Panikatak anksiyete okb depresyon yaşayanlar....

Benim vücudumda hastalık arama bedensel olarak geçti şimdi ruh hastalıklarına sardı şizofren miyim diye bir ara bir sürü psikiyatriste gittim sonra bipolara taktım kesin bipolarım ben diye teşhis koydum şuanda da psikoz belirtileri mi var psikotik miyim düşünceleri sardı belirtilerine bakıyorum ve çok korkuyorum artık belirti okumayacağım olursak olurum Allah kaderde yazdıysa istediğimiz kadar korkalım olur
Onları bende yasadm hatta esim bana bi anın bi anını tutmuyo deyince 1 hafta ben bipolarım diye ağlamstm sanki ölümcül bseymis gbi ama onları aştm şu şekilde oldu ;
Hastalığı kabullendim zor ama üstune gttim bipolarsam bipolarim napalm esimede dedim ben delirirsem beni brakirmisn diye sacmalama dedi öyle sey olurmu dedi ordan yüreklendim galiba

Benim vücudumda hastalık arama bedensel olarak geçti şimdi ruh hastalıklarına sardı şizofren miyim diye bir ara bir sürü psikiyatriste gittim sonra bipolara taktım kesin bipolarım ben diye teşhis koydum şuanda da psikoz belirtileri mi var psikotik miyim düşünceleri sardı belirtilerine bakıyorum ve çok korkuyorum artık belirti okumayacağım olursak olurum Allah kaderde yazdıysa istediğimiz kadar korkalım olur
Canım bende de vucumda hastalik arama var sürekli bir kontrol halindeyim affedersin hamile kaldigimda anal fissür oluşmuştu bende gerci bebegimin kalbi durdu kurtaj oldum ama o zaman ki çatlak arada kabiz oldugumda kanama yapıyor hele o aralar tuvalete gitmeye bile korkuyordum kac kere doktora gittim anal fissur dediler ama iste beynim almadi

Sana hicbsey yok diyecegim ama inanman zor cunkü bnde gögüslerimi kontrol ederken morartım maalesef hep kitle arıyorum icinde elime de hep bseyler geliyo 😰
Aynen canim 50 kere gidip bakiyorum aynada bakiyorum yatıp kontrol ediyorum esime de kontrol ettirdim hic bisey yok ne seklinde ne de tuhaf bisey ama bu igne batmasi beni olduruyor sabah aksam hic aklimdan cikmiyor bir gece uyurken rahatim
Sabah kalkar kalmaz bile gogsum sizlayacak diye uyaniyorum ya

Sana hicbsey yok diyecegim ama inanman zor cunkü bnde gögüslerimi kontrol ederken morartım maalesef hep kitle arıyorum icinde elime de hep bseyler geliyo 😰
Canim onlar süt bezeleri de olabilir cunku bir arada bende cok takmıştım onlara elime geliyordu megersem sut bezleriymis hatta o kadar bastırıyordum ki goguslerime artik bastirmaktan aciyordu
Bende cikolata kisti de var hatt ilk öğrendiğimde kanseriyim diye uyku uyuyamiyordum kac doktora gitmisimdir hatta bir doktor bana bu hastaliktan olme ihtimalin karsidan karşıya gecerken araba çarpma ihtimalinden daha az demisti

Onları bende yasadm hatta esim bana bi anın bi anını tutmuyo deyince 1 hafta ben bipolarım diye ağlamstm sanki ölümcül bseymis gbi ama onları aştm şu şekilde oldu ;
Hastalığı kabullendim zor ama üstune gttim bipolarsam bipolarim napalm esimede dedim ben delirirsem beni brakirmisn diye sacmalama dedi öyle sey olurmu dedi ordan yüreklendim galiba
Bende şimdi psikotik miyim korkusu başladı kendime teşhisi koydum ve çok korkuyorum

Canım bende de vucumda hastalik arama var sürekli bir kontrol halindeyim affedersin hamile kaldigimda anal fissür oluşmuştu bende gerci bebegimin kalbi durdu kurtaj oldum ama o zaman ki çatlak arada kabiz oldugumda kanama yapıyor hele o aralar tuvalete gitmeye bile korkuyordum kac kere doktora gittim anal fissur dediler ama iste beynim almadi
Ama korkmana gerek yok ki anal fissür makat girişinde çatlak ve kremle geçiyor bana da oldu çünkü oradan biliyorum inşallah sağlıkla bir evlat sahibi olursun canım ben de kürtaj oldum çok şükür evladım var ama ona layıkıyla bakamıyorum 😪

Bende şimdi psikotik miyim korkusu başladı kendime teşhisi koydum ve çok korkuyorum
Canim bir doktor arkadasim demisti ki internetten hastalik aratmayi birak oradaki cogu şey bilgi kirliliği demisti bas agrisina bile en kotu senaryolari yaziyorlar dedi örneğin yorgunluktan bile bas agrisi olabiliyorken internettekilerin genelde hepsi tumorden diye yazıyor dedi

Ama korkmana gerek yok ki anal fissür makat girişinde çatlak ve kremle geçiyor bana da oldu çünkü oradan biliyorum inşallah sağlıkla bir evlat sahibi olursun canım ben de kürtaj oldum çok şükür evladım var ama ona layıkıyla bakamıyorum 😪
Iste canim korkmama gerek yokda o zaman gelde onu bana anlat kaç ayim zehir oldu simdi iyiyim ama biri geçiyor başka hastalkk basliyor ya sanki bilerek gibi

Ins nasip olur ben bebek işini bile stresten yapamadigimi dusunuyorum cunku cikolata kisti ile hamile kalan bir suru kişi var

Bnm eşim bu durumumdan dolayı bebek istemiyor 😭 bnde olursa nasl bakarm diye korkudan kendime güvenemiyorum bide arada boyle bebegim oldugunu falan düsunuyorum gelecegi falan o an inanilmaz bi heyecan ve carpnti oluyo sizdede oluyomu bu acaba

Canim bir doktor arkadasim demisti ki internetten hastalik aratmayi birak oradaki cogu şey bilgi kirliliği demisti bas agrisina bile en kotu senaryolari yaziyorlar dedi örneğin yorgunluktan bile bas agrisi olabiliyorken internettekilerin genelde hepsi tumorden diye yazıyor dedi
Doğru benim gittiğim bir psikiyatri doktoru da bu akıllı telefonları çıkaranın Allah belasını versin dedi 3 5 bilgiyle geliyorsunuz kapımıza biz boşuna o kadar okuyoruz dedş

Bnm eşim bu durumumdan dolayı bebek istemiyor 😭 bnde olursa nasl bakarm diye korkudan kendime güvenemiyorum bide arada boyle bebegim oldugunu falan düsunuyorum gelecegi falan o an inanilmaz bi heyecan ve carpnti oluyo sizdede oluyomu bu acaba
Oyle olmuyor da canim ben de
Ama daha once kalbim sıkışıyordu surekli boyle aniden uzerine biri bastiriyor ve bir anlik nefesim kesiliyor gibi oluyordu onun icinde doktora gittim bisey cikmadi o zaman doktor bana demisti panik atak olabilir diye

Yok canım korkma Allah öyle bir yardım ediyor ki hem ağladım hem baktım bebeğime anksiyete mi gelmedi panikatak mı gelmedi insanlar gelip olumsuz olumsuz olayları anlatıyorlardı haberlerde duydukları o kadar korkuyordum ki ya ben de yaparsam kontrolümü kaybedersem cinnet geçirirsem diye okudum bildiğim süreleri okudum içimden bildiğim zikirleri çekerek gezdim Allah da yardım etti bak kızım 2buçuk yaşında çok şükür ben mi baktım kızıma hayır Yaradan Allahım bana gayret verdi ve baktım hiç unutmam kayınvalidem ve kaynatam gelmişlerdi bigün biraz uğradılar bebeği görmek için kötü bir rüya görmüş bir de onu anlattı bana kızım da beşikte ağladım 6 7 aylık bişeydi nasıl bakcam ben bu bebeğe ya bakamazsam diye hüngür hüngür ağladım kimse de doktora gidelim demedi gittim psikiyatriye aldım ilacımı içtim Allaha dua ettim ağladım ama bak büyüdü çok şükür o yüzden korkma gayret et benşm eşim de baştan istemiyordu 4 sene istemedi

Canım bak git madem mamografi çektir için rahat etsin Allah korusun benim bile çektirmem gerekiyor ananem meme kanserinden öldü benim 😪

Canım bak git madem mamografi çektir için rahat etsin Allah korusun benim bile çektirmem gerekiyor ananem meme kanserinden öldü benim 😪
Ya canim bence gerek yok arkadasin çekişmesine olsaydi şimdiye olurdu bence sut bezeleri ben yazar yazmaz anladim çünkü her doktordaki bir tetkik bizim gibi olanları tatmin etmiyor bir ay sonra başkası cikiyor 😔

X