Öz ailemi bulmak istiyorum

Üvey ailenizin akrabalarından birilerine sorun. İlla bilen vardır. Oralardan ipucunu bulursunuz. Doğum belgesi bilmem ki devlette var mıdır. Bir devlet kuruluşuna başvurup neler yapabileceğinizi de öğrenebilirsiniz.
Dogum belgesi 2000'li yıllardan sonra doğanlar için ulaşılabilir bir şey. Önceki senelerde doğanlarin hastaneye direkt başvuru yapmasi gerekiyor.

Ben aramazdım. İyi olsalar bırakmazlardı bebeklerini.
Bizim ailede bir evlatlık alınan çocuk vardı. Ailesi ciddi anlamda fakir, gecekonduda ekmek zor bulan bir aileydi. Çocuk onuncu çocuktu. O dokuz kardeşin de eminim o yokluktan kendilerini kurtarmaları zordur. Yani arasa öz ailesini belki maddi manevi dert edinecekti.

töbe töbe adam adamla evlenmiş kadın mı sanmış🙄
O kadar karışık mesele ki. Özetleri var nette. Link paylaşmak yasak sanırım. Yoksa atardım. Ameliyat olmuş sanırım. Ben olmadı sanmıştım.

Bu adam bir gün askere gidiyorum diye gitmiş. Gidiş o gidiş. Bir yerde yaşamaya başlamış. Sakalları çıkınca birileri uyanmış ve mekan değiştirmiş. Şükran Aktaş'ın kimliğiyle dolaşmış bir süre. Çalmış ya da bulmuş. İstanbul Tıp Fakültesi (nam-ı diğer Çapa)'nde hemşire olarak bile çalışmış. Kızı sanırım oradan bulmuş. Kocası da çocuğu kendinden sanmış. Bu Handan bir gün ölünce ölümü şüpheli diye İTF'ye adli bilimlere gönderiliyor. Sürpriiiiz! Aslında erkekmiş ve adı Nail'miş :skandal: Kocası nasıl anlamamışsa ama bebeğimiz oldu deyip durmuş. Kızı zaten şok olmuş. Anne dediği Nail amca çıkmış.

Hemsire kılığına girmiş aslında erkek olan ama gerçek hayatta herkesin kadın bildiği birisiydi evet. bu şekilde açıklanmıştı. Hatta herkes bağlanmıştı nasıl olur o x ablaydi diye. Baya lohusa kıyafetleri kafasında kırmızı kurdelesini bağlamış pozları vardı kaçırdığı bebekle kendi doğurdu diye aktarmış insanlara. Eşi de hatta bende bizim kızımız diye biliyordum falan dedi ama buna kimse inanmamisti. Çünkü erkek vücut bütünlüğüne sahip birisiymis aslında o kişi. Vefat etmiş bu olaylar ortaya çıkmadan bikac sene önce. Evlat olarak büyüttüğü kızıda cenazeyi morgta görünce şok olms o şekilde ogrenmis annesi diye bildiği kişinin annesi olmadığını, erkek olduğunu falan. Benim izlediğim bu sekildeydi sanırım sizde aynısını diyorsunuz çünkü Müge de başka bu şekilde bı olay olmadı diye biliyorum sıkı takipcisiyim
Hatırlıyorum bu olayı ama eşi yoktu onun ya,karıştırıyo olmayasınız?

Hatırlıyorum bu olayı ama eşi yoktu onun ya,karıştırıyo olmayasınız?
Yok çok net hatırlıyorum eşi vardı. Hatta Rahmi Bey adama baya sormuştu kardeşim nasıl bebek olabilecek bir ilişki yaşamış olabilirsin sen bu durumu bilmiyor muydun falan diye. O da bilmiyodum falan demişti. Ayrılmışlar evliliklerinden bı zaman sonra ama o dönemki eşi olarak bağlanmıştı.

Bu saatten sonra kendi yuvama odaklanırdim. Yasal yada değil yıllar önce vazgeçmişler daha fazla sorunlar getireceklerine bahse girerim . Sonuçta sizi bebekken çalıp dilendirmedilerse öz aileniz isteğiyle vermiştir. Herkes anne baba olamıyor illa ki bir yokluk cekiyorsunuzdyr ama kendi çocuklarınıza verin o sevgiyi

Kocası karısının aslında erkek olduğunu ölünce öğrenmişti. Bu olayı diyorsunuz sanırım :KK70: o olay ise o trans bile değildi, erkekti. Yıllarca herkesi kadın diye kandırmış :KK45:
Evet evet bu sekildeydi aynen. Trans diye aklımda kalmış niyeyse birazda karışık üstü kapalı anlatim olmuştu doğru kelimeyi bulamadigim için öyle yazmış bulundum.

O kadar karışık mesele ki. Özetleri var nette. Link paylaşmak yasak sanırım. Yoksa atardım. Ameliyat olmuş sanırım. Ben olmadı sanmıştım.

Bu adam bir gün askere gidiyorum diye gitmiş. Gidiş o gidiş. Bir yerde yaşamaya başlamış. Sakalları çıkınca birileri uyanmış ve mekan değiştirmiş. Şükran Aktaş'ın kimliğiyle dolaşmış bir süre. Çalmış ya da bulmuş. İstanbul Tıp Fakültesi (nam-ı diğer Çapa)'nde hemşire olarak bile çalışmış. Kızı sanırım oradan bulmuş. Kocası da çocuğu kendinden sanmış. Bu Handan bir gün ölünce ölümü şüpheli diye İTF'ye adli bilimlere gönderiliyor. Sürpriiiiz! Aslında erkekmiş ve adı Nail'miş :skandal: Kocası nasıl anlamamışsa ama bebeğimiz oldu deyip durmuş. Kızı zaten şok olmuş. Anne dediği Nail amca çıkmış.
Olmamis ameliyat diye biliyorum ama emin değilim çünkü kıza sorulmuştu yani anne kizdiniz hiç mi ayni yerde giyme cikartma durumumuz olmadı nasıl farketmedin falan diye

Büyü yapan aile bana ne kadar iyilik yapmıştır acaba hep oyun oynadılar hep kötü şeyler onlarla yaşadım hayata olmasınlar kötü olveya iyi fark etmez sadece kim olduklarını ve neden böyle olduğunu merak ediyorum
Büyü yaptıklarını nerden anladınız ? Ayrıca mutlu olmadım derken ne bakımdan olmadınız ? Size kötü mü davranıyorlar dı ?

O kadar haklısınız ki zamanında Müge ye bır aile cikmisti kadın hastanede doğum yapıyor. Trans bir birey(burası çok karisikti programda o yüzden ne desem bilemedim) gelip çocuğu kaçırmış hastaneden. Yıllarca kendi bebeği gibi insanlara anlatmislar karı koca. Hatta kocası bile ben kendi bebeğimiz saniyordum demisti kaçırılan bebekle ilgili. Seneler sonra kızın annesi geldi dedi hastanede bebeğimi çaldı birisi o şekilde bulundu. Evet uç bir örnek ama haklısınız.
Benim kafam asla orayı anlamadi trans olan nasil seks yaptılar da hamileyim dedi karanlıkta mi yapti 1 seferi gectim 2 3 vs vs hic mi kocasiyim diyen adam hic mi bir bayanın edep yerini gormedi .. evlatlık aldığı bebeğin altını da mi değiştirmedi..

Benim kafam asla orayı anlamadi trans olan nasil seks yaptılar da hamileyim dedi karanlıkta mi yapti 1 seferi gectim 2 3 vs vs hic mi kocasiyim diyen adam hic mi bir bayanın edep yerini gormedi .. evlatlık aldığı bebeğin altını da mi değiştirmedi..
Hangi karanlikta yapılırsa yapılsın yani seks yapacak durum olup anlamaması imkansız bence. O yüzden bu kısima pek inanilmamisti. Sorgulandı da ama insanların özeli sonuçta diye kapattılar sonra.

Yok çok net hatırlıyorum eşi vardı. Hatta Rahmi Bey adama baya sormuştu kardeşim nasıl bebek olabilecek bir ilişki yaşamış olabilirsin sen bu durumu bilmiyor muydun falan diye. O da bilmiyodum falan demişti. Ayrılmışlar evliliklerinden bı zaman sonra ama o dönemki eşi olarak bağlanmıştı.
Ay evet şimdi baktımda sizlerle konuşunca youtube'dan çok enteresan bir olay ya. Adam nasıl bilemez böyle bir şeyi? Mümkün mü bu ya? Zaten her kafadan bir ses çıkmış. Kimisi kocasıda biliyo demiş,kimisi biz erkek olduğunu biliyoduk demiş,kimisi bilmiyoduk demiş,kimisi de bebeği çaldığını biliyoduk diyor,sahte hemşire olduğunu bilen de var. Kadın ölene kadar kimsenin bunca şeye ses etmemesi de çok ilginç.

Ay evet şimdi baktımda sizlerle konuşunca youtube'dan çok enteresan bir olay ya. Adam nasıl bilemez böyle bir şeyi? Mümkün mü bu ya? Zaten her kafadan bir ses çıkmış. Kimisi kocasıda biliyo demiş,kimisi biz erkek olduğunu biliyoduk demiş,kimisi bilmiyoduk demiş,kimisi de bebeği çaldığını biliyoduk diyor,sahte hemşire olduğunu bilen de var. Kadın ölene kadar kimsenin bunca şeye ses etmemesi de çok ilginç.

Belki koca da eşcinseldir böyle işine geliyordur ... yoksam anlamaması imkansız

Yaşadıklarınız cok kötü. Allah sabır versin gerçekten. Diğer arkadaşlara katılıyorum, ben de Fulya’yı tavsiye edicektim, o şekilde hemen bulurdunuz ama hayal kırıklığına uğramanız çok olası, bağırlarına basıcak olsalardı 28 yaşına dek bir şekilde ulaşırlardı… içinizdeki sevgi boşluğunu anlıyorum, insan kendi kendine de yetebilmeli ama muhakkak bir eş arar yine de.. umarım ruh eşinizi bulup kendi güzel ailenizi kurarsınız

Hikayede baba rolündeki adam ile cinsiyet değiştirdiğini iddia eden kişi birlikte yasiyorlar. Herkes kadinin trans oldugunu düşünüyor. Mahalleli de biliyor ama alkol masasi harici dile gelmiyor.

Nasil karar veriyorlarsa bebek kaçırıyorlar.

Dümenleri belli olmasın diye lohusa yatağına varana kadar hazirlaniyor. Etrafa dogum yaptim diyor. Bunu dedigine gore hamileyim hamileyim de demiştir.

Koca durumundaki her şeyi biliyor. Karım dedigu kisinin penisi oldugunu da sakalı çıktığını da biliyor. Ama çocuk kaçırmasina yardim ve yataklik etmiş olmamak için "ben kadin saniyordum" diye inkar ediyor.

Adamin inkar etmesinin altinda ceza alma korkusu var yani.

Ailenin seni ne şartlarda bıraktığını bilemezsin.Bu yaşına kadar biyolojik ailen seni aramamış yazanlar filan olmuş ama belki onlarda seni arıyordur.Tv ye çıkanlardan duyuyoruz her yolu deneyip bulamayanlar var.Etrafında yol gösterecek kimse yoksa bence Müge Anlı’ya çık.Diğer programlar sadece Show yapıyor.

yıllar önce izmirde bir bankacı kız ölmüştü
galiba onu da sevgilisi öldürmüştü
gayet varlıklı eğitimli bir ailenin tek evlatlık çocuğuydu
kendi de bankacı kendi birikimi de var
o çocuğuna sahip çıkmayan anne gelip kızın ,ananın, babanın tüm malına mülküne utanmadan sahip çıkmıştı
hala unutmam

X