nurovic diyet yolculuğu

Evet. Genelde 55 e kadar 1 civarı verebiliyorum ben. 55-50 arası uzun sürüyor. Zaten 55 i bı göreyim de yeter aslında kıyafetlerimin içine girebilcem o zaman :KK70:
Yani bencede gayet 🤭 önemli olan o kılo sabit kalsa bile incelip kıyafetlere girmek şuan 38 beden kıyafetlerimin hepsine giriyorum 36 larada girdim mi tamamdır yani 60 62 kılo civarı benım ıcın ideal 🤭
Canım ben seni 2. Hafta tartı kısmına yazdım. 1.hafta tartini paylasmadin diye. Haberin olsun.
Tamam canım sıkıntı yok sen ayarlarsın orasını ben geleli bugün tam 1 hafta oldu geldiğim gün verdiğim kilom 68 kusurdu ben düz 68 yazdırmıstım bir gün öncesi çünkü 68.300 dum ogün tartılmadım ıcın 68 olarak sayıp verdim

15. Gün

Sabah
-

Öğlen
20 Gr Ezine peyniri
5 zeytin
1 haşlanmış yumurta
1 domates
1 biber

Akşam
200 gr kuru fasulye
150 gr tarçınlı yoğurt

Eklentiler

• IMG-20240428-WA0004.jpg
    IMG-20240428-WA0004.jpg
    40,8 KB · Görüntüleme: 3
15. Gün

Sabah
-

Öğlen
20 Gr Ezine peyniri
5 zeytin
1 haşlanmış yumurta
1 domates
1 biber

Akşam
200 gr kuru fasulye
150 gr tarçınlı yoğurt
Menü cok az olmuş canım bukadar az beslenme sağlıklı değil ve metabolızman yavaşlar bu şekilde devam etme
Yanlış bastım tablo silindi iyimi hay Allah im ya.
Aktif olarak 4 kişiyiz sanırım.
Rica etsem boy ve güncel kiloları yazar mısınız.
Boy 1.59 kilo 67.1

7.Gün
Kahvaltı
2 orta boy patatesten airfryda 1 tatlı kaşığı yağ ile patates kızartması
1 haslanmıs yumurta biraz peynir
2 dilim tam buğday ekmeği

Ara öğün
1 kahve 1 adet ekler

Spor 38 dakika 5 kılo dambıl ile tüm vücut+ kardiyo egzersizi + 5 dakika leslie

Daha sonra 10 dakika karın egzersizi sabah yapamadım hafta sonu olduğu için araya sıkıştırayım dedim

Akşam yemeği
2 adet Yulaftan tost(içine 1 ince dilimin yarısı kadar kaşar ve 1 dilim peynir koydum)

Spor 39 dakika agırlıklı(3kilo) leslie + 2 dakika orta tempo koşu

Toplam alınan kalori
1250

Regl olamadım hala canım asırı tatlı bişiler istiyor sağlıklı alternatifler bitti ne yapıcam kara kara düşünüyorum 😣🥴

7.Gün
Kahvaltı
2 orta boy patatesten airfryda 1 tatlı kaşığı yağ ile patates kızartması
1 haslanmıs yumurta biraz peynir
2 dilim tam buğday ekmeği

Ara öğün
1 kahve 1 adet ekler

Spor 38 dakika 5 kılo dambıl ile tüm vücut+ kardiyo egzersizi + 5 dakika leslie

Daha sonra 10 dakika karın egzersizi sabah yapamadım hafta sonu olduğu için araya sıkıştırayım dedim

Akşam yemeği
2 adet Yulaftan tost(içine 1 ince dilimin yarısı kadar kaşar ve 1 dilim peynir koydum)

Spor 39 dakika agırlıklı(3kilo) leslie + 2 dakika orta tempo koşu

Toplam alınan kalori
1250

Regl olamadım hala canım asırı tatlı bişiler istiyor sağlıklı alternatifler bitti ne yapıcam kara kara düşünüyorum 😣🥴
Harikasın sen ya 🌹
Enerjin çok yüksek, pozitif etkiliyorsun beni 🤩

Aldığım kalori az ve bundan çok muzdaribim.
Beceremedim 15 gündür. 3 öğüne çıkarsam daha iyi olacak. Ben aşırı tatlıcı biriydim. Yemekle işim yoktu. O yüzden bocaliyorum.

Harikasın sen ya 🌹
Enerjin çok yüksek, pozitif etkiliyorsun beni 🤩

Aldığım kalori az ve bundan çok muzdaribim.
Beceremedim 15 gündür. 3 öğüne çıkarsam daha iyi olacak. Ben aşırı tatlıcı biriydim. Yemekle işim yoktu. O yüzden bocaliyorum.
Teşekkürler 🥰 spor devamlılık olunca bağımlılık yapıyor 🙈
Evet onu toparlaman gerekiyor kahvaltını erken yaparsan öğlen ve akşam da ara acılacagı ıcın acıkır yersin en azından 1300 1400 kalori alabilirsin 1000 altı cok az yetersiz
Bende aynı aşırı tatlı duskunuyum bide regl olamayınca şuan çıldırıyorum önüne geçmek adına son çare magnum mini aldım yedim şimdi 140 kalori bisi değil onu yemesem patlaması kötü olurdu bazen vücut ısrarla istiyorsa dinlemek gerekiyor 😂

Yanlış bastım tablo silindi iyimi hay Allah im ya.
Aktif olarak 4 kişiyiz sanırım.
Rica etsem boy ve güncel kiloları yazar mısınız.
Boy 170
Kilo 99.2 ile başladım
Pazar 97.8 gördüm
Canım bide herkes aynı gün tartılırsa sana kolay olur
Kendimizi denetlemek içinde haftada iki kere pazar ve çarşamba günü olur

Diyet yolculuğumun 16. Günündeyim.
Ketojenik diyetin bana göre olmadığına kanaat getirdim çünkü etle aram yok gibi birşey.
Geleneksel devam ediyorum bugün itibariyle.
Dün bir program indirdim ve 16-8 aralıklı oruca başladım. Böylelikle kahvaltımı da 500 kalorilik hazırladım tıka paşa doydum :)
Akşam da 700 kalorilik bı tabak hazırlayıp orucuma başlarım :KK66:

** Spor olarak da şöyle bı düzen oturttum..
Öğleden önce 30 dk eliptik yapıyorum 150 kalori yakiyorum. Akşam da Leslie yapıp 1 saate tamamlıyorum. 60 a indiğimde de dambil , karın egzersizi eklicem.

Ketojenik diyetin bana göre olmadığına kanaat getirdim çünkü etle aram yok gibi birşey.
Dün bir program indirdim ve 16-8 aralıklı oruca başladım. Böylelikle kahvaltımı da 500 kalorilik hazırladım tıka paşa doydum :)

Öğleden önce 30 dk eliptik yapıyorum 150 kalori yakiyorum. Akşam da Leslie yapıp 1 saate tamamlıyorum. 60 a indiğimde de dambil , karın egzersizi eklicem.
Olsun ama başta çok iyi gittin artık daha emin adımlarla gidersin canım bu işe inanmak gerek.
Bende sabah 40 dk zumba yaptım
Sonra kahvaltı 12 de
İki tane haşlanmış yumurta,peynir,zeytin,salata,
Mideme iyi geliyor başlangıçta yarım muz bi kaşık tahin yedim.

Olsun ama başta çok iyi gittin artık daha emin adımlarla gidersin canım bu işe inanmak gerek.
Bende sabah 40 dk zumba yaptım
Sonra kahvaltı 12 de
İki tane haşlanmış yumurta,peynir,zeytin,salata,
Mideme iyi geliyor başlangıçta yarım muz bi kaşık tahin yedim.
Kaloriyi arttırıp ( 1200 lere çıkarıp ) haftada 1 kg civarı vermeyi hedefliyorum artık. Haziran sonu değil de temmuz sonu 52 olayım dedim. Umarım istikrarimi korurum, koruruz. Emek veriyoruz o kadar, pes edip heba etmeyelim dimi ama :)

Evet bu sekılde harika olur bu kararın için tebrik ederim süper 💪🥰💐

X