Peynir bozulur mu kayınvalidemin uzatması

kusura bakmayın ama bence kalbiniz bozulmuş. Kadın düşünmüş göndermiş yetmemiş çöpe at bidaha getiririm demiş daha ne yapsın yani. Görümceniz de yatak örtüsü getirdi gıcık olmuştunuz daha önceki konuda. Onları sevmiyor olabilirsiniz ama bu tavrınız çok ayıp. Net ayıp etmişsiniz kv ve kp’e

Kızlar kv köyden taze peynir gönderdi
Eltime ,biz ve iki görümcem ,hepimize ayrı ayrı süt ve bir kilo kadar taze peynir ,beni arıyor ulaştımı peynir nasıl vs .benim peynirim acı ve bildiğiniz pembemsi renkler var arasında ,eşimde annemde tattı aynısını söylediler normalde gelince suya konur ve tuzlanır ama bozuk peynir bildiğin yani .. bende söyledim peynir acı ve rengi değişmiş köy otobüsü ile yollamıştı yoldan geldi direkt eltime ordan akşama aldık buz dolabına koymuştu o ..neyse onuda aramış o demiş ki çok güzeldi hatta bitti demiş kaynanam normalde iki evlat arasında ayrım yapar her şeyi bizden talep eder ama diğer büyük oğluna her şeyin iyisini verir .Bu kadar uzattığı için bende dedim demekki bize buzluktaki peyniri gönderdin ,diğerlerine taze yeni aldın dedim.. yok falan dedi kaynatamda oradan yok kızım aynı kişiden aldık içinde karıştı demekki falan dedi.. neyse gelirken alalım tekrar siz onu atın dedi kv . Ama bizi sevmediği için büyük ihtimal önceki peyniri gönderdi bende bir daha bana gönderme dedim yani her şeyi talep edip birde kötüsünü göndermesi çok sinirimi bozdu ..

Bence eltiniz daha kurnaz ve çöpede atsa güzel diyor uğraşmamak adına.
Biz yurt dışında yaşıyoruz kv eltilerimle illa birşey gönderir. Kötüde olsa teşekkür eder yine çöpe atarım. Ne tartışma olur nede mevzu uzar.

kusura bakmayın ama bence kalbiniz bozulmuş. Kadın düşünmüş göndermiş yetmemiş çöpe at bidaha getiririm demiş daha ne yapsın yani. Görümceniz de yatak örtüsü getirdi gıcık olmuştunuz daha önceki konuda. Onları sevmiyor olabilirsiniz ama bu tavrınız çok ayıp. Net ayıp etmişsiniz kv ve kp’e
Bana özellik bozul nasıl gelebiliyor Allah aşkına
Diğerlerinin kinde sıkıntı yol normalde her konuda ayrımcı bir insan zaten bu kişi

Özellikle bizim ki nasıl bozuk oluyor
Kayınvalidemi tanımıyorsunuz ah bir size yapılsa ve onu tanısanız
Yahu peynir bozuksa atın çöpe gitsin. Uğruna böyle çırpınmaya değer mi? Bozuk peynir göndererek ne ima ediyor olabilirler? Madem korkunç bir kadın neden göndereceği peynir ve süte minnet edip kavga ediyorsunuz?

Bana özellik bozul nasıl gelebiliyor Allah aşkına
Diğerlerinin kinde sıkıntı yol normalde her konuda ayrımcı bir insan zaten bu kişi
Eltin onlarla aynı apartmanda oturuyor. Tabii ki seninkinin bozulma ihtimali daha yüksek. Cidden bu ne fesatlık ya. İyi ki de benim çevremden biri değilsiniz. Her olaya bakışınız fesat. Valla böyle böyle kendi enerjinizi kirletiyotsunuz

Yok vermem valla bir daha gelirken getireyim falan da demem. Yazık kadına ya bir de alttan almış.
Valla oğlum 1 yaşında yemiyorum içmiyorum birikim yapıyorum, yeminle hayrına dağıtırım şöyle bir kadınla evlense. İnşallah aklı başında oğullarımız olur. Kadın üşenmemiş peynir için siteye girip konu açmış

Eltininki de bozuk gitmiş olma ihtimali yüksek ama eltinin uzulmesinler diye güzeldi hemen yedik bitti demesi de çok yüksek ihtimal. Bende olsam böyle yapardim o kdr ugrasmislar çünkü niye bozuk diyip uzeyim
Yani 1 kilo peynir hemen de bitmez. Muhtemelen onlarınki de bozulmuştur. Ayrıca, taze peynirler daha çabuk bozuluyor sanki.

X