Özel mesaj nasıl gönderilir.. Nasıl silinir ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

isabel

Kuzey Ege
Yönetici
Super Moderator
Anneler Kulübü
6 Mart 2012
17.731
27.143
48
Bir üyeye özel mesaj gönderebilir ya da pro üye iseniz birden fazla konuşmacı davet ederek grup sohbetleride yapabilirsiniz..Peki özel mesaj nasıl gönderilir ?

Öncelikle üye adınızın yanında bulunan gelen kutusuna tıklıyoruz.Açılan pencerede yeni konuşma başlat seçeneğini seçiyoruz.

6Untitled.png

* Böylelikle mesaj penceresi açılacaktır.

3Untitled.png

* Katılımcılar bölümüne mesaj göndermek istediğiniz üyenin adını yazıyoruz.
* Konu başlığını yazıyoruz ki konu başlığı yazmadan mesaj gönderemezsiniz.
*Mesaj paneline mesajımızı yazıyoruz.
*Mesajımız bittikten sonra özel mesaj göndere tıkladığımızda mesajımız gönderilmiş olacaktır.
7Untitled.png

Özel mesaj ile birebir konuşabileceğimiz gibi eğer pro üye iseniz birden fazla katılımcı ile grup sohbetleride yapabılırız.

Konuşmaya başkalarının davet edilmesine izin ver seçeneğini işaretlediğimizde sonradanda katılımcı ekleyebiliriz konuşmaya.Yanlız konuşmadan ayrıldıktan sonra bir daha aynı konuşmaya dahil olamıyoruz..

5Untitled.png

Bazı üyeler özel mesaj gönderemeyebilirsiniz.Bunun sebebi üyenin gizlilik ayarları -
Sizinle özel konuşma yapabilir

Sadece Üyeler Sadece İzlediğiniz Üyeler şeklinde ayarlandığından mesaj gönderemezsiniz.Aynı şekilde sizde gizlilikten özel mesaj gönderim seçeneğinizi ayarlayabilirsiniz..

12Untitled.png

Butun ozel mesajlarınızı gelen kutusuna sonrada hepsını gostere tıklarsak gorebılırız.
Bir özel mesajı silme ya da konuşmadan ayrılma işlemi için ise ;
Butun mesajlarınızın acık oldugu sayfada ya tek bır mesajı sılmek ısteyebılır yada bırden fazla mesajı sılmek ısteyebılırız.Tek bır mesajı sılmek ıstedıgımızde ılgılı mesajın yanındakı secenegı ısaretlıyoruz.Kucuk bır pencere acılacaktır ve dıger eylemlerı sectıgımızde o mesaj ıle ılgılı yapmak ıstedıgımız ıslemı uygulayabılırız.

10Untitled.png

Ya da tek tek mesajların yanındakı kutucugu ısaretleyıp sonra sayfanın en altındakı secılen mesajlar kısmına gıdıp secılen butun mesajları sılebılır veya yapmak ıstedıgımız ıslemı uygulayabılırız...

11Untitled.png

Özel mesajı silmenin bir başka yolu mesajın içinde iken sağ üst köşedeki ''konuşmadan ayrıl '' seçeneğine tıklıyoruz ve bir pencere açılıyor.Burda iki seçenek mevcut

- Gelecek mesajları kabul et ( Bu konuşmadan ayrılacak,mesaj silinecek fakat bu üye ile yeni konuşmalarbyapabileceksiniz)
-Gelecek mesajları yok say (Bu konuşmadan ayrılacak,mesaj silinecek fakat bu üye bundan sonra size mesaj gönderdiğinde göremeyeceksiniz)

Bunlardan istediğinizi seçip alttaki konuşmadan ayrıla tıkladığımızda mesaj silinmiş olacaktır..

8Untitled.png

9Untitled.png

merhaba,
siteyi sıklıkla takip ediyorum, ancak özel mesajları tek tek silebilmenin de mümkün olduğu bir özellik eklenemez mi? konuşmadan ayrıl diyince bütün mesajlar gidiyor, oysaki bazılarını silmek istiyorum.

merhaba,
siteyi sıklıkla takip ediyorum, ancak özel mesajları tek tek silebilmenin de mümkün olduğu bir özellik eklenemez mi? konuşmadan ayrıl diyince bütün mesajlar gidiyor, oysaki bazılarını silmek istiyorum.

Merhaba
Bu ozellik mevcut zaten.Yukaridada anlatilmistir.Silmek istediginiz mesajlarin yanindaki kutucugu isaretleyip en altta secili mesajlar ile ilgili islem yapabilirsiniz.Ama istediginiz bir ozel mesaj icindeki mesajlari silmekse onlari silemezsiniz maalesef.

Özel mesaj gönderımının açık olmaaını istiyorum ama beceremedım.kurcalasım epey ama açamadım.ne yapabılırm

Özel mesaj gönderımının açık olmaaını istiyorum ama beceremedım.kurcalasım epey ama açamadım.ne yapabılırm

Özelden sormuşsunuz orda açıkladım.Özel mesajlarınıza bakınız lütfen.Hala sorun yaşarsanız bakarız tekrar.Ama verdiğim ayarlar sorununuzu çözecektir eminim..

Merhaba. Özel konusmada mesaj sildiğimiz takdirde ayni mesaj karsimizdaki kişiden de siliniyor mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X