peki ben ne zaman????

Morgxuxl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2007
885
10
43
dile kolay allahım tam 6 yıl oldu evleneli.... içimdeki anne olma arzusu kıpırdamaya başlayalı nerdeyse 6 yıl oldu..... ama ben hala anne değilim. yoruldum artık bu mücadeleden bazen alsam başımı çekip gitsem diyorum yoruldum artık insanların sözlerinden ve yoruldum artık başkalarının bebeklerinin kokusunu içime çekmekten ....
bir arkadaşımın hamile haberini duyduğumda allahım ben ne zaman demekten yoruldum ve artık vazgeçtim
üzgününm anneciğim demekki ben seni hak edecek kadar sabırlı değilmişim kendimi güçlü sanırdım ama ..... elimden ancak bu kadarı geliyor üzgünüm

canım lütfen pes etme bunu demek kolay bılıyorum ama uygulamak zor. bende 2,5 yıldır beklıyorum bendede ara ara pes edişler oluyo ama sabır sabır diyorum ve yola devam .inşallah bi gün gülecegız canım

En hayırlı zamanda ve kısa zamanda oluruz bizlerde inşallah.Öyle düşünme o annesine daha sağlıklı bi bebek olarak gelmeyi bekliyodur eminim.
Belkide nazlı bişi olcaktır kimbilir :KK66:

bi gelsın nazını bile yiycem onun onu cok sevıcem allahım hayırlı bebeklerımız hayırlı zamanda gelsın aminn

üzülme demek dile kolay biliyorum seni çok iyi anlıyorum çünkü derdimiz aynı bir bebek bende 2.5 senedir meleğimi bekliyorum 1 tüp bebek denemesi geçirdim ama malesef sonuç negatif ama pes etmedim şimdi ikinci denememi yapıyorum her insanın dünyada bir imtihanı vardır bizimkide bu

belki de hiçbir zaman.....

canım bu kadar umutsuz olmayalım bazen insan karamsar oluyo ama sonra yine bir yeşil ışık görüp ona doğru yürümek istiyosun...bende 6 yıllık ewliyim ve altı yıldır uğraşıyorum içmediğim hap kalmadı ....panik atak oldum antidepresanlar kullandım ...yaşım 24 ama görseniz 30 gibiyim ve öle hissediyorum...allahtan hayırlısını istemekten başka yapabilecek bişeyimiz yok gelecekse beklenen beklemeye değer.......allahım inşallah tez zaman da tüm isteyenlere nasip eder.............:1hug::1hug:

morgülcüm 6 sene olmuş..tamam uzun bir zaman ama bildiğim kadarıyla bu 6 yılın içinde sadece 2 aşılama deneyimin var...sende çok iyi biliyorsun ki tıp artık çok ilerledi...olmadı bunun tüp bebeği var be hayatım...kendi adıma artık normal yollarla olmayacağına kannat getirmiş durumdayım..bende Allah nasip kısmet ederse yaza tüp bebek düşünüyorum..napalım biz kul olarak elimizden geleni yapacaz,takdiri Allah'a birakıcaz...hepimiz yorulduk bıktık ve en kötüsü bu durumun ne zaman biteceği hakkında hiç birimizin bi fikri yok..senin dediğin gibi belki de hiç bir zaman...bu bilinmezlik zaten insanın geleceğe dair umutlarını yok eden en büyük faktör...bu zor günleri yaşayan herkese bol sabır diliyorum..Allah hepimizin yardımcısı olsun.....

Allahim Bize Ve Bizim Gibi Evlat Hasreti çekenlere Sen Hayirli Sağlikli Minik Minik Melekler Gönder önce Hayirlisini Diliyoruz Bazen Sikiliyoruz üzülüyoruz Ama Asla Isyan Zannetme Sadece Bir Melek Istiyoruz Meleğimizi Beklerken Sabrinida Ver Ya Rabbi Amiiiiiiin

Morgül canım elbet birgün bizde o mutluluğu yaşarız.. Bende 1kez aşılama yaptırdım ama maalesef olmadı bekliyoruz bakalımm.. Mikroenjeksiyon veya tüp bebek yaptırsan sorununuz ne? Dr lar ne diyor?

belki de hiçbir zaman.....

canim seni anliyorum ama pess etme bak ben 15 senedir bekliyorum bu kadar dayanacagimi bilemezdim ama zaman geciyor hep derdim ki ben cildiririm ama yasiyoruz iste.mevlam hayirli birer yavru hepimize verir insallah ANNE OLCAGIN GÜN YAKINDIR belki bilemeyiz,bilemezsin umutlarini asla yitirme.O güzel müjdeyi verecegimiz günü rabbim hepimize nasip etsin insallahYANIZ DEGILSIN TEKDE DEGILSIN

kızlar bugün haberleri izliyordum da çocuk esirgeme kurumunu gösterdiler Allah'ım o bebişlerin halini bir görseniz çocuk verilenler de çocukların kıymetini bilmiyorlar. Allah izin versinde bizde bebişlerimizi evlatlarımızı kucağımıza alıp onları sevgimizle yeşertelim..

morgül ben artık başkalarının bebeklerini sevemiyorum .Bir keresinde çok kötü bir bakış yakaladım inan kendimi cüzzamlı gibi hissettim.Resmen içim yandı.Ben küçüklüğümden beri çok severim çocukları.Onlarla vakit geçirmeye bayılırım.Ama artık uzak durmaya çalışıyorum.''ay ne şeker allah bağışlasın'' deyip kenara çekiliyorum.umudunu hiç kaybetme canım.Yaşımız geçmeden elimizden geldiği kadar çabalıcaz,ne gerekiyorsa yapıcaz.İnşallah biz de birgün kendi çocuklarımızı sevicez,doya doya koklıycaz,minicik ellerini öpücez.Allahım o günleri bize de nasip edicek.negatif sonucumu alalı daha bir hafta oldu acım o kadar tazeki ama birbirimize destek olarak bunların da üstesinden gelicez morgül.Pes etmiyoruz hep beraberiz canım çok öpüyorum :1hug:

Ne demek hiç bir zaman cancağzım
Rabbim hayırlısıyla gelmesini nasip edecek lütfen bu kadar ümitsiz olma.2008 in en tatlı annişi olacaksın..
Evet sen güçlüsün,çok güçlü olarak da bu süreci tamamlayacaksın Allahın izniyle..
:1hug:

:
dile kolay allahım tam 6 yıl oldu evleneli.... içimdeki anne olma arzusu kıpırdamaya başlayalı nerdeyse 6 yıl oldu..... ama ben hala anne değilim. yoruldum artık bu mücadeleden bazen alsam başımı çekip gitsem diyorum yoruldum artık insanların sözlerinden ve yoruldum artık başkalarının bebeklerinin kokusunu içime çekmekten ....
bir arkadaşımın hamile haberini duyduğumda allahım ben ne zaman demekten yoruldum ve artık vazgeçtim
üzgününm anneciğim demekki ben seni hak edecek kadar sabırlı değilmişim kendimi güçlü sanırdım ama ..... elimden ancak bu kadarı geliyor üzgünüm
:1no2: yapma arkadaşım 6yıl neki bak bende11 yıldır bekliyorum ve inan daha fazla bekleyenlerde vardır. bu hallerin normal zaman zaman olabilir lütfen uzun sürmesin toparla kendini. Şeniz

bende 3 yildir evliyim ve 2 senedir deniyoruz olmuyor ama biz en bastan esimde sperm olmadigini ögrendik ve yikildik ilk sene sok olduk tedaviye baslamadik,mart ayindan beri tedavi oluyoruz daha dogrusu doktora gidiyoruz,ilk önce sperm olmadigini ögrendik sonra esimde hepatit b cikti,sonra esime chromoson testi yapildi ve klinefelder 47xxy cikti,anlaycaginiz yikildik,3 hafta önce spermiogram yapildi tekrardan bakalim degisiklik varmi pazartesi belli olcak ve belki tese yoluylda sperm aranacak eger bu yolla bulunursa sansimiz var yoksa hic bir zaman anne olamiyacagim,bende cok yoruldum bunaldim,ailemle konusmuyorum o bi dert,maddi sikintimiz var o bi dert,belki hic cocugum olmayacak o bi dert kafam kaldirmiyor artik öbür dertlere insan gögüs geriyor ama bebek buna gücüm yok en cok onu istiyorum,normal yoldan hamile kalmaktan zaten vazgectim hic degilse tüp bebek icin kücük bir umut olsa onada raziyim ben

canım inşallah eşinde sperm bulunur sanada tüp bebek yolu görünür... İnşallah Allah kucaklarımızı boş bırakmaz

allah sevdiği kulunu yalvartırmış dualarında sevmediğine hemen verirmiş ki birdaha kapısına gelmesinde sesini duymasın diye bunda bile bilmediğimiz bi hayır olduğu apaçık bence ne olur yeterki ümidimizi kesmiyelim isyan etmeyelim inşallah arkadaşlar

X