Ovulasyon testi pozitifmi

TurnaKusu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2024
43
5
33
Arkadaşlar merhaba ben bu testten hiç bir şey anlamadım geçen ayda adete yakın böyle koyu çıkıyordu şimdi bugün başladım teste adetimin 9. Günü şimdi ben teste göre yumurtlamışyım yumurtluycakmıyım kafam çok karıştı ne olur yardım edin
IMG_20240513_174223.jpg

Eklentiler

• IMG_20240513_171757.jpg
    IMG_20240513_171757.jpg
    94,8 KB · Görüntüleme: 23
Arkadaşlar merhaba ben bu testten hiç bir şey anlamadım geçen ayda adete yakın böyle koyu çıkıyordu şimdi bugün başladım teste adetimin 9. Günü şimdi ben teste göre yumurtlamışyım yumurtluycakmıyım kafam çok karıştı ne olur yardım edin Eki Görüntüle 3426707
Merhaba, bende ovulasyon testi kullanmak istiyorum fakat çok anlamadığım için kullanmadım nasıl kullanılıyor neye dikkat etmem gerekli

Hayır arkadaşım pik bugünü hatta dünü bugünü yarini 3 4 gun değerlendir gir ilişkiye bacaklarını 20-30 dakika hava Da tut

Hayır henüz pik görünmüyor
Ama yumurtlamada olmamış dimi hani yumurtlama olunca siliklesiyomuş ben anlamıyorum fazla
Merhaba, bende ovulasyon testi kullanmak istiyorum fakat çok anlamadığım için kullanmadım nasıl kullanılıyor neye dikkat etmem gerekli
Merhaba inanın bende yeni başladım geçen aydan itibaren testi kullanmadan önce 2 saat öncesinde sıvı alimimi durduruyorum ve hergun öğlen ilkindi arası aynı saatlerde yapmaya özen gösteriyorum her yaptığım teste tarih ve saat yazıyorum adetimin 8 gününden itibaren başlayıp 17. Güne kadar kadar devam ediyorum

Ama yumurtlamada olmamış dimi hani yumurtlama olunca siliklesiyomuş ben anlamıyorum fazla

Merhaba inanın bende yeni başladım geçen aydan itibaren testi kullanmadan önce 2 saat öncesinde sıvı alimimi durduruyorum ve hergun öğlen ilkindi arası aynı saatlerde yapmaya özen gösteriyorum her yaptığım teste tarih ve saat yazıyorum adetimin 8 gününden itibaren başlayıp 17. Güne kadar kadar devam ediyorum
Öğreneceğim inşallah 😂

Kullanımı çok kolay regl başlangıcından 8. 9. Gün kullanmaya başla hergün aynı saatte yapmaya özen göster pik dedikleri şey ikisininde koyu olması anlamına geliyor çizgilerin ama tam yumurtlama zamanı T çizgisi C çizgisinden daha koyu olur o günü kesinlikle değerlendirin yumurta çatladıktan sonra çizgiler silikleşmeye başlayacak ama bazı kadınlar 1 ayda 2 kez yumurtlaya biliyor nadirende olsa regl e yakın pik görürsenizde bilinki ya 2. Kez yumurtladınız yada hamilesiniz ☺️☺️

Evet canım pik değerlendir mutlaka bugünü yarını ve yarından sonra ki günü inşallah tutar çok güzel haberler alırsın inşallah Rabbim dek düz versin inşallah
Yaa çok teşekkür ederim rabbim dileyen isteyen herkese nasip etsin inşallah burayada çok güzel haberlerle gelirim 😍

X