Popüler Konu PGT Yöntemi ile Başarılı Gebelik Elde Eden Var mı?

Canım ben de yaptırmadım büyük oğluma yaptırdım 46 xy çıktı. bu oğlumda 4 lü testim 10 da 1 down çıktı amniyo yaptırmadım. laparoskopik serklaj oldum suyum geldi tedavi oldum filan. çok şükür down değil dedi doğunca dr. 47 xyy önemsemedim. iyi görünüyor...
Merhabalar, cok uzun zaman olmus ama 47xyy ile ilgili bi sorun yasıyor mu acaba cocugunuz?

Evet tek seferde 34 yumurta toplandı 16 tanesi 3. Güne geldi. Süleyman tosuna gittim ben fulyada. Ve 2 tane pgt den sağlam geldi 2 si ngs yapıldı ve trizomi sonuç:KK43:. Transfer olamadm. Bende genetiks merkezde yaptırdm işte !!! Hakan berkil genetikçi ilgilendi ama bitane bile sağlam bulamadılar. Bizde başka bir merkez arıyoruz adamı arıyoruz (hakan) ulaşamıyoruz aptal sekreterler çıkıyor ve hiç bir bilgi vermiyorlar. Raporu bile biz istedik ısrarla ve yolladılar. Ben tavsiye etmem belkide olumsuz sonuç aldığımız için başka bir yer memorial ataşehir cem demirele gitmeyi düşünüyorum
merhaba canım bizde acıbademde biyopsi alınmış embryolarım. tek gen taraması için pgt önerdiler yani genetiks konusunda emin olamıyorum sizin taşıyıcı olarak ne tespit ettiler

X