. Sen bu kafayla buraya daha çok konu açarsın
Toy yazmak ne kadar doğru bir şey?

Ben sana toy yazmadım ama şimdi yazıyorum, evet toysun. Hem yaş olarak hem düşünce yapın olarak. Hamilesin zaten polemiğe girmek istemiyorum, yerinde olsam kimseyle çatışıp bebeğimi huzursuz etmezdim. Allah analı babalı büyütsün başka da bir şey demiyorum.

Ben sana toy yazmadım ama şimdi yazıyorum, evet toysun. Hem yaş olarak hem düşünce yapın olarak. Hamilesin zaten polemiğe girmek istemiyorum, yerinde olsam kimseyle çatışıp bebeğimi huzursuz etmezdim. Allah analı babalı büyütsün başka da bir şey demiyorum.
Hayır size soruyorum bana biri toy yazdı toy yazmak ne kadar doğru bir şey diye sordum size yazan kişi siz degildiniz

Merhaba arkadaşlar 'Ankara da yaşıyoruz ve' büyük şehir olduğu için herşey pahalı her yerde de aynıdır biliyorum fakat geçinmek artık çok zor geliyor. yeni eve taşindik 2ay' önce kira 14₺ sürekli para bitiyor eşim günde iki paket sigara içiyor sadece sigarası var fakat bir şey de diyemiyorum .
Kendisi çalıştığı için hiç bir yerden gelirimiz yok eşim tek başına çalışıyor ben hamileyim hamileliğin son ayları.
Çalışırdım hamile olmasaydım'fakat olmuyor para dayanmıyor bitiyor ayın başında daha bir misafirimiz gelse eşim en iyi şekilde ağırlamak istiyor /fazlasından çok şey yapıyoruz fakat biz gitsek birine böyle karşılık alamıyoruz .bu yüzden çok tartıştım ama baktım üzülen ben oluyorum bana bir şey alsa diğer ay satıyoruz para kalmadığı için beynim patlıyor artık ya içimi dökmek istedim buraya.

Keşke bebekten önce biraz çalışıp birikim yapsaydınız ikinizde.

Toy bir hakaret değil. 19 değil 22 yaşında olunca da toylugunuzdan bir şey kaybetmiyorsunuz. Yaşınızı yanlış yazmanız da sizin hatanız. Nerden bilebilir üyeler doğrusunu?

Neyse iki yıllık evliyim demişsiniz ama daha yaşınız çok genç. İki değil 12 sene bile bekleyebilirdiniz. Madem geleceğini düşündünüz şu an neden bu kadar zordasınız ? Kenarda birikim varsa stres yapmanıza gerek yok.

Toy bir hakaret değil. 19 değil 22 yaşında olunca da toylugunuzdan bir şey kaybetmiyorsunuz. Yaşınızı yanlış yazmanız da sizin hatanız. Nerden bilebilir üyeler doğrusunu?

Neyse iki yıllık evliyim demişsiniz ama daha yaşınız çok genç. İki değil 12 sene bile bekleyebilirdiniz. Madem geleceğini düşündünüz şu an neden bu kadar zordasınız ? Kenarda birikim varsa stres yapmanıza gerek yok.
Kenarda birikim var sadece böyle masraf gittiğine ve hayatın zor olmasina stres yaptım sanırım

Bebeğiniz ayrı sizin ayrı birikiminiz varsa nasıl bukadar kötü olabilir durumunuz?
Bu eve girdimizden beri çünkü birikim yapamayız kiramiz fazla bu yüzden o birikimler önemli çocuk olacağı için kendimden kısıp birikim yapmıştık iyikide yaptık diyorum şükür

X