Öz ailemi bulmak istiyorum

yıllar önce izmirde bir bankacı kız ölmüştü
galiba onu da sevgilisi öldürmüştü
gayet varlıklı eğitimli bir ailenin tek evlatlık çocuğuydu
kendi de bankacı kendi birikimi de var
o çocuğuna sahip çıkmayan anne gelip kızın ,ananın, babanın tüm malına mülküne utanmadan sahip çıkmıştı
hala unutmam

ahanda buldum
birazcık yanlış hatırlamışım

Hemsire kılığına girmiş aslında erkek olan ama gerçek hayatta herkesin kadın bildiği birisiydi evet. bu şekilde açıklanmıştı. Hatta herkes bağlanmıştı nasıl olur o x ablaydi diye. Baya lohusa kıyafetleri kafasında kırmızı kurdelesini bağlamış pozları vardı kaçırdığı bebekle kendi doğurdu diye aktarmış insanlara. Eşi de hatta bende bizim kızımız diye biliyordum falan dedi ama buna kimse inanmamisti. Çünkü erkek vücut bütünlüğüne sahip birisiymis aslında o kişi. Vefat etmiş bu olaylar ortaya çıkmadan bikac sene önce. Evlat olarak büyüttüğü kızıda cenazeyi morgta görünce şok olms o şekilde ogrenmis annesi diye bildiği kişinin annesi olmadığını, erkek olduğunu falan. Benim izlediğim bu sekildeydi sanırım sizde aynısını diyorsunuz çünkü Müge de başka bu şekilde bı olay olmadı diye biliyorum sıkı takipcisiyim
Ay o ne be

Hikayede baba rolündeki adam ile cinsiyet değiştirdiğini iddia eden kişi birlikte yasiyorlar. Herkes kadinin trans oldugunu düşünüyor. Mahalleli de biliyor ama alkol masasi harici dile gelmiyor.

Nasil karar veriyorlarsa bebek kaçırıyorlar.

Dümenleri belli olmasın diye lohusa yatağına varana kadar hazirlaniyor. Etrafa dogum yaptim diyor. Bunu dedigine gore hamileyim hamileyim de demiştir.

Koca durumundaki her şeyi biliyor. Karım dedigu kisinin penisi oldugunu da sakalı çıktığını da biliyor. Ama çocuk kaçırmasina yardim ve yataklik etmiş olmamak için "ben kadin saniyordum" diye inkar ediyor.

Adamin inkar etmesinin altinda ceza alma korkusu var yani.
ay allahım hele bir kadın çıkmıştı
ben daha bir şeye şaşırmam diyordum o olaydan sonra hayatta her şey olabilir diyorum
roman bir kadın gelmişti,roman bir ailede büyümüş evlenmiş kendi çocukları da olmuş
ama kadın herşeyiyle bir roman,kıyafeti konuşması tavırları
bir de şen şakrak eğlenceli bir kadın
ailesini arıyordu
sonra ortaya çıktı ki hiç kimsenin kadından haberi yok
öz anne babasının bile:skandal:
aslında anne babası nişanlıymış ,anne hamile kalmış,annenin kendi ailesinden biri hastanede çocuk öldü demiş ,çocuğu da özellikle gidip roman mahallesine vermiş,hatta ben romanları çok severim ailesi yok siz büyütün falan demiş
daha sonra anne-baba evlenmiş başka çocukları olmuş yaşayıp gitmişler
kadın mügeye çıkınca o ailedeki kişi kardeşlerine söylüyor öyle ortaya çıkıyor
kardeşler şok aile şok mügedekiler şok ben ayrı şok
babası bir çocuğu daha olduğunu hiç bilmeden ölmüş anne de çok hasta böyle duymasın dediler
kardeşler geldi sonra romanlıkla alakaları yok tabi,bambaşka insanlar
bu resmen bir insanın hayatını çalmak ,bambaşka bir yere sürüklemek
bunu yapan nasıl yaptı nasıl cesaret etti nasıl vicdanına sığdı hala inanamıyorum

ben daha bir şeye şaşırmam diyordum o olaydan sonra hayatta her şey olabilir diyorum
roman bir kadın gelmişti,roman bir ailede büyümüş evlenmiş kendi çocukları da olmuş
ailesini arıyordu
aslında anne babası nişanlıymış ,anne hamile kalmış,annenin kendi ailesinden biri hastanede çocuk öldü demiş ,çocuğu da özellikle gidip roman mahallesine vermiş,hatta ben romanları çok severim ailesi yok siz büyütün falan demiş
babası bir çocuğu daha olduğunu hiç bilmeden ölmüş anne de çok hasta böyle duymasın dediler
bunu yapan nasıl yaptı nasıl cesaret etti nasıl vicdanına sığdı hala inanamıyorum

Bazı insanlar cidden hasta yazacak şey bulamadım🙄

Merhaba ben 28 yaşındayım öz ailem olarak bildiğim insanların öz olmadıklarını öğrendim ve evliyim 1 seneden fazladır ne onlar beni arıyor soruyor nede ben ve öz olmadıklarını öğrendim zaten onlarla hep çok kötü şeyler yaşadım evlendim annem ayrılmam için büyü dahi yaptı yani hayatım hep kötü üzücü olaylarla geçti çocukluk döneminden şimdiye kadar hep öz olmadıklarını düşünüyordum hissediyordum onlarada söylüyordum tepkileri baya tuhaf oluyordu şimdi ben öz ailemi bulmak istiyorum fakat DNA testi için maddi sıkıntılar var büyük olarakta 1 kişi bile yok etrafimda aile akraba hiç kimse aramıyor sormuyor soracak kimsem yok öz ailem kim diye nasıl öğrenebilirim nasıl bir yol izleyebilirim lütfen ALLAH rızası için bu konu hakkında yardımcı olun
Müge anliya git

Gerçek ailenizle ilgili bilmeden olumsuz yorum yapmak doğru değil sonuçta ne olduğunu bilmiyoruz belki öldüler.

28 yaşına kadar öz aileniz yanınızda olmamış. Bundan sonra olsa ne olur? Kendi çekirdek ailenize odaklanmanızı öneririm.
Evlatlık mı verildi kaçırıldı mı bilmek isteyebilir insan. 28-29 sene önce herşey çok kolaydı. Bilgisayar kaydı arşivi olmadığı için böyle suçlar kolay gizleniyordu. Memur kağıda evrağa ne yazarsa o.

Gelinden intikam almak için çocuğu başkasına veren veya oğullarının kızlarının gayrimeşru çocuğunu yok eden
aile-kayınaile duysam hiç şaşırmam mesela. Çocuğu olanın çocuğu olmayana çerez ikram eder gibi çocuk verdiği bir gelenek vardı bizim toplumda. Şimdi kolay olmuyor ama eskiden fabrika gibi al sana çocuk. Belki annenin haberi bile yokken verdiler, ben de öğrenmek isterdim ama uzaktan.

Evlatlık verilmişsem ve gerçek ailem yerinde yurdunda mutluysa Allah onları bildiği gibi yapsın derim iletişime bile geçmem ama ya kaçırılmışsam bunu bilmek farklı düşündürür bana.

Evlatlık olduğunuzu nerden ve nasıl öğrendiniz? Aynı şekilde diğer detayları da öğrenemez misiniz? Nasıl emin oldunuz? Büyü ne alaka? Konu fake mi? Hiçbir detay yok sansasyon yaratsın diye konu açmışsınız ama trans anne sizden daha çok ilgi çekmiş 🤣

Benim kafam asla orayı anlamadi trans olan nasil seks yaptılar da hamileyim dedi karanlıkta mi yapti 1 seferi gectim 2 3 vs vs hic mi kocasiyim diyen adam hic mi bir bayanın edep yerini gormedi .. evlatlık aldığı bebeğin altını da mi değiştirmedi..
trans da değildi o olaydaki, cinsiyet değiştirdiğinde yapay vajina dışarıdan görünüm olarak aynı oluyormuş doktor arkadaşıma danışmıştım. Hadi diyelim böyle olsa adam anlamadı. Ama bu konuda kadın bildiğin adamdı, erkek cinsel organları yerinde duran yani. O yüzden kocaya da kimse inanmadı.

ailesini arıyordu
Bunu hatirlayamadim. Konudan bir isim hatırlıyor musunuz?

Bu konuda konu sahibi nasıl evlatlık olduğundan emin olmuş anlamadım. Ama mügede gürsel olayı vardı. Çocuğu dilenciler kaçırıp başka bir aileye evlatlık veriyorlardı. Asıl aile 20 yıl sonra buluyordu. Film gibiydi. Asıl aileye çok üzülmüştüm. Hatta olaylara dayanamayıp boşanma aşamasına gelmişlerdi.

Merhaba ben 28 yaşındayım öz ailem olarak bildiğim insanların öz olmadıklarını öğrendim ve evliyim 1 seneden fazladır ne onlar beni arıyor soruyor nede ben ve öz olmadıklarını öğrendim zaten onlarla hep çok kötü şeyler yaşadım evlendim annem ayrılmam için büyü dahi yaptı yani hayatım hep kötü üzücü olaylarla geçti çocukluk döneminden şimdiye kadar hep öz olmadıklarını düşünüyordum hissediyordum onlarada söylüyordum tepkileri baya tuhaf oluyordu şimdi ben öz ailemi bulmak istiyorum fakat DNA testi için maddi sıkıntılar var büyük olarakta 1 kişi bile yok etrafimda aile akraba hiç kimse aramıyor sormuyor soracak kimsem yok öz ailem kim diye nasıl öğrenebilirim nasıl bir yol izleyebilirim lütfen ALLAH rızası için bu konu hakkında yardımcı olun
E devletten soy agaciniza baktınız mı

ahanda buldum
birazcık yanlış hatırlamışım
Nasıl oluyor ya sinir oldum 😡 Kişi evlat edinilince kendi anne babasının çocuk üzerinde yine de hakkı oluyor mu yani

Nasıl oluyor ya sinir oldum 😡 Kişi evlat edinilince kendi anne babasının çocuk üzerinde yine de hakkı oluyor mu yani
haberde yazana göre mahkemeye bile gerek kalmamış direk verilmiş
ben bu olayı çok şaşırdığım için o zamandan hatırlıyorum
sonrasında bi gelişme oldu mu bilmiyorum

haberde yazana göre mahkemeye bile gerek kalmamış direk verilmiş
ben bu olayı çok şaşırdığım için o zamandan hatırlıyorum
sonrasında bi gelişme oldu mu bilmiyorum
Çocuk doğarken vicdansız olan anne ölünce de vicdansız.
Okudum haberi,kız vasiyet yazmadığı için böyle olmus

Son düzenleme:
ailesini arıyordu

Bunu hatirlayamadim. Konudan bir isim hatırlıyor musunuz?

şu hakkımı nasıl ödersiniz bilmiyorum artık:eğlence:

X