Engel olamadım sevgime,onu unutamıyorum

Eliff

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2010
147
1
Kızlaar okursanız çok seviniriz lütfen bi okuyun sonuna kadaaaaar nolur, tarafsız bakış açısına ihtiyacımız var , şimdiden teşekkür ederiz. Arkadaşım üye olmadığı için burdan yazıyoruz.
İsimler yerine başka isim kullanıyoruz haberiniz olsun.
Bundan bir buçuk sene önce sevdiğim çocuğu bi kafede gördüm o zaman ikimizde birbirimizi tanımıyoduk, o an orda göz göze geldik ve ben çok etkilendim.Okula gittiğimde en yakın arkadşıma dahi çok etkilendiğimi anlattım.Öyle bi şey oldu ki 1 gün sonra öğle arası bu çocukla tekrar karşılaştık çok şaşırmıştım yemeğe gittiğim arkadaşlaırmdan biri onun adını bildiğini söyledi. Adını duyduktan sonra kim olduğunu anladım, meğer isim olarak tanıyomuşum zaten ama daha önce hiç görmemiştim.
Bu olaylardan sonra cumartesi günüydü hiç unutmam , dershaneye gittim 1 hafta içinde tamamen şans eseri 3 defa karşılaştık.Ama tanışmıyorduk 1 yıl boyunca abartmıyorum tam 1 yıl boyunca onu bekledim o hiç bi şekilde hislerimi belli etmedim edemedim çünkü böyle şeyleri erkeklerin yapması gerektiğini düşünüyorum her neyse 1 yıl sonra onun gittiği okulu kazandım (bu arada benden 1 yaş büyük)Zaten okula başlamadan beni face de ekledi ve konuştuk okul başladığında okuldada selamlaştık, konuştuk ve konuştuktan 5 gün sonra çıkmaya başladık - ama kızlar beni yanlıs anlamayın lütfen 1 yıl içinde onunla ilgili her şeyi öğrenmiştim ve içim rahattı zaten bu arada çıktığım ilk insan , o benim ilk aşkım :) -
Neyse bi zçıkmaya başladık ilk günler ilk ilişkim olduğu için çok zorlandım her şeyi kafama taktım küçük şeyleri büyüttüm , sanki 1 yıl beklediğim çocuk değil de zorla çık demişler gibi oldu ama sevgimde hiç azalma olmadı.
İlişkinin ilk zamanlarında böyle şeylerin olabileceğini öğrenince bekledim , o günleri atlattım daha sonra ilişkimiz çok güzel gidiyodu ama benim sevgim onun sevgisinden çok fazlaydı ya da verdiğim değer çok daha fazlaydı. Bu arada onun kişiliğinden bahsetmek istiyorum ;

Bana göre o sevgisini dışarıya göstermez, bi insanın gözünde değerli hale gelebilmesi için çok zaman geçirmek gerekir ve zor bağlanan biri , kötü özelliklerinden biri de kendini ön planda görmesi , bencilliğinin arada devreye girmesi. Değer verse bile bunu dışarıya yansıtamaması beni çok üzüyo ilişkimizde de bu yüzden çok olay yaşadık . Bi şeyleri elde etmek için gerekli çabayı da gösteryemeyen biri. Ama bi o kadarda durması gereken yeri bilir, saygılıdır, değer verdiğim özel günlere dikkat eder çok şükür onu yapar yani :KK70: yaşadıklarıma geri dönüyoruum ;

Açık konuşmak gerekirse ben çok kaprisli bi insanım bunun önüne geçemiyorum ama bu kapris onu çok sevdiğim için . İlişkimizde çok kavga ettik ama kavgaların sonunda her zaman bi şey oldu ve barıştık , biz böylece daha da bağlandık . - daha doğrusu o da bağlandı mı bilmiyorum-

ilişkimiz 3 ay sürdü ilk 2 ay alışkanlık olmuştu beni yemeğe çıkarırdı ama son ayımızda müzik provoları öğle arasına denk geldiği için yemeğe çıkmamaya başladık. ama şöyle düşünüyorum bana zaman ayırması gerekirdi bi şekilde bi arada ya da yanlış düşünüyosam söyleyin ?

Ben onu çok sevdiğim için bu ayrılık çok üzdü beni çok yaraladı ama ayrılırken ikimizde istedik çünkü en ufak şeyden kavga eder olmuştuk çok yıprattık birbirmizi son kavgalarımızda. Ayrıldıktan sonra birbirimizden kopamadık, bi bağ vardı aramızda. Yarı yıl tatilinde okul gezisi ile yurt dışına gittik bu biz çıkarken ayarlanmıştı zaten ama geziye giderken ayrıydık gezide ikimiz de ayrı gruplarda takıldık , orda bi çocuk bana ilgi gösterdi bu ilginin onun hoşuna gitmediğini anlamıştım ama ondan sonra bana bu kadar ilgi gösterilmesi çok hoşuma gitmişti. Bu bana gösterilen ilgiyi fark edip gece oda kapısına geldi yaptıkları için özür diledi beni unutamadığını bi daha denemek istediğini söyledi ama ben o çocuğun bile bu ilgiyi gösterip eski sevgilimin sevse dahi yarısı kadar ilgi göstermemesi karşısında çıkmamam gerektiğini , tekrar üzülmek istemediğimi düşündüm ve teklifi reddettim ama kibar bi şekilde yani her şeye karşı bi açık kapı bırakmıştım.

Gezi bittikten sonra bana ilgi gösteren çocukla konuştum , daha doğrusu o benimle konuştu ama o kadar ciddi bi şekilde değil. Her neyse ben yine eski sevgilimi unutamadığımı fark ettim ve onunla bi konuşma yaptım biz bu konuşmadan sonra tekrar çıkmaya başladık Bu ilişkimiz 1 ay bile sürmedi.Bu 2. çıkışımızda ben okuluna gelmeden önce başka bi kızdan hoşlanmış olduğunu öğrendim sinirlerime hakim olamadım , merak edip hala içinde bi şey olup olmadığını sordum o da 1. ayrılmamız ve 2. çıkışımış arasında tekrar onunla konuştuklarını ama bunun sadece o an olup içindekilerin bittiğini söyledi dürüst biridir içimi rahatlatmıştı gerçekten.2. çıkışımızdaki ayrılma sebebimiz kavga etmeyelim diye çok tuttuk kendimizi ama olmadı bu kez içimizde kaldıkça uzaklaştık böylece yine ortak bi kararla ayrıldık.
Ayrıldıktan 1 hafta sonra yine onu çok özlediğimi fark ettim onun da bana karşı içindekilerin bitmediğinden emindim bakışların anlıyodum beni gerçekten sevdiğini belli ediyodu ama o mantıklarıyla hareket etmeyi seçen bi insan olduğu için kalbini seçmez hep mantığa gider :2:

Biz 3 aydır ayrıyız bu zamanda olanları anlatıp işte fikrinizi almak istiyorum

Biz ayrıldıktan 1 ay kadar sonra eski sevgilimin en yakın arkadaşıyla samimi oldum ama arkadaşça ama eski sevgilim bunun arkadaşça olmadığını düşünüp kıskançlıktan kudurdu kebut! :KK70: ama şunu bi türlü anlamıyodu en yakın arkadaşı benim en yakın arkadaşımı seviyodu ben de onların arasını yapmak için konuşuyodum ama dedim ya anlamadı kıskançlığından bana resmen geri döndü gibi ama en yakın arkadaşı ile yakın olmadan başka bi kızla konuştuğunu öğrendim ama kızı sevdiği için değil hani takılmak için gibi olur ya o yüzden konuşmuş bi de bunun yanında hatırlarsınız 2 çıkışımız arasında bi kızdan bahsetmiştim ben okula gelmeden hoşlandığı onunla da konuşmuş ! :O Ama bunları bilmeme rağmen içimdekilere engel olamadım o da engel olamadı onun da içindekiler bitmemişti. Böyle anlatıyorum ama bunların hepsi iki günde gerçekleşmedi normalde çapkın biri değildir.

Bu olaylar sırasında ben çok ağladım çok üzüldüm arkadaşlarım da onu unutmam gerektiğini söyledikçe ben iyice kötü oldum. Dedim ya engel olamadım sevgime , onu unutamıyorum . Hislerimizin karşılıklı olduğunu biliyorum yani çünkü. Özel konuşmalarımızda zaten bunu belli ediyo. Bi de şu var biz eylülden beri tanışıyoruz ayrı kaldığımız zamanlarda bile mutlaka bi bahane bukup konuştuk , bu tartışma bile olsa özlediğimizi belli ettik. Her neyse daha fazla uzatmadan sizden şuna bi yorum yapmanızı isitiyorum ,
Bir hafta önce benim de aklımdaydı ama bana söyleyen o oldu en azından arkadaş olalım gibi , bi de arkadaş olucaktık bunu deneyelim dedik ama biz arkadaşken de hep onun aklında benim onu seviyo olmam vardı , aklımda çıkma olayı varmış gibiydi oysa ki ben bi arkadaşlık süreci yaşamak istemiştim flört değil gerçek bi arkadaşlık ama bu onu anlamadı sanırım. o benden önce hoşlandığı kız ona bu sırada mesaj atmış eski sevgilim de soğuk da olsa cevap atmış şimdi ben ona mesaj atmıyorum o da ben atmadan atmıyo ama pazartesi günü bi arkadaşımıza doğum günü düzenledim yani davet mesajlarını ben atmıştım sıra ondaydı artık . Bu sırada biz yine küçük bi tartışma yaşadık kaprislerimi çekemezmiş , ama sevmiyorum da demiyo . Şİmdi napıyım ben o arada konuştuğu kız gerçekten problem benim için lütfen bana fikir verin ne yapmam gerek seviyorum ???:KK50:

Eğer derdine derman arıyorsan 2 satırla anlatılabilcek şeyleri tüm detaylarına varana kadar anlatmana gerek yok, öncelikle bu aklında bulunsun.

Şİmdi gelelim derdine;

Bu çocuk senin ilk aşkın olduğu için fazla önemsiyorsun ve ondan başkasını düşünemiyorsun.
İlerde bu çocukla çok iyi bir geleceğin de olabilir belki de olmayabilir.
Ama hayatını bir kişiye endekslemen zaman kaybına yol açar, etrafındaki kısmetleri görmezsin.
Zaten olacağı varsa olur
Bana kalırsa hiç arkadaş bille olma bağlantını kopar çünkü onla konuştuğun müddetçe diğerlerini görmiceksin
Oysa o dışarıya açık durumda bulduğu anda da seni iplemicektir.
Ne de olsa sen ona aşıksın ve elindesin.

Eğer derdine derman arıyorsan 2 satırla anlatılabilcek şeyleri tüm detaylarına varana kadar anlatmana gerek yok, öncelikle bu aklında bulunsun.

Şİmdi gelelim derdine;

Bu çocuk senin ilk aşkın olduğu için fazla önemsiyorsun ve ondan başkasını düşünemiyorsun.
İlerde bu çocukla çok iyi bir geleceğin de olabilir belki de olmayabilir.
Ama hayatını bir kişiye endekslemen zaman kaybına yol açar, etrafındaki kısmetleri görmezsin.
Zaten olacağı varsa olur
Bana kalırsa hiç arkadaş bille olma bağlantını kopar çünkü onla konuştuğun müddetçe diğerlerini görmiceksin
Oysa o dışarıya açık durumda bulduğu anda da seni iplemicektir.
Ne de olsa sen ona aşıksın ve elindesin.

Okuduğun için öcelikle çoook teşekkür ederim , haklısın biraz fazla ayrıntı olmuş ama dedim ya elimde değil her ayrınıtısını dahi yazmak istedim.
söylediklerin çok doğru evet ilk aşkım olduğu için bu kadar önemsiyorum galiba ama dedim ya seviyorum nasıl olucak bu ya da başka bi yolu yok mu onu bağlamanın ?

Konu içeriği nedeniyle "Aşk acısı çekenler" başlığına taşındı.
Lütfen konuları ilgili başlıklara açalım.

Ayrıca konu başlığınız içeriği yansıtmadığı için değiştirildi.
Lütfen içerik anlatan başlıklar seçiniz.

Okuduğun için öcelikle çoook teşekkür ederim , haklısın biraz fazla ayrıntı olmuş ama dedim ya elimde değil her ayrınıtısını dahi yazmak istedim.
söylediklerin çok doğru evet ilk aşkım olduğu için bu kadar önemsiyorum galiba ama dedim ya seviyorum nasıl olucak bu ya da başka bi yolu yok mu onu bağlamanın ?

Sevdiğin kişinin yaşını bilmiyorum ama davranışlarından şunu anladım

O seni çantada keklik biliyor. Ve erkekler kovalamayı severler. Belkide sen onu bırakıp başkasıyla bir ilişki yaşadığında o peşinden koşucak ama o zaman da sen ona bakmicaksın.

Sevdiğin kişinin yaşını bilmiyorum ama davranışlarından şunu anladım

O seni çantada keklik biliyor. Ve erkekler kovalamayı severler. Belkide sen onu bırakıp başkasıyla bir ilişki yaşadığında o peşinden koşucak ama o zaman da sen ona bakmicaksın.

Biz bu yazıyı arkadaşımla yazmıştık onun hikayesi şimdi gitmek zorunda kaldı , evet ben de öyle diyorum ona hani sen kaçtığın an o sana geliyo diye ama zaten şu an çıkmam bi daha diyo fakat ilk aşkı olduğu için böyle bi kopamama durumu var bi de alışmışlık

Biz bu yazıyı arkadaşımla yazmıştık onun hikayesi şimdi gitmek zorunda kaldı , evet ben de öyle diyorum ona hani sen kaçtığın an o sana geliyo diye ama zaten şu an çıkmam bi daha diyo fakat ilk aşkı olduğu için böyle bi kopamama durumu var bi de alışmışlık

İnsan zamanla nelere alışır.
Yıllar sonra eşinden ayrılıp evlenen varken bunları düşünmek saçma
Önce kafasında bitirmesi, bunu gerçekten istemesi lazım

İnsan zamanla nelere alışır.
Yıllar sonra eşinden ayrılıp evlenen varken bunları düşünmek saçma
Önce kafasında bitirmesi, bunu gerçekten istemesi lazım

ben hikayeyi yaşayan kişiyim. evet kafamda bitirmem gerek ama yapamıyorum bitmesini kabullenemiyorum :KK43:

X