Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon testine bakar mısınız lütfen

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
A Aylinli J joynss M-Mavera2048 M-Mavera2048 Zeze1919 Zeze1919
Merhaba arkadaşlarım uzun bır aradan sonra nasılsınız? :)
Çoooook uzun zamandır, kıştan beri yine bir terfi sürecindeydim. sonrasında güzel bir tatil yaptım ve sahalara bomba gibi geri döndüm. :)
Geçtiğimiz yılbasından önce kadın dogum doktoruma genel kontrole gitmiştim. Çok enteresan seyler söyledi bana aylardır onun saskınlıgını da atamadım uzerimden, nasıl anlatılır onu da bılemıyorum ama. Biraz dertlesmeye ıhtıyacım var. Benı ancak siz ve tecrübeleriniz anlarsınız….
Sağlıksal bir sıkıntı degıl cok sukur ..
Sizler nasılsınız ? Bebişleriniz nasıl? Haliniz vaktiniz iyi mi?
Bu kadar süre sonra girer girmez siteye ilk size selam vereyim istedim. <3
Oo hosgeldin 🥰 iyiyiz cok sukur kosturmaca resmen 🙈 mesajina sevindim hepimiz ayri yerlere savrulduk. Hayrola ya kadin dogumcu ne dedi oyle?

Oo hosgeldin 🥰 iyiyiz cok sukur kosturmaca resmen 🙈 mesajina sevindim hepimiz ayri yerlere savrulduk. Hayrola ya kadin dogumcu ne dedi oyle?

Ay sorma kuzum ya valla özlemişim burayı da.
Dedi ki doktor. Senin kızlık zarın yırtılmamıs. 😡
Ultrasonu sokabılıyo ıcerı, daha önce smear testi de yaptırdım . Alabıldı ornek falan.
Yok diyo o zaman yeniden kaynamış.
Hayatımda böyle sacma bısey duymadım. Bilmiyrum yasayan var mı bu durumu. O dönem baya bi sinirim bozuldu. Tamam kilo da var ilişki sırasında sorun oluyo edıyo ama bırlesme olmuyo degil ki. Kızlık zarı yırtılmadan hamıle kalan falan da duyddum oluyormus da cok saskınım hala. Sonrasında terfi sürecine girdim işte yeniden. Hep bıraktım uzerınde durmadım. Bu hafta sonuna gitmeyi planlıyorum doktora yine ama baska bır doktora

Ay sorma kuzum ya valla özlemişim burayı da.
Dedi ki doktor. Senin kızlık zarın yırtılmamıs. 😡
Ultrasonu sokabılıyo ıcerı, daha önce smear testi de yaptırdım . Alabıldı ornek falan.
Yok diyo o zaman yeniden kaynamış.
Hayatımda böyle sacma bısey duymadım. Bilmiyrum yasayan var mı bu durumu. O dönem baya bi sinirim bozuldu. Tamam kilo da var ilişki sırasında sorun oluyo edıyo ama bırlesme olmuyo degil ki. Kızlık zarı yırtılmadan hamıle kalan falan da duyddum oluyormus da cok saskınım hala. Sonrasında terfi sürecine girdim işte yeniden. Hep bıraktım uzerınde durmadım. Bu hafta sonuna gitmeyi planlıyorum doktora yine ama baska bır doktora
allah allah. yırtılmasa ne olur ki sanki bir zararı yok. yeniden nasıl kaynayacak hiç öyle bir şey duymadım :KK70:
inşallah gönlüne göre olur ya, iyi bir doktorla karşılaşırsın.
terfin için tebrik ederim :21:

allah allah. yırtılmasa ne olur ki sanki bir zararı yok. yeniden nasıl kaynayacak hiç öyle bir şey duymadım :KK70:
inşallah gönlüne göre olur ya, iyi bir doktorla karşılaşırsın.
terfin için tebrik ederim :21:

Teşekkur ederım 🤎
Hayır yanı yırtılmasa hamıle kalamazmışım onu dıyor bana

A Aylinli J joynss M-Mavera2048 M-Mavera2048 Zeze1919 Zeze1919
Merhaba arkadaşlarım uzun bır aradan sonra nasılsınız? :)
Çoooook uzun zamandır, kıştan beri yine bir terfi sürecindeydim. sonrasında güzel bir tatil yaptım ve sahalara bomba gibi geri döndüm. :)
Geçtiğimiz yılbasından önce kadın dogum doktoruma genel kontrole gitmiştim. Çok enteresan seyler söyledi bana aylardır onun saskınlıgını da atamadım uzerimden, nasıl anlatılır onu da bılemıyorum ama. Biraz dertlesmeye ıhtıyacım var. Benı ancak siz ve tecrübeleriniz anlarsınız….
Sağlıksal bir sıkıntı degıl cok sukur ..
Sizler nasılsınız ? Bebişleriniz nasıl? Haliniz vaktiniz iyi mi?
Bu kadar süre sonra girer girmez siteye ilk size selam vereyim istedim. <3
Merhaba kuzum okudum şimdi sorunu çok garip ama benim ailem den çoğu sağlık sektöründe bu tarz bozulmadan doguran yada dogum sırasında isterseniz bizde bozabiliriz denildiğini net hatırlıyorum onun için bu tarz bir şeyin hamile kalmana engel olmaz ama belki milyonda bir ihtimal filan oda çok nadir kuzum ya. Beni sorarsanız eşim 6 aydır yoktu geldi 3. Tüp bebekteydim çok iyiyidi amh degerim kendiliğinden yükselmişti filan derken doktorum keisn bakıyordu ama kocamın değerleri aşırı kötü çıktı resmen yıkıldım. Kolay değil çünkü birde umutlanınca daha zor oldu. Dedim neyse eşime bakayım ilaçlarla ama adam yine gidiyor 3 ay daha yok böyle olunca hersey kalıyor benim için ama sizler için inşşlh hersey çok güzel olur. Çocuksuz bir kadın olmaya alışmaya çalışıyorum kızlar can yaksada dünyanın sonu değil diyorum bakalım hepimizi için en hayırlısı ve güzeli olsun

Merhaba kuzum okudum şimdi sorunu çok garip ama benim ailem den çoğu sağlık sektöründe bu tarz bozulmadan doguran yada dogum sırasında isterseniz bizde bozabiliriz denildiğini net hatırlıyorum onun için bu tarz bir şeyin hamile kalmana engel olmaz ama belki milyonda bir ihtimal filan oda çok nadir kuzum ya. Beni sorarsanız eşim 6 aydır yoktu geldi 3. Tüp bebekteydim çok iyiyidi amh degerim kendiliğinden yükselmişti filan derken doktorum keisn bakıyordu ama kocamın değerleri aşırı kötü çıktı resmen yıkıldım. Kolay değil çünkü birde umutlanınca daha zor oldu. Dedim neyse eşime bakayım ilaçlarla ama adam yine gidiyor 3 ay daha yok böyle olunca hersey kalıyor benim için ama sizler için inşşlh hersey çok güzel olur. Çocuksuz bir kadın olmaya alışmaya çalışıyorum kızlar can yaksada dünyanın sonu değil diyorum bakalım hepimizi için en hayırlısı ve güzeli olsun
mesajını tesadüfen gördüm zezecim. umarım her şey yolundadır.
evet olmayınca insan çok üzülüyor olsun istiyor, kesinlikle hak veriyorum. umarım hayırlısıyla siz de bebişinize kavuşacaksınız. bazılarımızın yolu bazen daha meşakkatli oluyor.
sadece şunu şöylemek istedim, hep söylenir belki sıkıcı bir yanıt ama daha gençsin bu konuyu merkeze koymadan gezip toz, bu günlerin kıymetini bil. 30lu yaşlardan 25li halime sesleniyorum aslında bu mesajla, gerçekten de öyle düşünüyorum.
kafaya taktığın her şey hallolacak, sen kıymetini bil gençliğinin.

Merhaba Kızlar...

Nasılsınız? Merak ettim aylar sonra yine buradayım :)

Zeze1919 Zeze1919 cim yazdıklarını yeni gördüm.
İnsallah güzel sonuclar elde edeceğiz inanıyorum ben <3

J joynss sen nasılsın? ınsallah senın ıcın de her sey yolundadır :)

M-Mavera2048 M-Mavera2048 pasif olmana üzüldüm :KK43:

A Aylinli canım sen nasılsın yoksun ne zamandır?

Merhaba Kızlar...

Canımm merhaba evet ben arada girip okuyup çıkıyorum🙈 iş ev çocuk derken günler nasıl geçiyor hangi gündeyiz onu bile unutuyorum bazen 😂 sen nasılsın neler yaptın canım

Canımm merhaba evet ben arada girip okuyup çıkıyorum🙈 iş ev çocuk derken günler nasıl geçiyor hangi gündeyiz onu bile unutuyorum bazen 😂 sen nasılsın neler yaptın canım
yaaa yerim :) bebiş ne kadarlık oldu?

valla ben de iş güç yogunluk, artık izine cıkacagm kendıme zaman ayırmak ıcın :KK70: bi odaklanamıyorum mevzuya, anladın sen hahahah

Merhaba Kızlar...

Merhaba canım bende arada girip bakıyorum kızlardan güzel bi haber varmı diye hepinizden bir haber almak mutlu ediyor. Bende eşimi bekliyorum aylardır görevde kızlar 4. Bir tüp bebege başlıycaz bakalım yaza gelebilirse böyle işte kızlar hepinizi çokl öpüyorum rabbime emanet olun bu mübarek ayda sizlere müjdeli güzel haberler getirisin🤲🏼🙂🙂🙂

Merhaba canım bende arada girip bakıyorum kızlardan güzel bi haber varmı diye hepinizden bir haber almak mutlu ediyor. Bende eşimi bekliyorum aylardır görevde kızlar 4. Bir tüp bebege başlıycaz bakalım yaza gelebilirse böyle işte kızlar hepinizi çokl öpüyorum rabbime emanet olun bu mübarek ayda sizlere müjdeli güzel haberler getirisin🤲🏼🙂🙂🙂

Yaaa. Senden haber almak da cok guzel 🥰🧿
İnsallah guzel haberler alırsınız bu sefer ♥️ hemen geçsin zaman 🎉🤗

Selam çağlacım. Kimse gelmez oldu malesef🥹 koşturuyoruz gidiyor. Sevindim mesajına. Sende ne var ne yok?

evet vallahı kımseler kalmamıs :KK43:
ben de uzun aralıklarla da olsa gırıyrum merak ettım sizleri <3
iyiyim ben de işten eve koşturmaya devam. 2 aydır daha guzel bır subede calısıyorum. keyfim yerınde bu ara :)
sizlerde durum nasıl?

evet vallahı kımseler kalmamıs :KK43:
ben de uzun aralıklarla da olsa gırıyrum merak ettım sizleri <3
iyiyim ben de işten eve koşturmaya devam. 2 aydır daha guzel bır subede calısıyorum. keyfim yerınde bu ara :)
sizlerde durum nasıl?
ne güzel canım, hayırlı olsun. ben de evden çalışıyorum çocukla bir şeyler üretmeye çalışıyorum. olduğu kadar :)
yeni yeni uyumaya başladık 2 sene uykusuzluktan sonra :KK70: kimse bunları anlatmıyordu hehe.

X