organik şampuann lazım bana tavsiye?

kızlar şimdi baktımda kesinlikle sertifikalı olması lazım organik olması in tamam ama karar veremedim logonamı cyrene mi yoksa başka önerenilceğiniz başka organik şampuan varmı haydi yardım :))
Cyrene organik sertifikalı değil. Bebek şampuani istiyorsan ecowell veya Eco cosmetics i öneririm ben bebeğime kullanıyorum. Kendine istiyorsan doctor organic Hindistan cevizi olan iyi ama mutlaka krem ile kullanman lazım yoksa keçe keçe olur saçların

Ben Organic Shop .Natura Siberica.Siberian Health. Planeta organica kullaniyorum çok harikalar. Türkiyede olup olmadığını bilmiyorum .Rusyadan sipariş ediyorum .İsteyen arkadaşlar olursa yardımcı ola bilirim
Ben o markaları kullandım hiç de beğenmedim açıkçası. Ama cidden çok uygun fiyatları 5 TL'ye şampuani var organic shop rusyanin bodyshop i gibi zaten.

kızlar şimdi baktımda kesinlikle sertifikalı olması lazım organik olması in tamam ama karar veremedim logonamı cyrene mi yoksa başka önerenilceğiniz başka organik şampuan varmı haydi yardım :))
En organik sampuanlar bebe sampuanlaridir. Birde az kopuren sampuan iyi sampuandir. Johhnson bebe sampuanini oneririm. Icindeki maddelere bakin formaldehid az olani veya hic olmayani tercih edin .

Yeni üye oldum yeni cevap verebiliyorum. Evet icea sertifikali hayvanlar uzerinde test edilmeden dermatolojik olarak test edilen bir sampuan biliyorum ve ayni zamanda sac kremi de

Ben uzun yıllardır organıcıum kullanıyorum . Saçımda kepek kaşıntı hassasiyet yapmıyor. Saçları yipratmıyor. Portakal kokuyor. Tabi diğer şampuanlar kadar köpürmüyor ve hacim vermiyor. Ama ben memnunum.

Uzun yıllardır organik bakımla ilgili ve bu konuda birçok ürün değiştirmiş biri olarak fikir belirteyim. Öncelikle alacağımız ürünün organik sertifikası olmasına dikkat edelim, bu konu üzerinde düzgünce araştırma yapalım çünkü çoğu organik olduğunu iddia eden ürün aslında hem kimyasal içeriyor hem organik değil.
Ben şu an Sante isimli markanın şampuanını kullanıyorum, oldukça da memnunum. Herkese tavsiye ederim. Bundan önce Logona'nın ve Urtekram'ın şampuanlarını kullanmıştım ama pek hoşuma gitmedi benim.

Her ne kadar organik olduğu belirtilsede birçok ürün bana sahteymiş gibi hissettirdi yahu
Bir türlü inanamadım içeriklerinin temiz olduğuna.

Drugstore ürünlerde bulunan şampuanlardaki silikonlar yüzünden huzursuzdum zaten

No poo ile ilgili çok şey okudum
Karbonatla temizlemeyi iki kez yapabildim
İki kez uygulama bile o kadar iyi geldi ki ..
Yakın zamana kadar Defne sabunu kullanıyordum
Durularken sirke döküyordum

Dört gün önce ameliyat oldum bakalım nasıl halledebileceğim saç temizliğimi
O kadar özeniyorken şimdi ilgi gösteremiyor olmak çok kötü :KK42:

LR nin şampuanını öneririm.tüm ürünler aloe vera bitkisinden yapılıyor.daha fazla bilgi almak isterseniz yardımcı olurum.ayrıca bebek için olanı da var.

Eklentiler

• şampuann.jpg
    şampuann.jpg
    37,1 KB · Görüntüleme: 166
bu da bebekler için olanı.hangimiz bebekleri düşünmeyiz ki.bilgi için mesaj atmanız yeter.ayrıca face adresim

Eklentiler

• bebee.jpg
    bebee.jpg
    19,7 KB · Görüntüleme: 125
Son düzenleyen: Moderatör:
organik şampuan olarak Prof.Saraçoğlu Lavanta şampuanını şiddetle öneririm. Bu şampuan sls paraben içermiyor ve bu yüzden de saçta köpürmüyor ancak saç dökülmesini tamamen yok ediyor diyebilirim

Amway in şampuanları Zararlı kimyasallar içermiyormuş.bende çocuklara kullanıyorum.her saç tipi içinde var.bi araştırın isterseniz.
rica ediyorum insanları yanlış yönlendirmeyin artık!!!! bilinçli yapmıyorsanızda ben sizi bilgilendiriyim. eşiniz dostunuzun size para kazanmak için doğal, organik, bitkisel diye sattığı amway ürünlerinin içeriği diğer kozmetik ürünlerinden farklı değildir. örnek vermek gerekirse şampuanın içeriisnde SLS ve silikon gibi yabancı kimyasallar vardır. laf ile organik demekle olmuyor. organik diye satılan her üründe muhakkak kutu üzerinde uluslararası organik sertifikasyon kuruluşlarının logolarını arayın yoksa organik değildir demektir.

X