Nişanlım bana yaklaşmıyor

Aynen öyle, düzenli bir cinsel hayatı olmayan erkek akşama kadar taş taşısa bile bu tarz yakınlaşmalara yorgun olmaz. Aynı şekilde cok stresli bir işte calisiyor olsa bile yakınlaşmalari kafa dagitmak olarak görür😅 yersiz bir bahane
Evet bende böyle düṣünüyorum erkek ne kadar yorgun olsa bile cinsellige zaman bulur hatta stres atar daha iyi hiss eder.Yani kendimde gözlemledigim kadariyla evliligimde böyle hasta bile olsa aklina geliyor.😂
Ben ama hasta olunca kimse dokunmasin isterim uzanip dinleyim sadece.

Evet bende böyle düṣünüyorum erkek ne kadar yorgun olsa bile cinsellige zaman bulur hatta stres atar daha iyi hiss eder.Yani kendimde gözlemledigim kadariyla evliligimde böyle hasta bile olsa aklina geliyor.😂
Ben ama hasta olunca kimse dokunmasin isterim uzanip dinleyim sadece.
Evet valla ben de yorgunken hastayken hiç gözüm kesmez. Eşim de anca 2.5 yıldan sonra tek tük yok demeye başladı işi çok geç bitince ya da gerçekten çok yorgun olduğu günlerde 😂 o zamanlarda bile carlıyorum 😂

Onu ittiğiniz kanısına nerden vardınız hemen. Kusuru kendinizde aramaya çok çok erken varmışsınız. Evlenip de durum iyice katlanarak devam ederse sizi psikolojik bir buhran bekliyor gibi.
Biraz fazlalıklarım var belki o sebeptir diye düşündüm ama insanın sevdiği gözüne güzel geliyor gibi de sanki bilemiyorum

Evlilik tam da sex machinedir bu arada :KK70: her neyse erkek illa direkt penetrasyon olmasa da fazlasıyla yakınlaşmaya dokunmaya çalışır en azından ben öyle olmayan bir erkek ile hiç birlikte olmadım, denk gelmedim. Ablamın eşi öyleydi şimdi de 3 senede 1 kez falan birlikte oluyor eşi maalesef.

Evlilik tam da sex machinedir bu arada :KK70: her neyse erkek illa direkt penetrasyon olmasa da fazlasıyla yakınlaşmaya dokunmaya çalışır en azından ben öyle olmayan bir erkek ile hiç birlikte olmadım, denk gelmedim. Ablamın eşi öyleydi şimdi de 3 senede 1 kez falan birlikte oluyor eşi maalesef.
Ablanızın rekorunu elinden almaya geliyorum bu gidişle😂

Bence normal değil. Cilveye gerek bile yok kendini tutamaması lazım. İlla cinsellk yaşamaktan bahsetmiyorum. Dokunmak istemek sarılmak istemek. Merak.. elinde olmayan kıpırdanmalar.. şuan olmuyorsa ileride düşünemiyorum bile bu çok çok büyük bir sinyal. Bile bile lades…

Ben bir erkeğin 30 lu yaşlarda kendinden çokça küçük deneyimsiz kızlarla birlikte olmasını çok tehlikeli buluyorum. Gözünüz açılmamış ya beklentiniz de az olur onun size anlattığını normal bellersiniz kendince. Büyük ihtimalle cinsel bir sorunu var.

5 aylık sevgililik dönememizin ardından 6 ay önce nişanlanarak evliliğe doğru ilerlediğimiz bir dönemde olan biriyim. Ben 25 bir kadınım. O ise 35 yaşında. Nişanlım benimle yakınlaşmıyor. Arada öpüşüyoruz. Anlayışınıza sığınarak ben de rahibe Terressa değilim. Bir miktar yakınlaşmaların yaşanmasını bekliyorum. En azından abartmadan. Evlilik bir sex machine dönemi değil bunu anlıyorum. Fakat bu kadar da uzak durmasını anlamıyorum. Birbirimizi çok seviyoruz. Ama evlenince asker arkadaşı gibi olmaktan korkuyorum. Daha önce kimse ile birlikte olmadım. Ama onu heyecanlandıramamak benim zoruma gidiyor. Tip olarak da ortalamayım sarışın renkli gözlü balık etli ve 170im. Beni itici yapan ya da onu benden uzak tutan şeyin ne olduğunu anlamıyorum. Bakış açımı değiştirecek fikirleriniz var ise lütfen paylaşın.
Sorun sende değil ki zaten
Ya enistenin bülbül ötmüyor ya da cinsel yonelimi farklı sen paravansin.

Bence normal değil. Cilveye gerek bile yok kendini tutamaması lazım. İlla cinsellk yaşamaktan bahsetmiyorum. Dokunmak istemek sarılmak istemek. Merak.. elinde olmayan kıpırdanmalar.. şuan olmuyorsa ileride düşünemiyorum bile bu çok çok büyük bir sinyal. Bile bile lades…

Ben bir erkeğin 30 lu yaşlarda kendinden çokça küçük deneyimsiz kızlarla birlikte olmasını çok tehlikeli buluyorum. Gözünüz açılmamış ya beklentiniz de az olur onun size anlattığını normal bellersiniz kendince. Büyük ihtimalle cinsel bir sorunu var.
Herkes anlattikca icim buruluyor. Birakmak en dogrusu sanirim

Seviyorum ama mutsuz oldugum seyler var
Seviyorsun sevmiyorsun meselesi değil.adam aşırı muhafazakar mi ?

Yani cinsel isteği olmayan bir adamla ömür gecmiyor haberin olsun. Bir süre sonra kavga dövüş başlıyor." Kaşının üstünde göz var" dan bile kavga çıkar.
Daha kötüsü adamın yonelimi farklivesen sadece çevresine sunduğu bir vitrinsin. Bu en çok yaralayani olur. O yüzden evlilik işini uzat, nişanlına da uygun bir dille icjndekileri sor.

Yani ben yaşla da stresle de fazla kiloyla da alakası olduğunu düşünmedim açıkçası. Eşim benden 11 yaş büyük, her manada çok dolu bir hayat yaşamış diyeyim siz anlayın, ben ise ortalama güzellikte ve spor yapsam dahi fazla kiloları olan bir kadınım (bununla ilgilisi olmadığını anlayın diye yazıyorum). Sevgili olduğumuz ve evlenmeye karar verdiğimiz dönem onun şahsi olarak da aşırı stresli bir dönemiydi ve uzak mesafeydik, ona rağmen eğer sevişemiyorsak her fırsatta öpmeye mıncırmaya sıkıştırmaya çalışırdı. Evlendik 1 buçuk sene geçti tabi ki sıklık azaldı ama yine haftada 3-4 gün gözümün içine bakar bi şans yakalamak için.

Bunu eşimi övmek için anlatmadım yanlış anlamayın, demek istediğim aslında istekli ve problemsiz bir erkek evlenmeden önceki dönemde ne kadar istekli olursa olsun evlendikten sonra zaman içerisinde bir iki tık sakinleşiyor ve sıklığı azalıyor. Siz nişanlıyken böyle diyorsunuz evlenince bunun çok daha kötüye gideceğini tahmin edebilirsiniz.

35 yasinda bi gozu topraga bakiyo diycen nerdeyse
Hayır uyum probleminden bahsediyorum 25 yaşındaki biriyle 35 yaşındaki birinin cinsel anlamda aynı şeyleri yaşayamayacağını düşünüyorum. Konu sahibinin ilk deneyimi olacakmış adam yılların tecrübesidir muhtemelen :halay: Aynı heyecan olamaz yani tabi eğer dediğiniz gibi adam gay değilse

Hayır uyum probleminden bahsediyorum 25 yaşındaki biriyle 35 yaşındaki birinin cinsel anlamda aynı şeyleri yaşayamayacağını düşünüyorum. Konu sahibinin ilk deneyimi olacakmış adam yılların tecrübesidir muhtemelen :halay: Aynı heyecan olamaz yani tabi eğer dediğiniz gibi adam gay değilse
Diyor ki adam hic yak-las-mi-yor

X