Nişanlım bana yaklaşmıyor

Anlattığınız olağan geldi. Benim de sandığım böyle tutumlar olmasıydı. Sanırım pek çok şey gibi bu da hayal kırıklığı benim için. Keşke bu kadar çok seviyor olmasaydım…
Normalde böyle olur zaten insan sevince dokunmak sarilmak şefkat ilgi ister en çokta kadınlar bunu istemen çok doğal.Yaşın genç daha acaba biraz iyimi düşünsen seni sevdigini hiss ettiren biriylemi beraber olsan.Hep böyle soğuk davranicaksa o evlilik zaten evlilik sayılmaz.

Aranızda 10 yaş var, o çoktan bazı şeyleri aşmış sen ise hayatının baharında bir genç kızsın. Böyle uyum problemleri hayatın başka alanlarında da yaşarsınız muhtemelen ama cinsellik evlilikte çok önemlidir. Bazı şeyleri düşünmenin vakti gelmiş bence.
35 yasinda bi gozu topraga bakiyo diycen nerdeyse

5 aylık sevgililik dönememizin ardından 6 ay önce nişanlanarak evliliğe doğru ilerlediğimiz bir dönemde olan biriyim. Ben 25 bir kadınım. O ise 35 yaşında. Nişanlım benimle yakınlaşmıyor. Arada öpüşüyoruz. Anlayışınıza sığınarak ben de rahibe Terressa değilim. Bir miktar yakınlaşmaların yaşanmasını bekliyorum. En azından abartmadan. Evlilik bir sex machine dönemi değil bunu anlıyorum. Fakat bu kadar da uzak durmasını anlamıyorum. Birbirimizi çok seviyoruz. Ama evlenince asker arkadaşı gibi olmaktan korkuyorum. Daha önce kimse ile birlikte olmadım. Ama onu heyecanlandıramamak benim zoruma gidiyor. Tip olarak da ortalamayım sarışın renkli gözlü balık etli ve 170im. Beni itici yapan ya da onu benden uzak tutan şeyin ne olduğunu anlamıyorum. Bakış açımı değiştirecek fikirleriniz var ise lütfen paylaşın.
Yaş farkı bana çok geldi tam beklentilerin farklı olabileceği hassas yaşlar bence ondan olabilir. Açıkça konuşun önemli bir konu. Evlenince daha da azalıyor genelde onu da düşünün

E niye evlenelim diyor o zaman🥲
Gayler toplum tarafindan dislanmamak icin paravan evlilikler yapar. Herkes normal bir erkek oldugunu sanar. Belki zar zor bi cocuk olur ama bastan bitik bi wvliliktir. Adam evliyim kimse konduramaz diye disarda cinsel hayatini istedigi gibi yasar. Olan kadina olur.

Yaş farkı bana çok geldi tam beklentilerin farklı olabileceği hassas yaşlar bence ondan olabilir. Açıkça konuşun önemli bir konu. Evlenince daha da azalıyor genelde onu da düşünün
Beklentiler nasil farkli olir cinsellik anlaminda 35 yasinda diye? 35 yasta cinsellik 0 a mi iniyo? Arada 10 yas var da adam daha 70 yasinda degil. Ay catliycam 35 i ölük saniyolar

Gayler toplum tarafindan dislanmamak icin paravan evlilikler yapar. Herkes normal bir erkek oldugunu sanar. Belki zar zor bi cocuk olur ama bastan bitik bi wvliliktir. Adam evliyim kimse konduramaz diye disarda cinsel hayatini istedigi gibi yasar. Olan kadina olur.
Günün çoğu benimle gay olsa anlamaz mıydım ki? Ben en kötü senaryoya iltidarsızlıpı koymuştum gay olmasını değil. Senaryo upgrade oldu. 🙁

Günün çoğu benimle gay olsa anlamaz mıydım ki? Ben en kötü senaryoya iltidarsızlıpı koymuştum gay olmasını değil. Senaryo upgrade oldu. 🙁
Aseksuel de olabilir. Tek dogru var. 35 yasinda adam 24 yasinda bi kiza hic bi girisimde bilunmuyosa o adamda bi gariplik anormallik vardir. Bu da evlwnjnce duzelmez daha beter olur.

Aseksuel de olabilir. Tek dogru var. 35 yasinda adam 24 yasinda bi kiza hic bi girisimde bilunmuyosa o adamda bi gariplik anormallik vardir. Bu da evlwnjnce duzelmez daha beter olur.
Ben kendimde aradım hep kusuru ama haklısınız. Herkesi cevaplarken daha iyi anlıyor insan. Kendimi yetersiz sandım. Ama arzulanmak sınavda puan almak gibi değil neticede başarmak için çabalamam hataydı.

Benimki biz sevgiliyken üstüne atlayınca, evliliğe de bişiler kalsın istiyorum demişti onu hatırladım dmsldnd bakir mi onu biliyor musunuz

Hep ayni şeyi söylemesi bana normal gelmedi açikçası.Bir iki kez ola bilirde hep olmaz yani.Ben eṣimle nişanliyken bazen yeter be adam diyordum😁hep sarılır öperdi özlüyorum napayım derdi.
Aynen öyle, düzenli bir cinsel hayatı olmayan erkek akşama kadar taş taşısa bile bu tarz yakınlaşmalara yorgun olmaz. Aynı şekilde cok stresli bir işte calisiyor olsa bile yakınlaşmalari kafa dagitmak olarak görür😅 yersiz bir bahane

X