Online diyet uygulama için Diyetisyen 500 tl istedi

Sanem0907

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2017
1.549
729
33
Kızlar kilo almak istiyorum. Şekerim var ve diyetisyen arayısındayım onlıne takıp edılecek.Aylık 4 liste vericek 500 tl normal mi sizce. Önereceğiniz diyetisyen var mı

Normal bence ben online bir diyetisyen sordum 2000 tl dedi aylık ama çok iyi bir diyetisyen şuan imkanım yok maalesef alamadım

çok normal fiyat ben 2 sene önce 300₺ ye görüşüyordum online ama haftada 1 yüz yüze görüşmemiz vardı sizde öyle bir durum olacak mı yoksa her hafta liste yazıp yollayacak mı

çok normal fiyat ben 2 sene önce 300₺ ye görüşüyordum online ama haftada 1 yüz yüze görüşmemiz vardı sizde öyle bir durum olacak mı yoksa her hafta liste yazıp yollayacak mı
Haftalık 200 tl aylık 500 tl dedi bana da yüzyüze görüşme yok sanırım bılmıyorum onu konusmadık

Haftalk ıstersem 200 tl diyor aslında haftalık mı secsem 100 tl fazla sadece. Bilmiyorum faydası olur mu değerlerim düzelir mi sizce haftalık mı secsem aylık mı
benim diyetisyenim kilo almanın kilo vermekten zor olduğunu söylemişti 1 haftada etki görür müsünüz bilemem içinize haftalık sinecekse 100₺ fazla verin en azından hoşunuza gitmezse bir sonraki hafta görüşmezsiniz

benim diyetisyenim kilo almanın kilo vermekten zor olduğunu söylemişti 1 haftada etki görür müsünüz bilemem içinize haftalık sinecekse 100₺ fazla verin en azından hoşunuza gitmezse bir sonraki hafta görüşmezsiniz
Anladım tamam doğru söylüyorsunuz öyle yapayım ozaman bende benimde çok umudum yok ama alırmıyım bılmıyorum

Benim 1000 tl online. 10 günde 1 liste değiştiriyor her gün tartı fotosu ve yediklerni atıyorsun. Doğumdan sonra kendisi ile 11 kg verdim gecen yaz. Şimdi de gözüme batan 7 kg var onları veriyorum. 😂

X